reklama

NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

Vydavatelství Vltava-Labe-Press v letošním roce opět připravuje speciál zaměřený na cykloturistiku. Vydavatel nejčtenějších regionálních titulů v ČR v tomto projektu spojil své síly s internetovým portálem NaKole.cz.

Datum: 06.04.2010
Autor: Redakce
  • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

         

    No nevím, mám dost ostrý názor. Kdo nemá v hlavě piliny nebo ji úplně vycpanou zmuchlanýma novinama tak ví, že tyhle regionální plátky se nedají číst. Soudím podle jižních Čech tedy. Vydavatelství je snaživý, ale kvalita novin nízká a to snaha nespraví (jenom snaha). Tak na podpal v kamnech. To už je lepší MF, a dost dobrým partnerem by byly lidovky nebo HN, jiná třída. To je můj názor. Jinak hodně štěstí, nebudu vám to kalit. Ale já bych volil jiného partnera prostě.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2010
    Autor: básník
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

           

      Jde o to, jestli máš možnost volby... :o)))

      Mimo to, podle článku mi vychází, že iniciátorem bylo vydavatelství VLP. Tady by mi naopak přišlo zcela zcestné být osloven a nevyužít té nabídky.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.04.2010
      Autor: radka
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

           

      Já zase denik.cz sleduju pravidelně.
      Jednak pražské redakce dění mimo mantinely Chodov-Ruzyně zhusta ignorují, druhak zpravodajství z konkrétních událostí je originál, nikoliv prefabrikát z ČTK, a je skutečně nestranné.
      Denní zpravodajství je dnes jedno, jestli si přečteš v ČN, HN, idnes, hovinkách nebo lidovkách. Nejpohodlnější je poslechnout si to jedním uchem z Primy (tam je to nejmenší utrpení, protože mají zprávy nejkratší).
      Papírové noviny se hodí na podpal v kamnech obecně. Denní zpravodajství je tam s denním zpožděním, a ve víkendovém špekiálu se dozvíš 2-3 roky staré novinky, opět bez ohledu na vydavatele.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.04.2010
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

             

        A máš deník z pátku? Bráchu vyfotili na první stranu, tak mě zajímalo, jestli to bylo lokální jen v jižních čechách, nebo v celý republice :-D

        [ Zpět ]
        Datum: 06.04.2010
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

               

          Božu hell. denik.cz vychází na internetu. Papírové noviny jsem držel za poslední rok v ruce asi třikrát...

          [ Zpět ]
          Datum: 06.04.2010
          Autor: Joe-CUBE
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

         

    noviny sice nečtu vůbec žádný, ale gratuluju!

    A koneckonců aspoň jednou budou v novinách relevantní informace a ne nesmysly, což je určitě pozitivní!

    [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2010
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

           

      Podle čeho soudíš že z toho nebude paskvil?
      Chlapci z redakcí umí z dobrých dodaných podkladů vyrobit články,člověk nestačí zírat.
      O úrovni deníku si nedělám iluze.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.04.2010
      Autor: ondrach
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

         

    Nevím, co by na tom mohlo být špatného. Stejně jako všechno ostatní se i žurnalistika dá dělat dobře, nebo špatně. Pokud chce redakce na sezónu připravovat pro čtenáře něco o cyklistice a osloví odborný server který se tomu věnuje s žádostí o spolupráci - no a?
    Jitko a to bude dělat přímo denník, nebo redakce příloh? :-)
    Tak ať se vám spolupráce daří a je oboustranně přínosná.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2010
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Tisk mapek

         

    Takže, tento doporučený projekt považuju za scestný, protože je znemožněno tisknutí mapek. Člověk si musí opsat adresu odkazu na větší mapku, a pak si ji dle možností i vytiskne. Hlavně, že jsou tam doporučené trasy!! Předpoklad je ten, že si ty mapky lidi asi překreslí nebo potáhnou sebou počítač, když si chcou trasu projet :-D

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2010
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tisk mapek

           

      Nojo, zatim to stojí celkem za ... :o(
      Ale až se do toho vloží NaKole! Zajímalo by mě, kolik lidí to použije, bohužel, jsem dost skeptik. Zaráží mě, že jsou trasy určené pro rodiny s dětmi a přitom vedou i po frekventovaných silnicích.

      A ty mapky a popisy jsou zatím teda hodně slabý a povrchní (pár místních jsem si rozklik). Na mapách chybí vrstevnice, nebo jiné vyznačení stoupání, přes tlusté vyznačení výletu není zřejmé kudy a po čem se jede. Není uvedeno jestli to vede po nějaké značené cestě (cyklotrasa, KČT)......

