reklama

Dětské odrážedlo + pedály

Mám dotaz: Nevíte někdo o odrážedle, ke kterému se po zvládnutí rovnováhy dají namontovat pedály? Potřebuji to pro 3 leté dítě. Viděl jsem něco takového u firmy Tchibo, ale už to mají vyprodané. Předem díky za tipy.

[ Zpět ]
Datum: 16.11.2009
Autor: john
  • Re: Dětské odrážedlo + pedály

         

    Ahoj, zrovna včera jsem narazil na tohle:
    http://fitness.rozumne.info/pridavne-pedaly-se...

    Přijde mi to ale spíš jako kuriozita (jiným slovem pitomost :-)), netuším ani, jak to má přesně fungovat.

    Osobně mi připadá, že aby šlo k odrážedlu přidělat pedály, musíš ho zbavit většiny výhod odrážedla, především snadné přenosnosti a nízké hmotnosti. Takže pokud bych měl už tříleté dítě, které by na to mělo dostatečný vzrůst, vzal bych 12ku kolo a odmontoval pro začátek pedály...

    [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2009
    Autor: k.vl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské odrážedlo + pedály

           

      Jo, to jsem taky viděl, ale zavrhl. S tím setrvačníkem to bude asi mít velký odpor.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.11.2009
      Autor: john
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské odrážedlo + pedály

           

      přesně takhle jsem to udělal kdysi já.... sundal jsem pedály a bylo to nejlepší řešení

      [ Zpět ]
      Datum: 16.11.2009
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dětské odrážedlo + pedály

           

      Ahojky, tak už i my jsme koupili odrážedlo (kolo bez šlapek) pro toho našeho prostředního. Dostal ho ke 3. narozeninám. No a za 3 dny, co na něm jezdil dostal od Authora 12ku (Jet) a od prvního dne na něm šlape bez přídavných koleček (ty jsme vymontovali hned na prodejně) jako ďas. Teď vždycky když jede, tak si říká "cyklista" :-))
      A my jsme také na něj hrdí, že za 3 dny na odrážedle se naučil držet rovnováhu a jezdí bez koleček. Jen škoda, že takové odrážedla nebyli před 4 lety (tedy mi jsme o nich ještě nevěděli), protože to by jsme ho pořídili pro toho staršího, kterýmu jsme sundavali kolečka až na 16ce v jeho skoro 5 letech. Ten pořád padal a pak sekl s kolem a nechtěl na něm jezdit. A tím chci hlavně říct, že ať je to jakékoli odrážedlo (drahé nebo levné), odrážedlo je prostě super věc. Myšleno odrážedlo (né motorka a podobné).

      Zdravím všechny. Martina a spol ;)

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2010
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

247 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024