reklama
Město: Praha

Bacha na Felicie !!!

...hlavně na červený Felicie...a úplně nejvíc na červený Falicie s SPZ AHK 58-98 patřící pí. Benešové z Proseku, která se ovšem pohybuje velmi sobecky i na Smíchově, konkrétně v ulici Radlická. Tato řidička mě, jakožto protijeoudcímu vozidlu nedala přednost při odbočování doleva a já byl nucen nejenže změnit rychlost, ale směr své jízdy...přes kapotu její Felicie. Řidička souhlasila s náhradou mé škody(poškozená přilba, kalhoty, kolo) z jejího povinného ručení, na pojištovnu se však ne a ne dostavit a když uz se konečně po třech dnech téměř doprošování na pojištovnu dostavila, uvedla do spisu že stála a já jsem naboural jí !!! Nebýt devět večer, nevézt řidička v autosedačce malé dítě a nebýt promočený na kost, asi bych volal Policii...vzhledem k okolnostem jsem se však BOHUŽEL smířil pouze s nacionály, telefonním číslem a ujištěním že mi škodu zaplatí pojištovna. POUČENÍ : Pakliže budete mít štěstí v neštestí a po nehodě vstanete, nebudete mít nic zlomeného a škoda bude "jen" na Vašem miláčkovi, případně přilbě či oblečení, přesto IHNED volejte Policii a nehodu nahlašte. Druhý den už je pozdě a i když viník slibuje náhradu a pojištovna by v zásadě nebyla proti, druhý den tomu může být jinak a s fakturou za servis si pak leda můžete.......pouštět vlaštovky. Přeji hodně kilometrů bez nehod
P.S.: to nechutně dlouhé čekání na policii je opravdu pádný argument proč ji nevolat, ale nepospícháte-li zrovna na hokej, nebo na rande, volejte policii a uveďte že se necítíte být v pořádku...při podezření na vnitřní zranění si policie sama vyžádá okamžitou lékařskou pomoc a i očekávání příjezdu Policie se jaksi mnohonásobně zkrátí ;-) a to že vám nic není je potom jedin+ě dobře, ne ? I šok může udělat své...

[ Zpět ]
Datum: 13.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Honzi ([email protected]))
  • Re: Bacha na Felicie !!!

         

    Doporučuju všem cyklistům v Praze a okolí nalepit si na řídítka tu spz a jak ju někde uvidí, tak odřít lak, vykopnout koncovou svítilnu a podobně. Jestli si ta paní myslí, že bude někomu beztrestně působit škody (o ohrožení zdraví nemluvě), a není-li cesty, jak z ní nějakou náhradu vyrazit, tak ať ju to aspoň nakonec přijde draho.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bacha na Felicie !!!

           

      nejsem zadny militantni kolar,ale podobne trestiky magorum s volantem se mi libi.Jenom upozornuji,ze je asi trestny navadet k "vendette" a jestli by nestacilo nekde uvadet,kdo nas "nahneval" a cim... a ostatni at sami uznaji,jestli a co provedou.Zakladni predpoklad:bude to psany uprimne...uz vidim,jak se ale timhle zpusobem msti nekdo sousedovi (treba parohac).Jinak se po te felde podivam...mam podobne zkusenosti z bouracek:nekomu vyjdes vstric a nakonec aby jsi se jeste branil.Mozna by to chtelo par precedensu (cyklista poda trestni oznameni, svedek k tomu).Je to sice opruz, cajti to neumi a nechteji resit ale nekdo je vycvicit musi-Kolar to nebude...

      [ Zpět ]
      Datum: 14.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bacha na Felicie !!!

           

      Já myslel, že's vysokoškolák, ale nápady máš jak malej kluk!

      [ Zpět ]
      Datum: 11.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bacha na Felicie !!!

         

    To je ještě dobrý. Já jsem se jednou srazil s autem, které mi mělo dát přednost, ono ujelo (bylo z Vyškova..), volal jsem policajty, ti řekli že je to nezajímá (tedy že když tam 3 hodiny počkám, tak možná přijedou). Že by ho někde chytali (přestože jsem věděl, kterým směrem ujíždí, i jsem věděl spz) by je ani nenapadlo.

    Jinak musím říct, že červené nové felicie s pražskou značkou jsou opravdu nebezpečné - jednou se mě troubením a najížděním do mě jedna snažila vytlačit ze silnice, a když se jí to asi 1 km nepodařilo (asi se bál že si odře lak), nasranej chlap za volantem stáhl okýnko a začal mě nadávat, co si jako myslím. A pak si máme o Pražácích myslet něco pozitivního, když se u nás tak chovají:-)))))

    [ Zpět ]
    Datum: 14.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bacha na Felicie !!!

           

      Není to o pražácích...není to o značce auta...je to o lidech. Jak sám říkáš, smutné je, že policajti nehodlají řešit. Nenabádám tu nikoho k ničemu...jen říkám...na co dávat bacha ;-) co kdo udělá, to je každého věc. Jen si myslím, že stejně jako existují seznamy autodopravců, kteří porušují předpisy a seznam jim nedělá zrovna reklamu, určitě i vyhlašování v rádiu, nebo vypsání na internetu kdo co kde komu...ostuda je pro mnohé lidi mnohem horší než třeba pokuta...dát na místě 500 je přece mnohem lepší, než být u všech známých za piráta...třeba ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 14.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Honzi ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bacha na Felicie !!!

