reklama

Recenze kola Author Avion: Karbonový kros

Těžko by se v Čechách hledal někdo, kdo by neznal kola Author. Není divu – za posledních patnáct let, kdy tato originální česká značka působí na českém trhu, je nabídka každým rokem bohatší, a to kvalitativně i kvantitativně. Nikoho tedy nepřekvapí, že již v roce 2009 se u nejvyšších modelů Author nabízí rám z karbonové pleteniny. Vyzkoušeli jsme, jak se jezdí na modelu Author Avion pro rok 2010.

Datum: 26.05.2010
Autor: Redakce
  • Re: Recenze kola Author Avion: Karbonový kros

         

    "Rám je vyroben technologií monocoque, jedná se tedy o spojení předního trojúhelníku se zadní stavbou do jednoho kusu skořepinové konstrukce rámu. Díky speciálnímu tvarování jednotlivých trubek, zesílení kritických míst a technologii lepení jednotlivých částí rámu nabízí ideální kompromis mezi unikátností karbonových rámů a požadavky sportovně založených jezdců."
    Hehe, to vypadá jako fráze z propagačních materiálů. A taky že jo:
    http://www.author.cz/cs/author-predstavuje...
    Druhý odstavec.

    Následující odstavec je taky "silně inspirován" následujícím odstavcem z téhož propagačního materiálu. To se dělá, takhle si ulehčovat práci s recenzí? :-P

    [ Zpět ]
    Datum: 26.05.2010
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Recenze kola Author Avion: Karbonový kros

         

    Na Avionu jezdím od loňského podzimu - Rozkoše. Tam jsem si ho užila poprvé - euforie.
    Jsem expediční jezdec pohodář. S partou kamarádů jsem na tomto kole absolvovala okružní jízdu po Cejonu na polotěžko (jen zadní nosič a 3 brašny). Až na horší vyvážení kola díky nákladu umístěnému jen vzadu opět pohodovoá jízda.
    Jediné, co mi nesedlo byla kombinace šlapek a sandálů Lake - boty se z vnitřní strany nevejdou, při šlapání vržou. Musela jsem změnit typ šlapek. Jinak super jízdní vlastnosti a váha.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2010
    Autor: Bu
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

431 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024