      PS. mapky mi uložit jdou, ale chybí důvod.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.04.2010
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tisk mapek

             

        Jo, je to obdobné, Snad to jsou porodní bolesti, které se časem odstraní, Vrstevnice těžko budou u těch německých částí, když to berou z googlovských map. Oni jsou tam i jiné věci. Třeba cyklotrasa Kytlice - Varnsdorf je jak výkřik do tmy, když se ve Vdf vyhne vlakovému nádraží a skončí na na nádraží autobusovém. Přitom lépe by bylo vést cestu z Horního Podluží nikoliv do Vdf, ale buď po silnici do Rybniště nebo okolo Velkého rybníka do Krásné Lípy, z obou míst se lze pohodlně vrátit vlakem zpět do Kytlic. (Z Varndorfu je vlakové spojení s kolem mizerné)

        [ Zpět ]
        Datum: 07.04.2010
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tisk mapek

               

          Tak, přeci se nějak musím vrátit zpět! Navíc tady jim neodpovídá start - podle popisu Hraniční rybník, podle mapy Kytlice. To je rozdíl 4km.
          A chtěl bych vidět, jak by se "nemístní" orientovali touhle mapičkou. Ani zmiňovaný Tolštejn na ní neni.

          [ Zpět ]
          Datum: 08.04.2010
          Autor: PepikW
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

         

    Kousek od nás bydlí jedna novinářka co píše do naší regionální mutace Deníku. Jestli jsou všechny takový jako ona, tak se tý děsný úrovni novin nedivím....

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2010
    Autor: highlander
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

           

      Podle jedné nemůžeš soudit ostatní. Pokud se jedná o mé zkušenosti s redaktory Deníku tak byla doba kdy to bylo všechno v pohodě, pak tam nastoupil někdo jiný a komunikace byla strašná. Nyní je zas období, kdy se zase snaží. Ono opravdu záleží na té určité osobě.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.04.2010
      Autor: Asterix
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

             

        Mám zkušenost s našimi místními redaktory Deníku. V článku o cyklotrasách v NP normálně vytáhli moje příspěvky z diskuse, upravili a napsali "řekl nám děčínský cyklista" (i se jménem!). Takhle se dělá investigativní žurnalistika od klávesnice :o)

        Další: v úterý vyšel článek o naší firmě. Dobrý, jenže je 6 až 7 let starý. Někde jim to leželo pod skříní, teď to vyhrabali, ale tady už je dávno všechno jinak. Ani se neobtěžovali zavolat a ověřit si, jestli ještě vůbec fungujeme.

        Pokud zrovna ve "tvé" redakci sedí Novinář, bude to asi vyjímka.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.04.2010
        Autor: PepikW
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

               

          Nojo, ten náš deník. Občas si říkám, že se něco musí obětovat, aby vůbec byla z našeho koutu jiná informace než o fotbale. Pak vyjde článek a opět mám po iluzích.

          [ Zpět ]
          Datum: 08.04.2010
          Autor: petrp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

               

          Taky se mi stalo. Napsal jsem článek na web a hle, za dva dny to bylo ve zkratce, trochu jinými slovy (ale obsah zůstal zachován) v Deníku. Čekal jsem že na konci bude uveden zdroj a hle nic...

          [ Zpět ]
          Datum: 08.04.2010
          Autor: Asterix
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

               

          Teď jsem objevil, že moje dcerka je varnsdorfská babička. Tedy alespoň podle našeho deníku.

          [ Zpět ]
          Datum: 10.04.2010
          Autor: petrp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

                 

            Tak to je docela rarita, neni to někde na webu?

            Nebo že by ti bylo už takových 120 let?

            [ Zpět ]
            Datum: 10.04.2010
            Autor: PepikW
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

                   

              Ono to není jmenovitě. Je to jen taková novinářská zkratka. Jakýsi člověk hovořil se starými lidmi z různých částí výběžku, ale také s naší Klotyldou a její kamarádkou. No a v deníku je jen o těch varnsdorfských stařenkách.

