reklama

Klick- fix brašny sport arsenal

Ahoj lidi, potřeboval bych přední brašnu na řídítka, hlavně na foťák na koloběžku i kolo. Mají tam takovou pěknou voděodolnou asi za třetinu než stojí ortlieb. Máte jí někdo? Zkušenosti?

[ Zpět ]
Datum: 18.04.2010
  • Re: Klick- fix brašny sport arsenal

         

    Také bych nějakou novou potřeboval.
    Ta nepromokavá od SA mi přijde příliš malá.A blbě se do toho kvůli té nepromokavosti leze.
    Na pouhopouhý foťák asi jo.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2010
    Autor: milann
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klick- fix brašny sport arsenal

           

      asi si ji někde okouknu... mě se hrozně líbí ten ortlieb, ale je mega drahej...

      [ Zpět ]
      Datum: 18.04.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Klick- fix brašny sport arsenal

             

        Toho ortlíba mám. Spokojenost veliká. ale ta cena je fakt hrozná. Kamarádce jsem také jednu koupil, dostane ji jako svatební dar (bylo to její přání). Až se oženíš, třeba taky dostaneš ortlíbku. :)
        Blbý je, že totálně mi zakrývá světlo, ale už mám všechny komponenty abych udělal přichycení světla k brašně s využitím toho, co tam výrobce má pro své nástavce.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.04.2010
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Klick- fix brašny sport arsenal

               

          Já ji chci primárně na Jůlinku a na Maruš ji budu přendavat :-D
          Holt koloběžka je koloběžka...

          [ Zpět ]
          Datum: 18.04.2010
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Klick- fix brašny sport arsenal

               

          A co neco tyakoveho:
          http://www.kolakulich.cz/zbozi/3617/drzak...
          ?

          [ Zpět ]
          Datum: 18.04.2010
          Autor: Murphy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Klick- fix brašny sport arsenal

                 

            O tom jsem také uvažoval, ale protože to nemám možnost někde vidět naživo, takže nevím jak vysoko nad řidítka se tim dostanu, beru to jako alternativu, kdyby světlo umístěné přímo na vrcholu brašny dělalo nějakou rotyku.

            [ Zpět ]
            Datum: 19.04.2010
            Autor: petrp
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Klick- fix brašny sport arsenal

               

          Jenom jest-li by tu brašnu ještě užil, když by se oženil. -).

          [ Zpět ]
          Datum: 19.04.2010
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klick- fix brašny sport arsenal

         

    Ahoj, Jardo :-), já si ji koupil, právě kvůli té nepromokavosti - pravda, je dost malá, ale digi foťák, rádio, doklady + mobil se tam vejdou bez problémů (a ještě by se vešlo něco), už i prošla pořádným deštěm a ok, takže po této stránce Ti ji mohu doporučit.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2010
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klick- fix brašny sport arsenal

           

      Ty Airline? Ty sis koupil věc od SportArsenalu??? No teda... Já ji okouknu.. nepotřebuji nic velkého, ale co do objemu by byla větší jak Ortlieb (papírově) :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Klick- fix brašny sport arsenal

             

        :-))), jo, koupil - byl jsem si ji vybrat přímo na firmě v Lysé a vzal jsem až druhou.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2010
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

405 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024