reklama

Au-pair cervenec

Neznate nekdo (z tech co nas znaji osobne nebo proste vubec trosku) opravdu spolehlivou divku, co jeste nema nic na cervenec, chtela by se podivat do Lucemburska, zhruba na "polovicni uvazek" pohlidat 19-mes. klucinu a trochu si tim i privydelat? Nic bohuzel nevychazi jak melo a urgentne nekoho potrebujeme, zkousime to vsude, podrobnosti kdyz tak jinou formou. Dekuju.

[ Zpět ]
Datum: 08.06.2010
Autor: vasek
  • Re: Au-pair cervenec

         

    Vašku, já se Ti zeptám a ověřím hlavně totální spolehlivost.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2010
    Autor: jinec
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Au-pair cervenec

           

      :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 09.06.2010
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Au-pair cervenec

           

      Teď jsem zazmatkoval, píšeš "někdo, kdo nás zná.." Omlouvám se.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.06.2010
      Autor: jinec
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Au-pair cervenec

             

        Myslel jsem to jako aby mela ev. dotycna duveru v to ze treba nekouseme nebo neco na ten zpusob.

        [ Zpět ]
        Datum: 09.06.2010
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Au-pair cervenec

               

          Nedovolil bych si některou "svoji milovanou" poslal do dračího doupětě. Jedna adeptka se mi má zítra ozvat mailem (poslal jsem jí SMS, odpověděla, že zítra mi pošle mail).

          [ Zpět ]
          Datum: 09.06.2010
          Autor: jinec
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka na vyjížďky

05.05.2024
Jezdila jsem často a aktivně. Změna bydliště, přátel a možností vše zhatilo. Ráda bych aktivního parťáka, který by…

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

275 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 4. část

4. část - Chtěla jsem Kyrgyzstán, mám Kyrgyzstán... Podepsaly se na nás únava, hlad a stres, jestli seženeme…
Peggy | 06.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024