reklama

Pobaltí na kole (6.) – Na Tallinn!

Tallinn bývá částo nazýván perlou Pobaltí. Tento původně dánský přístav je zároveň krásným historickým městem, které svojí atmosférou asi nejvíce připomíná křivolaké uličky Starého města pražského. Jak zapůsobil na naše cyklopoutníky, to se dočtete v dalším díle cestopisu.

Datum: 24.05.2010
Autor: Redakce
  • Re: Pobaltí na kole (6.) – Na Tallinn!

         

    Začíná to být čtivé, jen tak dál! Ještě dva tři díly a bude z toho bestseler. Fakt!

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2010
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pobaltí na kole (6.) – Na Tallinn!

           

      Tož teď nevím...Je to myšleno ironicky, nebo doopravdy? Ať je to tak nebo onak, byly to zážitky pěkné i silné, tak se mi zdály být zajímavé i pro ostatní. Ale nejlíp je si to projet sám a vidět vše na vlastní oči. *M.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2010
      Autor: Majas
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pobaltí na kole (6.) – Na Tallinn!

             

        Mě to přijde, že to nebylo myšleno ironicky. Také se mi to povídání líbí, až boudou všechny díly, tak si to přečtu ještě jedno v celku. Úplně jsem s vámi v tom 6.díle trpěl, jak jste jeli ve větru, dešti, zimě... Já něco podobného zažil před čtrnácti dny ve Švédsku u Baltu, takže když jsem to tu četl, bylo to úplně dajavu:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 27.05.2010
        Autor: MarekD
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pobaltí na kole (6.) – Na Tallinn!

             

        Není to myšleno ironicky. Myslím způsob psaní a vyprávění. Zážitky jsou vaše osobní, ale sdělit je druhým je někdy kumšt. Fakt čím dál lepší. :-) Ber to jako pochvalu :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 27.05.2010
        Autor: básník
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pobaltí na kole (6.) – Na Tallinn!

               

          Tak díky, to mě moc těší, mám radost, že se to líbí. JE to pro mě povzbuzení zase něco napsat pro ostatní, až k tomu bude materiál. V čas. Cykloturistika jsem to nabídla taky, ale musela jsem to očesat právě o to nejlepší-zážitky, pocity atd, takže z toho v červnu 2009 vyšel nakonec nezáživný suchopár v pár odstavcích. Bylo to taky naposledy, co jsem jim něco poslala.

          [ Zpět ]
          Datum: 02.06.2010
          Autor: Majas
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

373 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024