reklama

MOIRA??

Po nekolika mesicich jsem premluvila pritele k zakoupeni moiroveho trika a po prvnim vyprani zacalo silene smrdet. nevim co je to za smrad ale neco jako v nemocnicih a je to fakt strasny. Znova jsem ho vcera preprala ale smrad vubec nezmizel. Je mozny ze to smrdi ten material, nebo je to nak barveny?je modry a stalo 480 kč Jela jsem dnes za pritlem cely den na kole a ten smrad byl normalne cejtiti na tu dalku fuj.Fakt sila. Ja mam tricka od Jitexu a ty nikdy nesmrdeli. Kdybych neztratila uctenku jdu to tam normalne vratit do toho kramu at si k tomu cuchnou.

[ Zpět ]
Datum: 14.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jindra)
  • Re: MOIRA??

         

    Moiru pouzivam jako prvni triko zasadne a po vyprani nesmrdi, mam ale bile. Chyba bude asi v tom prani... Zkus jiny prasek a uschnout ho nech venku na vzduchu...

    [ Zpět ]
    Datum: 14.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (johnys ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MOIRA??

         

    Tohle je bohuzel normalni... To triko ma antibakterialni upravu, "Sanitized", a po vyprani takhle zapacha... S tim se neda nic delat...

    [ Zpět ]
    Datum: 14.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MOIRA??

           

      hmm :-( tek to je blby. Tohle smrdi fakt extra. Ted schne na zahrade a bude tam viset dokud neprestane :-) Nebo ho dam psovi do boudy jako vystelku a poridim pritelovi ten jitex. Kdyby to aspon smrdelo necim jinym..ale je to fakt jak nemocnice

      [ Zpět ]
      Datum: 14.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MOIRA??

         

    To mě překvapujete, teda s tím zápachem po vyprání. Loni jsem si pořídil moiru mono a duo, v tmavě modré barvě. Po jízdě zapáchá, to ano, ale po následném vyprání (peru to zásadně bez prášku, pouze 3 x pořádně vymáchám ve vlažné vodě, přičemž v té první lázni to nechám dýl, aby se rozpustily ty soli) a uschnutí to je vpořádku, nic pronikavě nesmrdí. Co kdybyste to zkusili taky bez prášku, popř. tam navíc přihodit nějakou "voňavou" příměs.
    Anebo je taky možný, že v mých letech mi přestává fungovat nos, což by bylo hodně nemilé, Emile...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MOIRA??

           

      Mě po jízdě nezapáchá nic - to máš z těch řízků. Smrdět to ale začne, pokud se prádlo nenechá vyschnout. :')

      [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MOIRA??

         

    Jestli ty to při své pečlivosti třeba nevyváříš, nebo tak něco. Možná, kdybys nechala přítele, ať si s tim dělá co chce, nesmrdělo by to.. A jezdi Před přítelem, ne Za. Snad nemáte oba stejně jemný čich. :')

    [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MOIRA??

         

    Moira se nesmí prát v prášku s aviváží!

    [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MOIRA??

           

      Mě poučili, že tyhlety prádýlka se nemají vůbec prát v pracích prášsích, ale pouze ve vodě nebo pracím mýdle. A jak říká Joe - pořádně nechat uschnout, vyvětrat.
      Závěrem podotýkám, že tyhlety věcičky si ZÁSADNĚ peru sám, k tomu bych nikoho nepustil. A řízky nemaj na prádlo ani můj nos ŽÁDNÝ negativní účinek!

      [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MOIRA??

             

        Kluci dik za rady. Jasny, spousta chlapu si pere samo....ale muj pritel to v zivote nedelal a netusi jak se to dela... Treba elastaky na kolo si nepral rok...chutny...pak mu je jeho mama vzala a hodila do pracky a tim padem je znicila. Znicila mu v pracce i spousta jinych veci...tak kdyz je u me, radsi mu to peru rucne sama. Moiru bez prasku to vim, ale to prave smrdelo, tak ted jsem pouzila prasek... zatim to neuschlo protoze prsi tak nevim

        [ Zpět ]
        Datum: 15.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MOIRA??

