reklama

Cyclocomputer AT 100 nebo CM 434?

Uvažuji o koupi cyklocomputeru s výškoměrem. Mám vyhlídnuté dva typy.AT 100 a CM 434(př.436). Poradí mi někdo který je lepší? V recenzi jsem totiž četl, že výškoměr u CM 434 ve velkých výškách nefunguje správně. Jaké máte zkušenosti? Díky za každou radu.

[ Zpět ]
Datum: 02.04.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (pavel)
  • Re: Cyclocomputer AT 100 nebo CM 434?

Ale funguje. Nejvýš jsem ho testoval ve výšce lehce nad 4000 m.n.m., ukazoval absolutně spolehlivě (ale bylo prima počasí). Myslím, že nefunguje těm lidem, kteří nepochopili, že je závislý na barometrickém tlaku (tedy výška se mění se změnou počasí). Podle manuálu by měl zvládat i vyšší výšky. Lehce nezvládal Mrtvé moře, od výšky-níže minus 250 m dál se už trochu odchyloval.

[ Zpět ]
    Datum: 02.04.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Glum)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Jižní Francie, Španělsko, Andorra, Portugalsko

28.09.2022
Hledám také více lidí (2-3) na cestování autem a na kole většinou horské průsmyky autem do jižní Francie, Andorry,…

28.09.2022
Hledám nekuřačku s řidičským průkazem a zkušenostmi i bez nich na cesty autem do jižní Francie, Andorry, Španělska…

Hledám: osiřelý penzista pro sp.volný čas

Hledám: osiřelý penzista pro sp.volný čas
25.09.2022
Delší čas se pokouším seznámit s příjemným klidnějším pánem,spíše introvertem,který není moc upovídaný a je už na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

264 cyklistů (14 přihlášených)

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z…
Kristina | 07.09.2022

Po zaniklých tratích kolem Tirschenreuthu

V bavorském pohraničí je několik zrušených železničních tratí, na nichž se vybudovaly cyklostezky. Záruka…
Guiseppe | 27.08.2022

Bikepacking španělsky 3.část: Andalusie – Sierras de Cazorla, Segura y Las Villa

Z Castilla-La Mancha přejíždíme do Andalusie a pokračujeme přes největší chráněné území ve Španělsku. Část…
Kristina | 08.08.2022