reklama
Město: Brno

Cyklosedačky

Prosím, můžete mi někdo poradit s výběrem cyklosedačky pro malé dítě, příp. s obchodem v Brně? Mám 9 měs.mimčo, sice málo zkušeností na kole, ale ráda bych jezdila.Navštívila jsem tři větší cykloobchody v Brně,ale všude věděli jen to, že je "to" pro děti, a že se "to" dává na kolo.Já už si našla na internetu inf.že mohu mít sedačku před sebou, za sebou, od novorozence či od 9 kilo, samonosnou či na nosič atd....ale konkrétně nevím co si mám vybrat a hlavně v jakém obchodě jsou mi schopni poradit, objednat, prodat a namontovat. Běžně nabízejí 1-2 typy bez polohování a prodavači nemají žádné informace aby poradili.Děkuju za každou radu či zkušenost.

[ Zpět ]
Datum: 24.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lenka ([email protected]))
  • vozík

         

    a co třeba vozík?

    [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2006
    Autor: PavelŠ
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vozík

           

      No právě, po dvou hodinách studií na internetu začínám zvažovat tuto variantu...ale má to své nevýhody....bydlím v paneláku, kam ho dám (do výtahu s kolem nee), budu jezdit sama a pokud se dostanu do potíží, někde něco posunout, přitáhnout šrouby... no uvidím.Jen prostě nevím, s kým by se kde dalo kvalifikovaně mluvit, nějaká fakt dobrá prodejna v Brně?

      [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lenka ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vozík

             

        ahoj, vozík vlastnim,konkrétně model kiddy van101. Patří k těm levnějším ale nám plně vyhovuje, vozíme v něm jak psa tak i děti: má totiž plastové dno. Bydlim taky v panelovém domě a co se týká manipulace je to trochu složitější, Klíče nepotřebuješ , vše je uděláno tak, že je zkutečně nepotřebuješ. Ale na kole to chce trochu trénink je to někdy makačka. Ale za sedačku bych neměnil už k vůli bezpečnosti a vůbec všeho kolem. Do vozíku se vejdou i 3 batohy, jídlo, pití ,zkrátka vše, ale jak jsem psal je to makačka . I když ne tak hrozná. Ale jestli bych dneska kupoval vozík tak bych koupil asi model CROOZER 737 je skladnější a dají se k němu dokoupit sety . Prodejna v Brně asi neni vim jeno v Praze nebo na dobírku pomocím internetu zatim

        [ Zpět ]
        Datum: 27.03.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (karel)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklosedačky

         

    Hoj. Určitě samonosnou - lehce pruží a nepřenášejí se tolik rázy do dítěte. Připojení je dobré si nechat v prodejně - předejde se problémům doma ( někde něco překáží a nedá se s tím jet nebo je problém to vůbec nasadit.

    Jirka

    [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jedle)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklosedačky

         

    Sedačku doporučuju samonosnou HAMAX SLEEPY. Když jsme kupovali první tak jsme se snažili ušetřita a vzali jakousi "no name" na nosič. Dá se stím fungovat taky. Druhou jsme už koupili Hamaxku a zdá se, že komfort pro děcko je podstatně lepší.
    Vozík má kamarád a jak ho na společnejch výletech pozoruju, tak je to fakt asi dost makačka - nevím. Každopádně je připojenej vozík dost neobratnej, což je nevýhoda především ve městě (nájezdy na chodník / cyklostezku, překonání rušné křižovatky po přechodu pro chodce...).
    Nejsem z brna, pakže nemůžu poradit kde nakoupit u odborníků, ale ssi bych koupil cyklosedačku na webu a pak bych se podíval po cyklosrvisu kde by mi to namontovali.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2006
    Autor: alvp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklosedačky

         

    Podivejte se na www.kolarna.cz. Otevřeno máme až od dubna, ale zavolejte mi na 776662688, domluvíme se na konkrétním čase a rád vám předvedu různé možnosti pro přepravu dětí na kole. Darek Galle

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Darek ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklosedačky

         

    Určitě Hamax Sleepy. Nemá chybu. Je polohovatelná a dětska klidně můžou spát. Vím o čtyřech známých vč. mě a všude bez neh´jmenších problémů. Montáž je bez klíčů. Jenom pro první namontování objímky na kolo je potřeba klíč (imbus), ale podle návohu pohoda.
    http://www.detskydum.cz/

    [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (velo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklosedačky

         

    Ahoj, taky chci kupovat cyklosedacku a zvazuju mezi dvema typy: Hamax Sleepy nebo Sherman. Na Hamax jsem slysela vesmes chvalu, na Shermana nic spatne ani nic dobre. Mate nekdo zkusenost? Dik za info

    [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavlina ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklosedačky

         

    Nemate, prosim Vas, nekdo zkusenost se sedackou od OK Baby, Ergon nebo polohovatelnou verzi Sirius? Pripadne i rozdil mezi Hamax Sleepy a OK Baby Sirius? Dekuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mila ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

269 cyklistů (0 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024