reklama
Město: Most

Tak nám v Mostě vybudovali cyklostezky

Tak jsme se dočkali! Stálo to asi 4 miliony a výsledek je ten, že na chodnících jsou nalakovány šipky a např. v ulici vedoucí kolem Kosmosu (dříve to byla Obránců míru, teď název nevím) jsem na chodníku dlouhém 300m napočítal 7 značek "stezka pro cyklisty" a na každé šipka na Ressl a na psí vršek. To zase někdo na úřadě začal myslet :/

[ Zpět ]
Datum: 12.01.2007
Autor: elbunda
  • Re: Tak nám v Mostě vybudovali cyklostezky

         

    Nejenom cyklostezky jsou v Mostě problémové. Chodím teď často se psem ke kostelu po nově rekonstruovaném mostě. Rád bych se dostal přes most jako chodec bez problémů ze všech přístupových směrů, ale to nejde. Pokud jdu od vlakového nádraží, nákupních hal a zimního stadionu, mám prostě smůlu. Abych neporušil žádnou vyhlášku o silničním provozu. musím se vrátit podél kolejí směr centrum města na první přechod pro chodce a potom zpět po druhé straně komunikace. Měřil jsem tuto "odbočku" a vyjde něco kolem 700 m. Proč?!!! Nový most má totiž chodník pro chodce pouze po jedné straně, všude je zábradlí, a proto se takto složitě, pokud nechci procházet mezi auty po nesmyslném křivém "kruháči", musím dopravovat. Díky nemyslícímu projektantovi máme v Mostě další hovadinu.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.01.2007
    Autor: Matěj
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tak nám v Mostě vybudovali cyklostezky

           

      Myslím že máme víc hovadin v Mostě taky rád chodím ke kostelu, hovadina století je silnice kolem kostela, bylo to moc pěkné místo

      [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mímo)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak nám v Mostě vybudovali cyklostezky

         

    A jak jsou udelane "cykloprechody" si videl ?
    Treba u byvale zachytky ? Nebo od intru ke sportovni hale ?
    Z travy na 10 cm vysoky obrubnik ...
    Skoda slov.
    Hlavne ze je carka za podporu cyklistu.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2007
    Autor: macikm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tak nám v Mostě vybudovali cyklostezky

           

      Ahoj macikm, máš už naštěstí staré informace. Někdo začal přemýšlet hlavou a nechal, alespoň u hotelu Domino, vše opravit. Byl jsem se tam podívat a je to v pořádku. Aspoň něco se děje.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.02.2007
      Autor: Matěj
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tak nám v Mostě vybudovali cyklostezky

             

        Myslis to, ze "prejezd" zrusili a osadili znacky "cyklisto sesedni z kola" ?
        Ano. I to je reseni :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 17.02.2007
        Autor: macikm
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tak nám v Mostě vybudovali cyklostezky

               

          Ale ne, myslím ten betonový kus, přes který se muselo jet. To je upravené na přejetí, nemusíš už skákat. Ta značka "cyklisto sesedni" je přece k smíchu. Tady někdo vyhazoval peníze, Most jich má asi dost. Sice to není opravené tak, jak by si člověk, tedy cyklista představoval, ale je to lepší. Možná tyto stránky čte někdo z radnice a přemýšlí o tom. Ale to je asi jenom moje přání. Jsem stále optimista a věřím, že se mnohé dá ještě napravit.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.02.2007
          Autor: Matěj
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tak nám v Mostě vybudovali cyklostezky

           

      za ty cyklostezky jsem rád alespoń něco, když jedu sám jezdim ale radši po silnici, ty stezky využívám jen s dětma, měli by ale myslet na cyklisty i mimo město, zkus dojet do Litvínova ve špičce je to pocuc, jezdim radši přes Braňany, to samé na Chomutov

      [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mímo)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

272 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024