reklama
Město: Praha

staré pasti + nové pasti, nové díry v těch starých a další varo

tímto dávám důrazné varování na sjezd/nájezd z nové cyklostezky (bývalá železnice) u Hlaváku , je to ten zadní z viaduktu souběžného s Příběnickou do ulice Seifertova . Tak posrané a skla plné místo jsem už dlouho neprojel…… nádherný dojem z kousek cyklostezky okamžitě pokažen

[ Zpět ]
Datum: 18.03.2010
Autor: újezďák
  • Re: staré pasti + nové pasti, nové díry v těch starých a další

         

    Jo, tam to bývá hnusný vždycky. Na podzim to tam vyklidili, ale přes zimu je to tam zas.

    Jediná šance na to, aby se tam nesralo, je, když tam každé dvě minuty projede cyklista :-)

    jinak znáš tuhle stránku? http://www.tsk-praha.cz/web/hlaseni/ Ideální na spadané větve či jinak způsobenou trvalou neprůjezdnost (ne parkující auta), opravdu velké výtluky, chybějící značení atd. Pokud je komunikace ve správě TSK, tak jsou docela rychlí.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.03.2010
    Autor: Vratislav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: staré pasti + nové pasti, nové díry v těch starých a další

           

      to je dobrý to jsem neznal, ale nikde tam není kolonka nečistoty na cyklostezce :-D

      [ Zpět ]
      Datum: 18.03.2010
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: staré pasti + nové pasti, nové díry v těch starých a další

         

    Chtěl jsem založit něco jako varovací nástěnku, ně příliš chatu, postřehy na nebezpečný, hnusný místa a nástrahy v Praze. Tak pokud někdo máte chuť varovat ostatní.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.03.2010
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: staré pasti + nové pasti, nové díry v těch starých a další

         

    Horní Počernice, ulice Bystrá od Poděbradské po most přes R10. Byla vždycky tragická, ale po letošní zimě je to už definitivní horror. Výtluky ve výtlucích jiných výtluků.
    Dneska jsem tam cvaknul 50 mm plášť na zapůjčeném kole (takže jsem byl bez lepení, strkačka k metru na Čerňák, mňam).

    [ Zpět ]
    Datum: 18.03.2010
    Autor: Vratislav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: staré pasti + nové pasti, nové díry v těch starých a další

         

    Tak jsem si včera v podvečer cestou dom projel druhou stranu v úvodu zmiňované cyklostezky až k ústí tunelu . Moje naivní víra, že to pak někde vytlačím do přilehlého parku nebo slezu ke Koněvovce byla rozmetána na kusy, pokorný návrat 1/3 cesty a výšlap k památníku + 30 metrů potupného tlačení protože se mi tam zvedalo přední kolo).
    VAROVÁNÍ PRO PRŮZKUMÍKY DOPLŇUJI O INFORMACI, ŽE POSLEDNÍCH 200 K TUNELU SI NĚKDO VYBRAL ZA CÍL BOMBARDOVÁNÍ PIVNÍMI LÁHVEMI.... TOLIK STŘEPŮ JSEM DLOUHO NEVIDĚL.... POČÍTÁM, ŽE TO HÁZEJÍ Z PŘILEHLÝCH ZADNÍCH TRAKTŮ DOMŮ

    [ Zpět ]
    Datum: 19.03.2010
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: staré pasti + nové pasti, nové díry v těch starých a další

         

    v dolních počernicích kolem parku záplatují silnici, značení mizerné, díry široké a hrany ostré....

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2010
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: staré pasti + nové pasti, nové díry v těch starých a další

         

    POZOR NA PRŮJEZD MEZI BĚCHOVICEMA A ÚJEZDEM NAD LESY PODÉL TRATI, STAVÍ SE TAM NOVÁ CYKLOSTEZKA KTERÁ BUDE SUPER...

    Bohužel je tam nedoděláno cca 150-200 metrů na straně u Újezdské čističky odpadních voda a stavební technika to v těhle lijákách neskutečně rozryla, včera jsem tam málem přišel o boty
    Prrimitivně jsem to bažinště označil

    http://www.mapy.cz/?query=#mm=ZTtTcP@dm...

    [ Zpět ]
    Datum: 07.05.2010
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: staré pasti + nové pasti, nové díry v těch starých a další

           

      Těma botama nebo si tam zanechal pachovou stopu :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 07.05.2010
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: staré pasti + nové pasti, nové díry v těch starých a další

             

        na mapě -:D

        [ Zpět ]
        Datum: 07.05.2010
        Autor: újezďák
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

220 cyklistů (2 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024