reklama
Město: Prostějov

Bělák podruhé

Tak jsem o víkendu udělal opět průzkumnou jízdu okolo Hluchovského mlýna po cestě okolo kolejí. A klasika na cestě tuny makadamu, takže kolo tancovalo a drncalo jak o život a při průjezdu okolo mlýny na nás nejaká p..a volala "haló, haló, co je?" "h..o" a pokračovali jsme dál.

[ Zpět ]
Datum: 25.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (pjes)
  • Re: Bělák podruhé

         

    Tu trasu musím vyzkoušet... Před časem jsem to projel bez problémů. Dá se ten kousek kolem mlýna projít po kolejích?

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (tocy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bělák podruhé

         

    Takže vše při starém. 8-(

    Po kolejích se to sice dá projít, ale pro mě je to už moc adrenalinový sport. Koleje jsou mírně do zatáčky a je tam les. Výhled nic moc. Nehodlám uskakovat ani před motoráčkem ani před babou z mlýna.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (NočníMyšák)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bělák podruhé

           

      Po kolejích by se opravdu dalo projít, vlak zvaný " Čunínská střela" nejezdí nijak rychle a dělá rámus, ale ten pitomec startuje i po lidech co jdou nebo jedou po kolejích. Vím to z vlastní opakované zkušenosti. Nejlepší by bylo domluvit se velká partička, vyrazit tam a tomu debilovi to jaksepatří vysvětlit s pomocí "dubového" argumentu.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (pjes)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bělák podruhé

             

        ahoj, pokud bude potřeba, hlásím se do party "dubového argumentu".
        Několik let jsem tuto trasu raději vynechávala, ale loni jsem se nenechala. Těsně před mlýnem (směr od Lutotína) zahnu těsně ke kolejí a jedu podél. Za mlýnem se opět vynořím na cestu. Pak ale následuje po pár metrech ono přenášení přes potůček. Baby se nebojím, více mě znervozňuje její parta rozdrážděných ratlíků, kterým se v tomto terénu nedá ujet. Chce to pár broků dobře mířených.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.05.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (hanele)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

336 cyklistů (18 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024