               

          Já to buď všechno hodim přes šňůru, nebo všechno (kromě bot) naházim do pračky a s trochou jakéhosi zeleného gelu přemáchnu na 30°.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.08.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: MOIRA??

                 

            Přece jen ta speciální gelová strava má svou výhodu - co nesníš, v tom vypereš...
            Apropó - a také neperu po každé jízdě, ale po dvou až třech.

            [ Zpět ]
            Datum: 15.08.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MOIRA??

             

        Hloupost, jediná pravda je, že se nesmí prát s aviváží. Osobně mám samou Moiru a žádné problémy se zápachem. Normálně strčit do automatky, teplota na 40°C, prací prášek a už to jede. Venku peru jen s mýdlem.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Horal Fanda)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MOIRA??

         

    mám asi měsíc tričko s krátkým rukávem z Moiry. Je to super materiál. Někdy po každé jízdě, občas třeba po několika to triko vyperu ve vlažné vodě. Max trochu mýdla a pak důkladně properu jen ve vodě, opatrně vyždímu a dám oschnout. Nic nesmrdí. Líbí se mi ta jeho prodyšnost a schopnost schnout rychle na těle (třeba po zapocení do kopce)
    :-)
    Měli ho u nás zlevněné z 450 na 190 Kč. Moc si ho pochvaluju, v horkých dnech už neberu nic jiného než tohle triko.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MOIRA??

           

      Mám šedé triko a není cítit ani když ho použiji vícekrát než se vypere.Manželka je silně háklivá na zápach potu,ale tohle moje si pochvaluje.
      yaris

      [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MOIRA??

             

        Mám tu samou zkušenost s tričkem Boco z Jitexu Písek. Odvádí skvěle pot a tím i zápach, nemusím ho prát po každé jízdě.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Rasťa)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MOIRA??

         

    Tak nevím. Listuju v katalogu Moira starým asi 2 roky a v něm se praví, že Moira se vyrábí ze 7 druhů pletenin, od ultralightu po mikro. Každý druh má jiné izolační vlastnosti a hůře či lépe odvádí vlhkost. Z těch 7 druhů mono, duo a trio mají vlákna v provedení Sanitized, což brání rozmnožování bakterií a plísní. Přípravek je nevypratelný a neodstranitelný. V údržbě uvádějí prát některé druhy při 60, tenké druhy při 40 st., nedávat do susičky, nežehlit. Tolik katalog. Já nosím modrej ultralajt a bez problémů.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MOIRA??

           

      Tak triičko uschlo! vzala jsem ho domu a ted navečer je ten nemocniční smrad po celým baraku. To je ale fakt divny ze vam to nesmrdí.... kdyby to bylo cejtit trochu ale je to fakt po celym baraku, ted treba cejtim i ruce jak jsem na to sahala. No nic. ale ja schvalne zkusim do toho kramu jit a zeptat se jestli je to normalni. Treba mi rekne ze to nahodu pekne voni :-) treba to fakt smrdi jen nám...??

      [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MOIRA??

             

        To je teda divný.. Možná záleží taky na tom, jak pereš přítele. Není-li mytí přivyklý a vyvaříš-li ho náhle třeba v Savu, zbavíš ho ochranné vrstvičky a otevřeš tak prostor pro napadení zhoubnými bakteriemi. Jestli ho pak ještě nastříkáš nějakým jedem z televizních reklam údajně proti samčímu zápachu, tak to třeba to tričko už nezvládne. Raději ho jen opatrně otírej sepranou, lehce navlhčenou žínkou. Ale pouze bude-li to opravdu nutné. Lepší je, nechat ho jen přirozeně oschnout a pak namáznout trochou ovčího loje. Řetěz na kolo taky nepereš ve vitriolu. Nebo jo? :')

        [ Zpět ]
        Datum: 15.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MOIRA??

