reklama

Cyklistické bundy

Chtěl bych si pořídit nějakou cyklobundu na jarní počasí (teploty kolem 5 stupňů). Zaručeně musí být dostatečně prodyšná a nepromokavá. V současnosti totiž jezdím v bundě, ve které se cítím jak ve skleníku. Ven nepropustí nic a při dešti hned promokne.Poradí mi někdo nějakou dobrou a hlavně odzkoušenou značku? Cena max.kolem 2000,-Kč. Díky

[ Zpět ]
Datum: 02.04.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (jirka)
  • Cyklistické bundy

         

    A nemáš ji naruby?

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklistické bundy

         

    Tudle věc jsem řešil loni,a nakonec jsem si po dlouhém vybírání koupil bundu z materiálu Porotex za 1500 Kč cca., a to hlavně na základě toho, že když už si ji někdo zvolí jako jedinou ochranu před deštěm na tříleté cestě na kole kolem zeměkoule,určitě mi to na to mé ježdění vystačí.Nechci dělat nějakou antireklamu,ale dnes bych si ji rozhodně nekoupil.V dešti jsem ji měl na sobě sice jen jednou, a nějak nadšen jsem teda nebyl.Že by po hodinové jízdě nějak promokla říct nemůžu,kromě míst kolem kapuce,kudy se voda dovnitř dostala, ale díky potu ,byla zevnitř mokrá stejně jako zvenku.Jako nouzovka na popojíždění po okolí se to snad dá,ale na cestu kolem světa bych si to nevzal. Pokud bych si měl koupit bundu dnes,tak asi šáhnu po bundě Road Runner od firmy Schwarzkopf, s membránou Gelanots XP - s parametry 20m nepromokavost, a 20m prodyšností za 2 800Kč. Neudělej chybu jako já ! Počasí totiž žádné kompromisy nezná !

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklistické bundy

           

      Ta bunda se mi taky docela líbí. Možná bych si ji i koupil, problém je v tom, že ji tady v Brně nemůžu nikde sehnat. Pokud máte nějaký tip, kde bych si ji mohl vyzkoušet, případně i koupit, dejte vědět. Díky

      [ Zpět ]
      Datum: 22.04.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (iNY)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklistické bundy

           

      Ta bunda se mi taky docela líbí. Možná bych si ji i koupil, problém je v tom, že ji tady v Brně nemůžu nikde sehnat. Pokud máte nějaký tip, kde bych si ji mohl vyzkoušet, případně i koupit, dejte vědět. Díky

      [ Zpět ]
      Datum: 22.04.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (iNY)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklistické bundy

         

    Na bundě se nevyplatí šetřit - v ceně od 2tis do 3tis lze sehnat bundu kvalitni.Osobne mam bundu od firmy Kalas,ktera dela obleceni pro spousty vyrobcu.Bundu mam jiz 8let,možná déle a stále je super.Jde spise o bundu na zimu ale i na jaro - teploty od mrazu až po 15st. Pokud chcete,mohu vam ji poslat na vas email vyfocenou,at mate konkterni predstavu.Kdyztak me kontaktujte na můj mail. Pavel.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavel Šácha ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklistické bundy

         

    Po několikero zkušenostech vede ve své kvalitě jednoznačně bunda O2 od spol. CZBMI Rainver, stojí sice 2800kč ale nemá chybu, řekla bych že je srovnatelná s goretexem.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Monda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklistické bundy

           

      Mám celou soupravu od CZBMI a srovnávat to s Gore-Texem je dost silné tvrzení. Jinak všechny membránovky fungují v pohodě pokud se jede klidným tempem. Ale pokud se musí jet rychle nebo třeba 10 km pořád do kopce, tak to neudýchá žádná membrána. Prostě není to kouzelný materiál, protože tělo je výkonnější výparník než co poberou nejlepší membrány. Mám to vyzkoušeno jak v horách s Gelanotsem, tak na kole.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Horal Fanda ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklistické bundy

             

        Mam podobny pocit, poznamka s vyparnikem je vyborna :-)
        Deste se nebojim, kuze nepromokne.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.06.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Karel ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklistické bundy

           

      na stránkách www.czbmi.cz tuhle bundu nabízejí za 990Kč a jestli jí v krámech prodávají za ty prachy co píšeš ta jsou to nejspíš pěkný zloději :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 20.07.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (hajkis)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

413 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024