reklama

BlueRay

Tak jsem zprovoznil (na PC) BlueRay, zkusmo tam vrazil Avatara... Čekal jsem od toho docela dost, ale čumím s otevřenou pusou... Neskutečné detaily! Docela mne začíná štvát, že jsem koupil jen 22" LCD... Bohužel ale jde poznat, co je počítačová grafika. A v tom filmu je pc grafika skoro všechno...

[ Zpět ]
Datum: 03.06.2010
Autor: hekynen
  • Re: BlueRay

         

    Naši mladý toho avatára viděli v multikině i ve 3Déčku a když jsem jim doma pustil blueray na 42" HD televizi, tak taky čuměli jak vejři a pravili, že to je daleko nejvostřeší z toho co doposud viděli.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2010
    Autor: HonzaK
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BlueRay

           

      Jsem rad, ze mam jen 12" notebook... Jeste abych videl detaily! ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 03.06.2010
      Autor: Murphy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: BlueRay

         

    Tak vítej v HD světě ;-) Je to vůči "obyč" DVD opravdu nesrovnatelné...
    Chce to ale pořádnou obrazovku ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2010
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: BlueRay

         

    Na zprovozňování je u nás nejstarší "vrchní puberťák".
    Jinak po zkušenostech s dětmi a jejich práci s koutoučky volám sláva staré VHS :-D .
    K čemu je mi super vostrej vobraz když je každý disk poznamenán dětskou ručičkou, při vložení hlásí "nyní nelze" a bombarduje mě výhrůžkami které se ne a ne přetočit :-D

    Navíc mám doma stále superfunkční CRT philipsku 72 cm s pixel plusem a tak nějak mám dojem, že se s ní dožiju a přežiju i tu další změnu normy :-D

    [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2010
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BlueRay

           

      Jo, být poctivým platícím zákazníkem je jenom k zlosti :-(

      http://www.just-whatever.com/wp-content/uploads...

      [ Zpět ]
      Datum: 04.06.2010
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: BlueRay

             

        my to nesmíme ani naznačovat, ale nejstarší nám už osvětlil hrátky s několikagigabitovou klíčenkou...
        Jenže valnou většinu disků co sme kdy měli nám děti zničily, přitom letité VHSky stále normálně hrají :-(

        [ Zpět ]
        Datum: 04.06.2010
        Autor: újezďák
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: BlueRay

             

        přesně tak, taky mě to rozčiluje, když si pustím orig dýfko, tak si mezitim jdu vařit čaj, večeři atd, a nejvíc mě točí ta reklama "pirátství je zločin", která člověka otravuje půl minuty a nedá se přetočiž (naopak mě nabádá k tomu, že příště si to prostě někde stáhnu abych na tuhle hrůzu nemusel čumět).
        Když si sakra pořídím originál, tak se přeci nechci upozorňovat na to, že piráti jsou zločinci ne?
        Musel vymyslet nějakej idiot.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.06.2010
        Autor: William
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: BlueRay

               

          Myslíš tohle?

          [ Zpět ]
          Datum: 07.06.2010
          Autor: Joe-CUBE
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: BlueRay

                 

            Jo.
            Jenom nechápu proč jsem na to, blbec, dával odkaz, když už se obrázky mohou vkládat přímo sem :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 07.06.2010
            Autor: Jarda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: BlueRay

                   

              Ajo kua sry, já to neproklikávám:-(
              Protože ten Tvůj odkaz je ve větším rozlišení přece:-)))

              [ Zpět ]
              Datum: 07.06.2010
              Autor: Joe-CUBE
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: BlueRay

               

          Jo to mě taky vždycky štve že to nejde přetáčet, už je i vylepšená verze toho protipirátskýho videa :)) http://www.youtube.com/watch?v=ALZZx1xmAzg

          [ Zpět ]
          Datum: 07.06.2010
          Autor: Mike-Anix
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: BlueRay

               

          Ano, přepadání cizích lodí na moři nepochybně zločin je. Ale sdělovat to před vlastním filmem - či jeho rozmnoženinou pořízenou pro osobní potřebu v souladu s Autorským zákonem - asi není nutné.
          Snad jen před Piráty z Karibiku by to bylo k tématu:-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 07.06.2010
          Autor: Joe-CUBE
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: BlueRay

         

    Ehmm, teď jsem si všiml, není to BlueRay, ale Blu-ray ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2010
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BlueRay

           

      Heleď, je to Modrej Paprsek, takže BlueRay... :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 07.06.2010
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: BlueRay

             

        I když ve skutečnosti je spíš takovej fialovej...

        [ Zpět ]
        Datum: 07.06.2010
        Autor: Radek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

205 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024