reklama

Pells Aeron

Nazdar silničáři, uvažuji o pořízení silničního kola Pells Aeron (Tiagra).Dosud jezdím na krossovém kolu. Kdo vlastníte toto kolo, můžete mi dát nějáké rady, zkušenosti a nebo co nejvíc informací o tomto stroji.
Díky Jiris

[ Zpět ]
Datum: 12.04.2010
Autor: jiris
  • Re: Pells Aeron

         

    Neni nas tu vubec moc, co jezdime i na silnickach, tak pochybuju, ze nekdo bude vlastnit zrovna tenhle model.
    Co konkretne potrebujes vedet? Kazdemu vyhovuje jina geometrie ramu, tak zkus dohledat, jesstli ti sedne prave ta od Pellsu. Osazeni najdes zase na internetu a pak uz zalezi jenom na tom, jestli bude vhodny pomer cena (nikdo nevi za kolik ho muzes mit) X kvalita.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2010
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pells Aeron

         

    Mám tiagru na nové letošní cyklokrosce (merida). Na silničku bych ale doporučoval vyšší sadu. Tiagra mi oproti předchozímu xenonu (nejnižší silniční sada campy) přijde taková hřmotná, hrubší strojovna. Je to jenom pocit, samozřejmě že to technicky funguje uspokojivě. Ale na silničku bych dal vyšší sadu.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2010
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pells Aeron

           

      Pár věcí od tiagry mám teď na fitku a naprostá spokojenost. Zatím nevidím rozdíl oproti ultegře na silničce.
      Básníku - teď v sobotu jsem Tě tak trochu hledal v Albrechticích, že bychom dali kafe... :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 28.04.2010
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pells Aeron

           

      Mne teda prislo vzdycky mnohem "brutalnejsi" razeni od Campy, nezavisle na sade. Shimano ma jemnejsi chod (coz je konstatovani a ne pokus o flame :o)).

      [ Zpět ]
      Datum: 28.04.2010
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pells Aeron

         

    Mam ho měsíc (500 km) - vybavené na 105 - a zatím OK. Jenom teď začalo vrzat hlavové složení - plánuji seřídit. Asi se tomu nelíbí stav našich silnic. Jinak karbonový konec je pozitivně znát. Doplnil jsem ještě karbonovou sedlovku.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.04.2010
    Autor: petrb
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

332 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024