reklama

Fotohádanka na konec května

To nikdo nemá žádné tipy? Přidám tedy něco pro ty, kteří mají chuť pátrat po zajímavých místech. Ostatní nechť prominou a vlákno si laskavě skryjí. :-)

Poslední hádanky ode mne byly nějak snadné, takže tohle asi také nebude velký problém. Vyhlašuji pátrání po tomto zajímavém kostelu…

[ Zpět ]
Datum: 24.05.2010
  • Re: Fotohádanka na konec května

         

    Proč to normálně nezařadíš do tohoto tématu http://www.nakole.cz/diskuse/11388-hadanky-na... ?!?
    Název "Fotohádanka na konec května" můžeš dát do názvu vlákna...

    Ale už mlčím a skrývám...

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Fotohádanka na konec května

           

      Já vím, že Radce se nebude líbit patrně nic. :-) Nedal jsem to tam, protože to vlákno je už relativně dlouhé (42) a delší dobu neaktualiazované.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.05.2010
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: Fotohádanka na konec května

             

        Propásls šanci ho aktualizovat!

        [ Zpět ]
        Datum: 25.05.2010
        Autor: HonzaK
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Fotohádanka na konec května

         

    Nápověda pro ty, co tuhle fotohádanku nejbokotují :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2010
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Fotohádanka na konec května

           

      Hrozně hezkej kostel, je mi povědomej, ale ne a ne si ho vybavit. Abych hledal na internetu, mi přijde nefér. Možná si časem vzpomenu. Co třeba naznačit aspoň kraj, kde se kostel nachází...?

      [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2010
      Autor: Medvěd
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Fotohádanka na konec května

             

        Dobrá, další nápověda: Pardubický kraj

        [ Zpět ]
        Datum: 22.06.2010
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Fotohádanka na konec května

               

          Další nápověda: okres Svitavy.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.07.2010
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Fotohádanka na konec května

             

        Cože? Ani ty, takový znalec neví?* Tak to je už opravdu HÁDANKA!

        Vidíš, já ani nepoznal, že by to měl (mohl) být kostel...

        * není to sarkasmus

        [ Zpět ]
        Datum: 22.06.2010
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Fotohádanka na konec května

         

    to by mohlo být ono. B-) Nebo aspoň blízký příbuzný :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.07.2010
    Autor: Smog
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Fotohádanka na konec května

           

      Správně, je to ono! Dík za další de facto nápovědu :-) Moc pěkný kostel, ale méně známý.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.07.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Fotohádanka na konec května

             

        Hmmm, tak to je skvělé, že víme, že už to někdo uhádnul...

        [ Zpět ]
        Datum: 16.07.2010
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Fotohádanka na konec května

               

          Vidíš, alespoň máš další šanci na to přijít :-) Nemusí Tě všechno tak iritovat :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 16.07.2010
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Fotohádanka na konec května

                 

            No, spíš mě to utvrdilo v tom, že je to téma na skrytí...

            [ Zpět ]
            Datum: 16.07.2010
            Autor: radka
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Fotohádanka na konec května

                   

              Omluva všem za malou osobní invektivu:

              Mě to spíš utvrdilo, že ses zkrátka rozhodla se negativně vymezit vůči všemu, co já napíšu do diskuze. Tak si tohle téma klidně skryj a běž plkat na nějaké necyklo vlákno. Tak já nelezu a budeš mít ode mě pokoj. :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 20.07.2010
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

329 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024