reklama

Horní řízení

Zdravím přítelé. Mám Azub 4 a z různých důvodů (např hodně úzká chodba a vchodové dveře v paneláku, touha po mapníku a GPS rádiu atd...) chci zkusit zaměnit stávající spodní řízení za horní. Nerad bych vyhodil zbytečně peníze a tak jsem se chtěl zeptat, jestli by někdo proti záloze nezapůjčil vhodné horní řízení a později případě za úplatu nepřenechal. Nevím jestli se příspěvek nehodí spíš mezi inzeráty, ale tam by si ho vhodný majitel zbytečných řídítek asi nepřečetl....

Díky s pozdravem Zeur.

[ Zpět ]
Datum: 17.05.2010
Autor: Thompson
  • Re: Horní řízení

         

    . . .zdravim:)ja mam na Maxovi vrchne a je to super:) . . .neni nad cim vahat:)

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2010
    Autor: priki
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Horní řízení

         

    Ahoj, taky jsem měl na maxovi horní, a byl jsem spokojenej. Řešil jsem stejný problém jako ty s tím místem a skladností. Nakonec jsem tam měl taky GPSku, ale pak jsem řešil problém, že mi trochu vadila ve výhledu.
    Na novém SHOKu jsem si nechal udělat rozkládací řidítka. Ještě musím dořešit, co s nimi v rozloženém stavu, ale už se bezproblémů vejdu do sklepa. Myslím že prozatím to gumicuk spraví :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.06.2010
    Autor: Noch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Horní řízení

         

    příští týden by si měla přítelka vyzkoušet kolo s horním i spodním. Když se jí bude líbit to spodní, tak budu řešit ten samej problém, co ty, ale opačnej. Pokud to tak dopadne, tak bychom to mohli prostě vyměnit...
    pokud ne, tak si můžeš půjčit to kolo. Myslím, že to bude jednodušší než měnit řidítka. Prostě bych ti na pár dnů to kolo půjčil celý...

    A co jinak, jezdíš?

    [ Zpět ]
    Datum: 01.06.2010
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

331 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024