reklama

Croozer for 2 pro jedno dítě?

Ahoj, prosím o radu.
Mám možnost koupit od kamaráda croozer for 2 za velice slušný peníz. Problém je že mám (zatím) jen jedno dítě :o) Proto se chci zeptat vás zkušenějších co croozera máte, jestli je to problém. Nebude pak vozík špatně vyvážený když bude sedět dítě jen na jedné straně? Nebo se dají pásy přesunout doprostřed? Jezdíte někdo s jedním dítětem v croozer for 2? Koukal jsem že ostatní vozíky jsou většinou univerzální pro 1 - 2 děti, ale Croozer bohužel ne... je to tak?
Koupě je fakt lákavá, ale nerad bych udělal chybu...
Dík za rady a postřehy
Votavík

[ Zpět ]
Datum: 05.03.2010
Autor: Votavik
  • Re: Croozer for 2 pro jedno dítě?

         

    Pořiď si druhé dítě a máš po problému :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Croozer for 2 pro jedno dítě?

           

      No jo to se můžu snažit, ale co s letošní sezonou? Tu už nestihnu :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 05.03.2010
      Autor: Votavik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Croozer for 2 pro jedno dítě?

             

        Jak radí mira.I níže - nácvik na nečisto se zátěží...
        Znáš to - těžko na cvičišti, lehko na bojišti :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 05.03.2010
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Croozer for 2 pro jedno dítě?

             

        Stihneš, dej si inzerát na babybox:-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 08.03.2010
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Croozer for 2 pro jedno dítě?

         

    V reálu jsem to nikdy neukoumal, ale na stránce http://www.vozikycroozer.cz/voziky-croozer... píšou v popisu vozíku tohle: "Tato velmi pohodlná dvojsedačka je zavěšena na dvanácti bodech a bezpečně přišita k rámu. Děti jsou ve svých sedačkách bezpečně připoutány pětibodovým bezpečnostní pásem, avšak stále mají dostatečnou volnost pohybu."
    Takže si myslím, že manipulovat se s tím asi nedá.
    Když tam bude jen jedno dítě, tak se holt na druhou půlku musí dát patřičné množství harampádí, aby to bylo vyvážený:)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2010
    Autor: mira.l
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Croozer for 2 pro jedno dítě?

           

      Jo a krom toho se tam kasaj, že to má táááákhle nízko těžiště, takže by to mělo být relativně stabilní.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.03.2010
      Autor: mira.l
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Croozer for 2 pro jedno dítě?

         

    S Croozerem singlem i doublem mám už odježděno pr tisíc kilometrů. Nezpozoroval jsem žádný rozdíl, jestli mám dvojmístém vozíku dvě nebo jedno dítě. Je to znát jen na váze, když šlapeš do kopce.
    Akorát bacha, double je širší, tak nemusí projít doma všema futrama.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2010
    Autor: Václav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Croozer for 2 pro jedno dítě?

         

    Ahoj, žádný problém. My přímo kupovali croozer pro 2 nový, i když jsme měli pouze 1 dítko (ale druhé bylo v plánu) a jednu sezonu jsme v něm 1 dítě vozili a když odrostlo to starší, tak se ve vozíku opět vozilo jen jedno dítko.

    Doporučená strana pro 1 dítě je z čelního pohledu nalevo, ale nezaznamenala jsem žádný rozdíl (v tahání či chování vozíku, pokud sedělo jinde)-a při odnaučování plen se mi třeba dítko na jednu sedačku počůralo, tak jsem ho posadila na tu druhou :-D

    Dvojmístný vozík má výhodu, že tam je více místa pro uložení věcí a myslím, že je i stabilnější. Nevýhoda je v tom, že se tam dítě nedá fixovat při spánku, zvlášť, když tam sedí samo (pokud někdo ví, at´ poví pro 1dnovozík existují různé vychytávky) a standartně jsem na druhou sedačku dávala polštář,aby neviselo přes tu přepážku sedadel do vzduchu.

    Koukala jsem, že ted´ se prodává nová vložka do croozru od 10ti měsíců, vypadá o dost lépe (naživo jsem ji neviděla), než od chariotu-něco takového (horní část vložky-takový ušák bych si standartně ve vozíku představpvala, jinak i když jsou dítě 2, tak mnohy skončí tak, že jedno má hlavu na klíně druhému, či spí na sobě takhle naskládané-i když asi jim to, pravda, nevadí.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2010
    Autor: kosicek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Croozer for 2 pro jedno dítě?

         

    Dnes jsem poprvé vyzkoušela náš nový Croozer kid for 2 2010. JE PROSTĚ ÚÚÚŽASNÝ!!! Na vozíku je přímo vyznačeno jak se vozí různě velké děti a na které straně se veze dítě samotné. Taky vozíme dceru zatím samotnou a je to bez problému. Je tam moc spokojená, druhou sedačku má pro hračky a pro panenky. Dlouho jsme přemýšleli, rozhodovali se, vybírali, ale poměr cena výkon - jednoznačně vede CROOZER.Nevím jak je to s předchozími modely, ale v 2010 se vozík jednoznačně dá využít bez problému pro jedno dítě.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2010
    Autor: Lidul
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Croozer for 2 pro jedno dítě?

           

      Moc děkuju za všechny reakce, přesně v takevé jsem doufal :o) Zak ho asi koupím. Už se těším jak vyrazím - hned jak se mi zahojí rameno co jsem si vykloubil v únoru v Alpách... :o(( Nemáte s tím někdo zkušenost za jak dlouho se to dá zpět do normálu?

      [ Zpět ]
      Datum: 08.03.2010
      Autor: Votavik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Croozer for 2 pro jedno dítě?

             

        asi je to individuální. Já si vyhodil rameno na cestě a cpal si ho tam zpátky sám o strom a asi ho u toho dost pošramotil a pak s tím jel tři dny na kole než jsem šel k doktorovi, takže jestli nejsi stejný vůl, mohlo by to být dřív... U mě to bylo ale takhle:

        6 týdnů znehybněno. asi měsíc rehabilitace a pak se dalo normálně používat. Větší zátěž tak po dalším měsíci. Plná hybnost tak po půl roce.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.03.2010
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Croozer for 2 pro jedno dítě?

               

          No doufám že na tom budu líp... Já s tim teda sjížděl sjezdovku a ještě na to asi 2x spadnul. No a dole mi ho kamarád nahodil na parkovišti. A od tý doby ho mám snehybněný, tak snad to bude lepší... Nicnéně si vůbec nedovedu představit že bych s tím měl nějak hýbat když mi to dali zpět. Ruku jsem mohl zvednout tak max o 10 stupňů...
          A jinak už v poho? Nevypadává?

          [ Zpět ]
          Datum: 08.03.2010
          Autor: Votavik
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

360 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024