reklama

Kemp KOLEČKO - jako obvykle dotaz :-)

Teď v sobotu jsem sice koupil mapu, ale nějak mě neukojila :-), takže jako vždycky se ptám: kde je přesně ten kemp? Prostě dojedu do obce Křivoklát a tam mi každy strejc řekne kudy že do Kolečka, jo? Nebo mě pošle někam jinam ...
Aby to bylo jednoznačný, jestli pojedu po ose s báglem na zádech, tak abych padnul u vjezdu do kempu a né někde na lesních cestách :-)

[ Zpět ]
Datum: 12.04.2010
Autor: Airline
  • Re: Kemp KOLEČKO - jako obvykle dotaz :-)

         

    Každý strejc v Křivoklátě Tě pošle na Kolečko. Pro ty, kteří se ostýchají zeptat, je to při výjezdu z Křivoklátu směr Rakovník za mostem odbočka doprava po asfaltce podél potoka a držet se jí až na konečnou.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2010
    Autor: john
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kemp KOLEČKO - jako obvykle dotaz :-)

         

    Přijedeš vlakem nebo po ose? Po ose ze Zbečna/Lán - dojedeš do Křivoklátu-Amalína, na křižovatce (u hospody Nad Hradem) zahneš doprava a sjedeš s kopce. Dojedeš na křižovatku (proti sobě budeš mít hotel Sýkora), kde uhneš vpravo (směr Rakovník). Za mostkem přes potok (Rakovnický) zahneš vpravo (na místní komunikaci) a jadeš furt, dokud by to automobilu šlo. No a z miniparkovišťátka uvidíš areál "U Kolečka".
    Přijedeš-li od Roztok k hotelu Sýkora a odtud viz výše.
    Zvolíš-li vlak, sejdeš od zastávky (křivoklátští říkají ´nádraží´), vyjdeš u hotelu Sýkora, zahneš vlevo a dál pokračuješ viz výše.
    Takže tak.
    8-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2010
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kemp KOLEČKO - jako obvykle dotaz :-)

         

    http://www.mapy.cz/#mm=FP@ax=131823840@ay...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2010
    Autor: Kominík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kemp KOLEČKO - jako obvykle dotaz :-)

         

    :-), ok.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2010
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kemp KOLEČKO - jako obvykle dotaz :-)

           

      Nedoporučuji využívat služeb domorodého obyvatelstva. Jsou zkaženi turismem a jistě od tebe budou chtít ´bakšiš´. Nedáš-li ho hned, budou tě pod průhlednou záminkou doprovázet. Zároveň budou vlezle narušovat tvoje soukromí dotazy: proč tam jedete, co tam budete dělat, jak dlouho pobudete, kolik stálo to kolo. Pochopitelně se k vám přidá zopár zevlounů, kteří pak v krčmě vyslepičí vše, co se dozvědí. Budou-li přítomni tzv. ´čundráci´, můžeš být posléze i okraden (služebna Policie byla v městysu zrušena, je až ve dva kilometry vzdálených Roztokách).
      Je to ovšem tvoje volba, co učiníš ...
      8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.04.2010
      Autor: AV
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kemp KOLEČKO - jako obvykle dotaz :-)

         

    Kolečko je natolik profláknutý pojem, že to ví na Křivoklátě a okolí každý. Asi jako ptát se v Praze na Václavák, či jak se jmenuje to náměstí s koněm. :))

    [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2010
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kemp KOLEČKO - jako obvykle dotaz :-)

           

      Náměstí s koněm se ale snad jmenuje Žižkův památník, ne ? :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.04.2010
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

603 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024