reklama
Město: Praha

Jižní město - Černý most

Netušítě někdo kudy nejlíp jet tuhle trasu? Je tam snad nějaká cyklotrasa Štěrboholy - Hloubětín, dalo by se na ni nějak bezpečně napojit a zase z ní sjet?

[ Zpět ]
Datum: 02.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka Machac)
  • Re: Jižní město - Černý most

         

    Ahoj , já jezdím z práce (Hostivař) do Hloubětína .
    A jezdím okolo Hostivařské přehrady , naPitkovice , Uhříněves ,Sedlec Kyje .
    Zkusím se podívat doma , a napsat Ti další zastávky .

    [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomáš)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jižní Město - Černý Most

         

    Z JM kousek dolů po fuj výpadovce směr Horní Měcholupy, dole odbočit do starých Petrovic, těmi vystoupat do sídliště, tím projet na most přes trať do Dolních Měcholup, po hlavní vlevo a pak zástavbou vpravo k rybníku Slatina (blbě se to hledá, zkuste to napoprvé najít ve směru od ČM). Vyjedete na hrázi rybníka u betonového bloku a pruhovaného "vosího" sloupku, vpravo pos silnici asi 30 m a vlevo na novou asfaltku (zas beton a sloupek). Podjedete autoradiálu a vyjedete vpravo na ulici Národních hrdinů. Po té projeďte rovně přes Českobrodskou, pod tratí a před úřadem MČ Praha-Dolní Počernice odbočte vlevo ke hřbitovu. Od hřbitova vpravo novým stromořadím mezi rybníky a za nimi vpravo k vodárně. Od té zbývá posledních 200 m, které jsou po bahňocestě (ale na podzim tam už snad bude stezka) a jste na jižním okraji sídliště. Šťastnou cestu!

    [ Zpět ]
    Datum: 27.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomák)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

567 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024