              [ Zpět ]
              Datum: 10.04.2010
              Autor: petrp
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

           

      Nj, taky mám dojem, že v regionálních denících jsou často začínající novináři, amatérští dopisovatelé a studenti žurnalistiky.
      Jsou sice snaživí, sehnat si informace, ale chybí jim profesionalita. Na druhou stranu, profesionálních manipulátorů ve "velkých" médiích máme víc než dost.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.04.2010
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

             

        Tlučhubové mají navrch. Nejen v novinách ...
        8-(

        [ Zpět ]
        Datum: 10.04.2010
        Autor: AV
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

         

    Zdravím,
    zajímalo by mne, jestli bude možné tipy na výlety uveřejněné v Deníku.cz ovlivňovat ?
    Pokud ne, dojde k další degradaci tipů na výlety a cyklotras v ČR.
    http://cyklotrasy.denik.cz/cyklotrasy-severni...
    Pokud se podrobněji podíváte na tento Tip, tak je trasa výletu mezi Libercem a Mníškem vedena po silnici I.třídy (nehodové úseky) a to přesto že byla souběžně se silnicí ve vzdálenosti cca 500 m realizována cyklostezka (je zakreslena i na www.mapy.cz) .

    Pokud nebudou tipy podepsány autorem a ověřeny lidmi znalými terénu tak o prospěšnosti tohoto záměru pochybuji.

    Jiří Rutkovský
    Cyklisté Liberecka, občanské sdružení
    www.cykliste.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2010
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

           

      No přesně, a ještě napíšou: "pro rodiny s dětmi" :o(
      K tomuhle konkrétnímu výletu - z Oldřichova na Hemmrich vede taky nová (3 roky?) cyklotrasa kus od silnice a ze sedla bych každopádně jel přes Ferdinandov po nádherné Viničné.
      Jo a korunovaný to je v Liberci jízdou po rychlostní komunikaci...... škoda písmenek.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.04.2010
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

           

      Před pár měsíci jsem přemýšlel, že bych nějaký podobný web zpachtil dohromady (učinil jsem k tomu i nějak0 nejméně obtížné kroky:-))) ). A to kvuli tomu, že na českém internetu nebyl, a do dnešního dne dle mého ani není, podobný web. Web, kde by byly ověřené trasy, kvalitně zpracované, přidané zajímavosti na trase s tím, že návštěvník by je jen vytiskl na papír, našoupal jedním kliknutím do GPS a mohl bez obavy jet.

      Jenže to jeden člověk zvládnout nemůže, protože by to dopadlo tak, jak jsi uvedl....zas by to bylo k ničemu. A nebo bylo, ale ta práce by byla šílená. Navíc když vidím, jak zde plánují lidé (GPS, on-line mapy, bikemap...), tak si taky říkám, zda to má cenu. A pak. Já když jedu někde, tak se snad nikdy nedržím předem dané trasy. Něco mě zaujme a už odbočuji. No a s tím souvisí další...vyber tu "nejlepší" trasu. Já třeba své okolí znám docela dobře, ale kdybych měl navrhnout nějakou pěknou trasu, tak jsem bezradný a nešťastný. Těch zajímavých míst, krásných cest, cestiček je tolik, že bych opravdu nevěděl. A dopatlat nějakou trasu k dokonalosti, to dá taky kus práce.

      Tak jsem jen zvědavý, zda už konečně vznikne nějaký podobný kvalitní web a jak se mu povede. Zatím mi to příjde vše takové polovičaté a moc bych podobným trasám nevěřil.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.04.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

             

        Přemýšlel jsem o podobném, tedy úplně přesně jsem přemýšlel o webu, kam bych zakresloval trasy podle provozu a případně typu povrchu. Výchozím impulsem byla snaha nakreslit mapu cyklostezek, které spojují jednotlivé vesnice na opačné straně hranic, abych ukázal, jaká je situace u nás a tam.
        Pak jsem zjistil, že je to nad moje síly - hlavně tedy pokořit google maps.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.04.2010
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

               

          Problem je, ze to kazdy dava jinam. Kdybych vedel, ze to bude co k cemu, snad bych i svoje tracklogy komentoval. Ja je davam na bikemap.net, ale spis pro vlastni pouziti. Taky se odtam neda stahnout GPX. ;-(

          [ Zpět ]
          Datum: 12.04.2010
          Autor: Murphy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

                 

            Dá, ale leze z toho hodně osekaná verze...

            [ Zpět ]
            Datum: 12.04.2010
            Autor: Jarda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

                   

              Jak? Neco jsem prehledl. Je fakt, ze mi trvalo dost dlouho, nez jsem zjistil, kde hledat seznam vlastnich tras. A po nejake dobe jsem to zapomnel a hledal znovu. ;-)

              [ Zpět ]
              Datum: 12.04.2010
              Autor: Murphy
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

                     

                U každé konkrétní zobrazené trasy je možnost exportu jak do GPX, tak i do KML.
                Netuším ale jestli to jde defaultně nebo jestli to náhodou nemusí nejdříve povolit sám autor té trasy...