         

    Každý den vidím nějakýho piráta za volantem. Nenadávejte na pražáky, problém je stejný všude. Je to tím, jací naši řidiči jsou. Právě pro tu bezohlednost a agresivitu máme pověst nejhorších řidčů v evropě. Řešní? Bez milosti tyto piráty pranýřovat, odebrat jim řidičák a nepustit je na silnici. Dokud nebude proti nim účinná represe, situace se nezlepší. Zatím jsou jen akce trypu Kryštof a převažuje buzerace slušných řidičů.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hluche-ucho)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bacha na Felicie !!!

           

      Ano, pranýřovat! Třeba na http://pirati.ic.cz/ . Ovšem je otázkou, kolik lidí si to přečte.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bacha na Felicie !!!

             

        super nápad...něco takového jsem měl na mysli...díky za adresu...už tam dotyčná směřuje ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 23.05.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Honzi ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bacha na Felicie !!!

         

    Bacha musíte dávat na jakýkoliv auto.
    Mně dneska cestou do práce málem sejmul asi 60-ti letý chlap ve starý zrezlý stodvacítce a na hlavě měl klobouk. Taky si asi myslel, že trojúhelník postavený na vrchol znamená HLAVNÍ SILNICE.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bobajs)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bacha na Felicie !!!

         

    Souhlasím, že bacha si musí dávat člověk na všechna auta. Po cca sedmi letech, co mi kolo ukradli, jsem si koupil nové. Poměry v Praze se neuvěřitelně zhoršily a cyklistika se tu rovná adrinalínovému sportu. Co jsem zažil během prvních vyjíždek netřeba komentovat. Mrzí mě jen to, že je to (jak to tu už někdo psal) opravdu jen v lidech. A že v ČR a Praze obzvlášť se řidiči atomobilů chovají hrozně (oproti jiným národům) je jen smutný fakt, jak benevolentní je u nás Policie a jak si řidiče "vychovala"...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Bubly)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bacha na Felicie !!!

         

    Hurááá....světe div se...ať žije Allianz a internetbanking :))) 19.7. z pojištovny odešly peníze na můj účet...konec dobrý, všechno dobré...ale bez svědků a mravenčí práce se sháněním viníka, likvidátora a servisu...nevím, nevím... hodně šťastných km bez nehod ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Honzi ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bacha na Felicie !!!

           

      gratuluju chlape...

      [ Zpět ]
      Datum: 27.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (melkor (morghot@seznam))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bacha na Felicie !!!

         

    Ahoj všichni,co nemáte rádi červené Felicie,
    hlasím se vám coby kolařka(každodenní,když zdraví dovolí) a současně jako majitelka červené F.a vlasnicví obého si neoporuje!!!
    Ovšem Honzi má mé sympatie a podporu!
    Nemyslím si,že zastoupení trumberů coby vlastníků č.F.je %vyšší,než u jiných značek!
    V.F.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Věra (ver.fil.@seznam,cz))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bacha na Felicie !!!

         

    Po dnešní zkušenosti navrhuji zavedení "Registru nebezpečných situací". Webová stránka, kde bysme evidovali veškeré prasárny, kterých se řidiči na cyklistech dopouštějí. Hezky v databázi, podle SPZ. A až by tam měl nějaký kolík tři záznamy, tak by se ti, které ohrozil nebo sejmul, dohodli a šli mu společně rozbít hubu. To by se pak vyplnilo do téže statistiky do kolonky "potrestán".

    I když dneska to bylo "jenom" předjetí s následným zabočením doprava, při kterém mě do té uličky málem vzal s sebou, nasranej jsem tak, že bych tu databázil klidně naprogramoval.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vratislav Filler)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bacha na Felicie !!!

           

      tak programuj, budu také doplnovat, pokud mne někdo nazlobí, i chodci, co přechází mimo přechod a pak se motají uprostřed vozovky ...

      [ Zpět ]
      Datum: 09.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Tom)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bacha na Felicie !!!

           

      Možná trochu mimo mísu, ale počítají se i přestupky proti bruslařům ? Nedávno mě v Bráníku, mimo normální komunikaci (vjezd pouze se zvláštním povolením) sundala nějaká slečna do škarpy, protože tam najela dost ostře a nečekala že jí pojedou v ústrety cyklisté. Naštěstí se mi nic nestalo. Asi se ji bruslař (měla štěstí, na kole bych ji dojel) zdál jako menší škoda. V každém případě jsem bohužel nestačil zpozorovat SPZku, ale kdybystě někdo videl stříbrnou Fabii s blondýnou (cca. 90kg odhadem) za volantem a obtloustlým retrievem na sedadle spolujezdce , tak ji ode mě pozdravujte. Poznávací znamení: jedna vetší prohlubeň v P.P. blatníku (ruka) a 4 menší ve P.P. dveřích (kolečka). ...... kolo je fakt podstatně bezpečnější, ty brusle člověk na malém prostoru proste nezastaví ;o(

      [ Zpět ]
      Datum: 30.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bacha na Felicie !!!

         

    Bacha na zveřejňování informací o komkoli, bez jeho souhlasu! Je to trestné!Bacha Honzi, mohl bys spadnout do prů....!

    [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (AV)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bacha na Felicie !!!

           

      Díky za radu, ale myslím, že zákon na ochranu osobních údajů jsem neporušil ;-)
      A k registru "škodné" se taky přikláním, sám bych tam při každodenním cestování do práce měl pár adeptů ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 24.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Honzi ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

346 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024