reklama
Město: Brno

Zákaz vjezdu cyklistům na koupaliště

Byl jsem nepříjemně překvapen na brněnském koupališti Riviéra.Ještě minulý rok jsme si pochvalovali přístup cyklistů i s kolem do areálu koupaliště.Moc se nám líbila možnost mít bicykl pod vlastním dozorem.Letos nic takového.Zákaz vjezdu cyklistů!Kdo by nechal svého miláčka před vchodem do areálu na nehlídaném parkovišti?Je to velká škoda.Komu to vadilo?

[ Zpět ]
Datum: 10.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kerim5 (kerim5@seznam.xx))
  • Re: Zákaz vjezdu cyklistům na koupaliště

Jestli je zakázán vjezd, tak s kolem vstoupím jako chodec a umístím jej poblíž svého ležení. Jízda je nejspíš zakázána kvůli bezpečnosti ostatních.

[ Zpět ]
    Datum: 11.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (trk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka na kolo

Hledám: parťáka na kolo
dnes
ahoj, hledám parťáka primárně na víkendové vyjíždky za Prahu (jsem z Praha 4) nebo do Jizerek, na single trek atd.…

Hledám: Kdo má chuť a čas

včera
Ahoj, V polovině května vyrážím z Českých Budějovic do Terstu. Jedu na těžko. Spavam v přírodě. Předpokládám…

Hledám: květnový cyklovandr

Hledám: květnový cyklovandr
20.04.2018
Ahoj někdo na květnový cyklovandr do hor a podhůřé balákánu,Ukrajiny nebo Slovinska nebo něco podobného. …
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

169 cyklistů (7 přihlášených)

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018

Radoušovo bloudění

Stromy holé, půda zmrzlá, lesy tiché a mezi jejich kmeny se bělaly zbytky sněhu. Cyklistická sezona v…
JohnyB | 16.03.2018

Moje příprava na novou cyklo sezónu

Tak to vypadá, že zima konečně končí, začíná jaro a s ním přichází nová cyklistická sezóna. Těšíte se jako já…
StanaPavlicek | 13.03.2018