reklama

Jaké máte zkušenosti s NAVIIONEM ??

Před měsícem jsem si koupil coputer s navigačními funkcemi pod názvem NAVIION. Jedná se o docela chytrou mašinku, která vedle normálních klasických funkcí umí ještě nahrát kompletně celou trasu do paměti. K jednotlivým boddům zaznamená výšku, teplotu, okamžitou rychlost. Dá se ještě namluvit i na místě zvukový záznam a uvézt i tvar důležité křižovatky. Vše se zpracuje v PC a vyrobí se trasa, která když se opět nahraje zpět do computeru, slouží jako průvodce po uvedené cyklotrase pro ostatní zájemce. Informace o tomto zařízení jsou na www.naviion.cz. Zajímalo by mne zda s tímto computerem, který je výhradně českým výrobkem, má někdo nějaké zkušenosti. Zatím jsme jej neměl možnost vyzkoušet v praxi.

[ Zpět ]
Datum: 30.03.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Luboš)
  • Re: Jaké máte zkušenosti s NAVIIONEM ??

Naviion jsem si koupil již před rokem jako novinku za docela dost vysokou cenu, teď cena podstatně klesla. Myslím si, že pro řadu cykloturistů je to ideální řešení, jak si evidovat své celoroční výkony a ukládat je do vlastního počítače. Vřele doporučuji !!!

[ Zpět ]
    Datum: 06.04.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr K)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklovylet

dnes
Hledam pohodovou holku nebo kluka nad 30 pro vylet a pokec na kole ... Praha-zapad az Beroun ... nic narocneho.

Hledám: parťáka na kolo

Hledám: parťáka na kolo
dnes
ahoj, hledám parťáka primárně na víkendové vyjíždky za Prahu (jsem z Praha 4) nebo do Jizerek, na single trek atd.…

Hledám: Kdo má chuť a čas

včera
Ahoj, V polovině května vyrážím z Českých Budějovic do Terstu. Jedu na těžko. Spavam v přírodě. Předpokládám…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

321 cyklistů (16 přihlášených)

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018

Radoušovo bloudění

Stromy holé, půda zmrzlá, lesy tiché a mezi jejich kmeny se bělaly zbytky sněhu. Cyklistická sezona v…
JohnyB | 16.03.2018

Moje příprava na novou cyklo sezónu

Tak to vypadá, že zima konečně končí, začíná jaro a s ním přichází nová cyklistická sezóna. Těšíte se jako já…
StanaPavlicek | 13.03.2018