             

        Jani a nejsi třeba zdravotní sestra a nemáš to nemoc z povolání? No, to byl pokus o vtip, dojdi do krámu, kdoví-kde to měli uložený, třeba to něčím nasáklo u nich, víš, jak to smrdí u krámech u vietnamců...

        [ Zpět ]
        Datum: 15.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (eva)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MOIRA??

             

        Koupil jsem si Moiru Ultralight poprvé před půlrokem jako funkční prádlo na kolo. Protože trpím nechutně zvýšenou potivostí zkusil jsem ho použít jako běžné spodní prádlo. Absolutní bomba. Skončily problémy s opocenýma zádama a zadkem. Dnes používám 3 soupravy prádla, které přepírám ručně v gelovém pracím prostředku. Problémy se zápachem žádné, naopak příjemně voní. Nedám na něj dopustit.
        Přítelkyně sice občas žbrble, že spodky působí antieroticky, ale suchá záda jsou suchá záda.
        Zkus reklamaci - výrobce se k nim staví velmi pozitivně. Uvidíš, zda to bude pokračovat s novým kusem.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (TWISTR ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MOIRA??

               

          Cau Evi...ne ne zdravotni sestra nejsem ale zapach z nemocnic nemusim. Věřte ze ten smrad normalni neni :-) nejsem zadna citlivka. Muzsky pot mi nevadi...taky se dost postim a tricka jitex jsou super...ale tohle aroma... to je moc. Ve ctvrtek tam sjedu a schvalne.... :-) dam pak vedet

          [ Zpět ]
          Datum: 15.08.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: MOIRA??

                 

            to som fakt zvedavy, ako to bude, nakolko tiez si planujem nejake take triko kupit a pri mojom stasti na vadny tovar bude mat to moje take iste vlastnosti na odhananie medvedov... ;)

            [ Zpět ]
            Datum: 16.08.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (THeBaNDiT_quartz ([email protected]))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MOIRA??

             

        Jsem zvědavej, jak pochodíš. Poptával jsem se v práci známejch hobíků, co používaj skoro všechny druhy moiry a každej se tvýmu problému hrozně divil. Perou ji i avivážujou různě, ale že by jim smrděla, to ne. Jednomu hostovi v kavárně smrdělo kafe a když ho vracel potřetí, řek mu vrchní, ať si ho přendá do druhý ruky.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MOIRA??

         

    já mám moiru barevnou i bílou a duo a micro a v pohodě, žádnej zápach
    ted jsem koupil sensor, tak jsem zvědav jakej bude

    [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kadlec)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MOIRA??

         

    Mám z MOIRY 5 trik, mobré 2, šedé a bílé a jedno bílé s tenkými proužky.
    Normálně perem v pračce (LANZOU)cca po 2-3 jízdách.
    Bez aviváže. NESMRDÍ

    [ Zpět ]
    Datum: 19.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Robin ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Výsledky!! :-)

           

      Tak jsem byla včera v tom kramu i s tričkem a dala jsem to slečně čuchnout. Pokrčila rameny a řekla že občas to lidi říkaj že to smrdí. že nejsem první kdo se ptá. Jinak dala jsem to čuchnout celý rodine a mámě to docela vonelo!! segra se malem poblila a tata nic necitil. Takže zřejme je to druh zapachu ktery nekdo vubec neciti, a nekomu to dokonce voní!! :-) Ja mam jitex i sensor a ty nejsou citit ani trochu. Přitel mi ted akorat nadava že jsem mu poradila pekne blbe.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jindra)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Výsledky!! :-)

             

        S tím rozdílným čichem to tak opravdu může bejt. Hlavně, že máte s přítelem stejnej. :')

        [ Zpět ]
        Datum: 19.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

373 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024