reklama
Město: Praha

Praha 22.9.

ahoj cyklisti,mám vše pouze zprostředkovaně,ale určitě to stálo za to.dle atmosféry,kterou nám domů přivezl náš "taťka"veřím, že příští rok pojedeme v silnější sestavě.Jsme z Varnsdorfu a u nás se nic k tomuto tématu nekoná, jako ostatně vždy.Rádi za Vámi do Phy přijedeme a podpoříme,samozřejmě na kole!Krásné babí cyklistické léto všem. Heike s rodinou, Varnsdorf

[ Zpět ]
Datum: 25.09.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (heike)
  • Re: Praha 22.9.

         

    Ve Varnsdorfu člověk na kole bezpečně přežije i na hlavním průtahu městem, narozdíl od Prahy. Tady to jde jen jednou za půl roku takhle, podívat se na magistrálu. Takže se nedivím, že tam cyklojízdu nemáte.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Oldřich Jirků ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Praha 22.9.

           

      Ahoj Oldo,
      my na venkově pražákum město plné aut nezávidíme, je to fakt hrůza, ale i v menších městech (Trutnov) je problém se bezpečně dostat do práce na kole. A protože se nám často nedaří zorganizovat akce na podporu cyklistiky ve městě (naposledy 2003) jsme rádi, že se to povede v Praze a dostane se to do TV :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 26.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jožin ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Žena, rekreační cyklistka, elektro nevadí

Hledám: Žena, rekreační cyklistka, elektro nevadí
včera
Hledám kamarádku na cyklotoulky po Znojemsku. Spíše Vranovsko, Bítovsko. O mužský doprovod zájem nemám.

Hledám: cyklocestování

03.02.2026
Našel by se tu někdo na spolucestování na kole? Buďto na těžko se spaním v kempech i mimo, nebo využít nějaký…

Hledám: Cykloexpedice 2026: Polsko – Alpy – Split

Hledám: Cykloexpedice 2026: Polsko – Alpy – Split
26.12.2025
Na začátku června 2026 vyrážím na svou další epickou výpravu do Alp. Pokud vše půjde podle plánu, bude to již…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

203 cyklistů (5 přihlášených)

Baťův kanál

Tak a teď už budu jezdit jenom roviny. To jsem si řekl v době, kdy se starší syn nastěhoval do svého nového,…
Stanley58 | 16.02.2026

Ålandy 2025 – část 3 – Švédsko

Rådasjön, pondělí 7.7. V závěru včerejšího dne jsme se dostali na systém cyklotras vedených pod názvem…
kotek | 25.01.2026

Ålandy 2025 – část 2 – Ålandy

Brändö, sobota 5.7. Dnes musíme učinit zásadní rozhodnutí. Jsou dvě možnosti jak se dostat na ostrov Aland,…
kotek | 18.01.2026