                Jen jako příklad, tahle to umožňuje http://www.bikemap.net/route/282488

                [ Zpět ]
                Datum: 12.04.2010
                Autor: Jarda
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

                       

                  A hele, koukam, ze to umi i ty moje trasy. ;-)
                  V soucasne chvili mam na bikemap nekolik tras. Odkazy na ne mam v komentarich k album na mur.rajce.net

                  [ Zpět ]
                  Datum: 12.04.2010
                  Autor: Murphy
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

                 

            Vidim hlavní problém všech těchhle "tras" v tom, že asi málokdo pojede přesně konkrétní trasu. Já si plánuju vyjížďky předem, ale jak píše Michal, stejně to pak vemu jinudy. Navíc každý určitě vyjíždí odjinud, přeferuje jiné povrchy a náročnosti, délky, cíle...... Takže podle mě je nejlepší databáze/mapa vhodných cest, ať si každý soudruh naplánuje svuj výlet podle svých požadavků. Proto se mi ze všech cyklo-projektů nejvíc líbí cykloserver.cz (pro plánování). A pro záznam bikemap. Do hotových výletů občas kouknu, kudy že to jeli, ale udělám si své :o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 12.04.2010
            Autor: PepikW
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

                   

              To je presne to, co me odradilo. Stejne si kazdy sam naplanuje neco dle sebe a navic to nedodrzi:-) A co si budem namlouvat. Hodne chlapu se rado stoura v GPS, mapach a tak...takze radeji naplanuji sami dle toho, co chteji videt.

              Tvurce "idealnich" tras neni vseved. Ja treba o vikendu projizdel Kersko (Hrabal). A premyslel jsem, kudy bych tu idealni trasu vedl. Vzhledem k tomu, ze to tam znam docela dobre, tak fakt nevim:-) To same byvaly vojensky prostor v Milovicich. Kdyz jsem po case objevil, co tam vse je...zas bych nevedel kudy bych to vedl:-)

              Ja jen chtel spojit vice mych zalib dohromady...kolo, cestovani, foceni. Ale trvalo by to mesice, roky, nez by ten web vubec mel pro nekoho smysl. A zas to tam flakat jako spousta jinych webu....to by me nebavilo.

              [ Zpět ]
              Datum: 12.04.2010
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

                   

              Tak na tohle jsou asi nejlepsi cyklotrasy (program). I jako nezaregistrovana verze je to cca pouzitelne pro kratsi vylety. Zkusil jsem si naplanovat 90 km dlouhou streku terenem a podle tech casti, ktere znam, to asi bude sjizdne a pouzitelne.
              Ta mapa co byvala tady na nakole taky sla, ale je fakt, ze jsem ji pouzil jen parkrat a spis orientacne a informativne. Skoda ji. Budiz ji zeme lehka. 8)

              [ Zpět ]
              Datum: 12.04.2010
              Autor: Murphy
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

                     

                Aby bylo zřejmé o kterém programu píšeš dávám sem odkaz http://www.cyklotrasy.info/
                V tomto programu jsou trasy zpracovány nejlépe, včetně všech dostupných informací. Každá oblast má svého správce, který se věnuje neustálé aktualizaci a vývoji se znalostí svého rajónu. Kdysi jsem ho využíval velice často. Teď už ale ne, protože má jeden velký nedostatek, není verze pro PDA.

                [ Zpět ]
                Datum: 13.04.2010
                Autor: HonzaK
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

                   

              Jo jinak pouzivam bikemap:-) Konecne. Spise na ukladani a inspiraci (obcas neco stahnu, upravim a pouziju). A ted na planovani zkousim Trekview. Sice jen chvilku, ale aplikace se mi moc libi. Kluci si s ni davaji praci.

              Mozna by bylo zajimave zalozit vlakno, kam by zdejsi nakolaci umistovali odkazy na sve profily na bikemap.

              [ Zpět ]
              Datum: 12.04.2010
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: NaKole.cz mediálním partnerem projektu Vltava-Labe-Press

                   

              Já občas rád využiju cizí trasu "do puntíku". Hlavně když potřebuju od někud někam dojet, tak se mi nechce nic moc vymýšlet.
              Navíc teď už třeba mám slušnou sbírku papírových turistických map od Děčína na sever, ale donedávna jsem musel vzít zavděk bikemap a ty cesty mimo silnice jsem používal podle již projetých.

              [ Zpět ]
              Datum: 13.04.2010
              Autor: petrp
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

320 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024