reklama

Jakou koupit přilbu?

Podle zákona by všechny děti mladší 15ti let měly mít při jízdě na kole na hlavě přilbu. Ale ruku na srdce, je tomu opravdu tak? Přečtěte si, jaká by měla být dětská přilba podle názoru lékaře.

Datum: 17.08.2005
Autor: Redakce
  • Re: Jakou koupit přilbu?

Jestli mě po čtyřiceti letech na kole někdo bude nutit jezdit s přilbou, budu to považovat za omezování osobní svobody.

[ Zpět ]
    Datum: 18.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (asdyx)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

S takovým přístupem se toho třeba ani nedožiješ.

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Třeba to důchodcům naopak zakážou. Ekonomické zdůvodnění by se našlo. :')

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)

Já osobně používám tuto přilbu http://www.worker.cz/153/cyklo-prilba-worker... a jsem s ní spokojen. Je mi již něco přes padesát a žádný problém používat přilbu mi vůbec nevadí

[ Zpět ]
    Datum: 29.08.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr Kabík (avg@email.xx))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Sympaťáka na kolo i turistku ...:)

29.11.2020
Hledám akčního sympatického přítele na kolo,turistiku,brusle ...zkrátka na užívání si všeho krásného co nám život…

Hledám: fajn ženu na kolo i pro život

27.11.2020
Ahoj. Rád poznám ženu na cykloturistiku, cestování po Čechách na kole i vlakem. Rád poznávám jiná města, zajímavá…

Hledám: Na kole za společnými zážitky

Hledám: Na kole za společnými zážitky
23.11.2020
Společná dovolená na kole. Jak to vypadá tak za hranice se v příštím roce spíše nepodíváme. Plánuji tedy na kole…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

190 cyklistů (10 přihlášených)

Cesta k pramenům

Nápadů na různé cyklovýlety, cyklotoulky a jiné cesty v sedle dvoukolého oře nosím v hlavě plný pytel. Každý…
JohnyB | 05.11.2020

Přesmykač pro Favorita, třípřevodník a indexové řazení

Na mém Favoritu se mi po 20 až 30 letech probrousila kladka presmykače na straně co shazuje řetěz z větších…
Brahma | 18.10.2020

Jižní Morava na kole v turistickém duchu

Na jižní Moravě byl na kole téměř každý z nás – pohodová krajina s novomlýnskými nádržemi, výhledem na…
Ladulak | 15.10.2020