reklama
Město: Liberec

Film „Libercem na kole“

Na stránkách <a href="http://www.cykliste.cz" target="_blank">www.cykliste.cz</a>, které provozuje sdružení Cyklisté Liberecka, je ke stažení film „Libercem na kole 2005“. Cyklojízdy se zúčastnil také primátor města Jiří Kittner a veřejně přislíbil, že se pro cyklisty pokusí něco udělat. Video je velmi hezké a profesionálně udělané. Doporučujeme!

[ Zpět ]
Datum: 04.02.2006
Autor: Jitka
  • Re: Film „Libercem na kole“

         

    Video "Libercem na kole" nefunguje,žádná reakce na kliknutí myší na obrázek.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Fridolín Hojer)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Film „Libercem na kole“

           

      Teď jsem to zkoušel a funguje. Možná je lepší to nejdřív stáhnout na disk.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.02.2006
      Autor: Václav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Film „Libercem na kole“

             

        Díky za radu,uložení videa na disk mi pomohlo,už chápu,proč to hned neregovalo na kliknutí na obrázek,chybělo totiž sdělení,že stahování videa trvá něco kolem 20 min.,což při ukládání na disk se zobrazí.chce to jen trochu trpělivosti.Film je moc pěkný.přeji Liberečákům víc podobných cyklostezek!My to také v té naši Praze rovněž potřebujeme.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.02.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Fridolín Hojer)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Film „Libercem na kole“

           

      Vážený pane,
      poradil byste mě (i ostatním) jak stáhnout film na disk?

      Požádal jsem našeho webmastera www.kessa.cz
      o změnu, ale než ji udělá - dělá naši www téměř zdarma
      asi si počkáme - pokud se dočkáme.

      Všem, kteří jsou na tom s počítačem tak jako já - tedy žádný zázrak, se omlouvám .

      [ Zpět ]
      Datum: 07.02.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Rutkovský ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Film „Libercem na kole“

             

        tedy mně :)) (to je hrůza)

        [ Zpět ]
        Datum: 07.02.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Rutkovský ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Film „Libercem na kole“

             

        Klikněte na obrázek pravým tlačítkem myši a ze zobrazeného menu vyberte:
        Uložit cíl jako - pokud používáte Explorer
        Uložit odkaz jako - pokud používáte Firefox

        [ Zpět ]
        Datum: 08.02.2006
        Autor: Václav
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Film „Libercem na kole“

               

          Moc díky za radu, film jsem si stáhl sám.

          Přidali jsme tam informativní text a snad tam bude brzy zmenšená verze.

          Myslím, že tohle je významná funkce www.nakole.cz ...

          Tak díky i za vaše www.

          [ Zpět ]
          Datum: 08.02.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Rutkovský ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

289 cyklistů (7 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024