reklama

BBB

Chci si pořídit doplňky této značky a nerad by v obchodě vypadal jako idiot. Můžete mi poradit jak se to vyslovuje?

[ Zpět ]
Datum: 22.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (anonym)
  • Re: BBB

         

    neviem ato vyslovuje, ale viem urcite ze brzdove spaliky od BBB nesedia na vsetky brzdy...v mojom pripade "trojbarevne" spaliky, typ ktory sa len nasuva do zliabku nesedel (bol prilis tlustý) na Meridu...takze overit ci to sadne vsetko na vsetko..:)

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pierko)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BBB

           

      Na Meridu BBB špalky nesedí jen proto, že původní nastavení brzdy je na špalky užší . Povolíš lanko a jde to. Tzn. povol lanko ve šroubu co je na čelistich brzdy. Pak se musí taky malými šroubky brzda seřídit.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: BBB

             

        to som samozrejme urobil...ale ani potom to nesedelo...trelo to o plast a navyse potom odpor brzdovych pacok nebol taky aky by mal byt..

        [ Zpět ]
        Datum: 22.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (pierko)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: BBB

               

          Úplně přesně popisuješ obtíže - mne o tom, že to jde přesvědčil až mechanik. Ty BBB špalky se mi zdají lepší právě pro tu tloušťku.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.08.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: BBB

         

    Já to vyslovuji znalecky "bíbíbí" a stejně jak idiot vypadám.
    (jsem spokojen s nožní pumpou za cca 650,- Kč od téhle značky, naopak hrubě nespokojen s malými hustilkami BBB, co vozím s sebou - dle prospektu měly foukat na 7 barů, ve skutečnosti nafouknout na max. 4,5 barů).

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BBB

           

      alebo tribí, inak je to fakt. mal som od nich pumpicku a vzdy bola akosi na konci z dychom, ale na druhej strane robia dobre blatníky.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

353 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024