reklama

Pojištění jízdního kola

Nevíte někdo náhodou anebo nemáte tip s pojištěním jízdního kola, aby to nebylo matoucí neuvažuji pojištění domácnosti a že si kolo strčím do sklepa pod zámek. Uvedu příklad: odešlu kolo dopravcem jako zavazado např. vlakem a ono nedorazí -ukradeno, pojedu na kole naboří mě vozidlo a způsobí škodu na mém jízdním kole, anebo mi bude odcizeno např. bude li spolehlivě uzamčeno např. před obchodem (spolehlivého není nic dnes se dá ukrást vše). Netušíte, která pojišťovna by tyto nebo podobné případy mohla krýt? Předem děkuji určitě to nebude zajímat jen mě.

[ Zpět ]
Datum: 22.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Zdeněk)
  • Re: Pojištění jízdního kola

         

    Zdeňku, tohle jsme tady dost obšírně probírali někdy letos, jen nevím přesně kdy. Popátrej zpátky, určitě to objevíš. A.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pojištění jízdního kola

           

      Díky už jsem to nalezl asi jsem se prve špatně koukl.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Zdeněk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pojištění jízdního kola

         

    1. Když ti přepravuje kolo přepravce a kolo je ukradené, ručí za něj on.
    2. Když ti kolo zničí při havárii vozidla, škodu hradí viník.
    3. Kolo před krámem ti nikdo nepojistí, byť je uzamčené
    4. Všechny pojišťovny hradí odcizená kola, pokud jsou odcizená z místnosti pod zámkem a nemá tam přístup nikdo jiný, ale pouze do stáří kola TŘI roky. Stejně jako u elektroniky.
    Je potom otázka, zda peníze za pojištení kola nejsou vyhozené peníze z okna.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pojištění jízdního kola

           

      Ukradli mi kolo 10.8.2005.V pojišťovně jsem dostal informaci,že pokud bylo kolo zamčené,stalo se to na místě "obvyklém" a bylo hlášeno policii,je nárok na 5% z částky,na kterou je pojištěna domácnost.Pro ty,kdo nemají rádi počty:Domácnost pojištěna na 400.000 Kč=úhrada kola do 20.000 Kč.Tento týden očekávám vyjádření likvidátora,dám vědět

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pojištění jízdního kola

             

        Držím palce !!!
        Dej vědět jak si dopad, asi bych si na tebe nevsadil !!!

        [ Zpět ]
        Datum: 24.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Kolin)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pojištění jízdního kola

             

        Která pojišťovna to je?
        Co jsem četl pojistné podmínky, tak je to tam tak jak jsem napsal.
        V pojistných podmínkách je dokonce napsáno, že nesmí být v místnosti, kam si ukládá věci víc lidí (sousedů), byť je zamčené kolo i ta místnost.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

340 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024