reklama
Město: Ostrava

BMX v Ostravě - Porubě

Vážení občané Poruby a celá s.Moravy

Abych byl zcela upřímný, situace vypadá žalostně. Dnešní mládež inklinuje k línému prožití svých životů. Proto přicházím z cela unikátním nápadem řešení situace sportem.
Jako malý kluk jsem jezdil závody BMX ke kterému mě přivedl můj otec. Možnosti dnes byly jiné nežli možnosti nyní.

Žádám představitele Městského obvodu Poruba a občany, pro podpoření mého návrhu a realizaci tratě pro terénní závody a ježdění na kolech BMX a jiných např. MTB.

Lokalita: Stráň za bazénem SAREZA v Ostravě – Porubě

Realizace: Potřebné povolení MoP
Sponzory, granty
Dodavatele hlíny, nebo využít hlíny na tomto pozemku.
Vybudování moderní a udržované tratě BMX
Správa tratě
Realizace závodů
Např.Foto:
http://www.tbb-bike.cz/index.php
http://www.tbb-bike.cz/galerie.php?img=1708&...
http://www.tbb-bike.cz/galerie.php?img=1733&...

a spousta dalších

[ Zpět ]
Datum: 12.04.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (PusTEK ([email protected]))
  • Re: BMX v Ostravě - Porubě

         

    Myslím že je to skvělý nápad.V Ostravě ještě není nic na tento zpusob a myslím že by to bylo jen k dobru.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Čočka ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: BMX v Ostravě - Porubě

         

    No není tak zcela pravda,že v Ostravě nic není nebo spíše nebývalo.Brácha jezdil taky závodně,ale je fakt že za komoušů to byli takové hodně amatérské tratě.Jedna byla napravo v lesích když se jede z Výškovic do Staré Bělé,sám nevím jestli to tam ještě je,od té doby jsem tam neby.Ta byla taková už docela slušná.A druhá byla v Bělské Lese,když se jelo od Dakoty směrem k úřadu Ova-Jih tak to bylo napravo od té hlavní cesty.To byla spíše taková tréninková,teď jsem tam zahlídl lavičky a nějáké průlizky mimo tu cestu,ale taky jsem tam nebyl.Zkusím mrknout.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2006
    Autor: tomb
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BMX v Ostravě - Porubě

           

      Ve Staré Bělé O_o jo tu trať znám, byla taková krátká. Taky nevím jestli ještě existujue. V Bělském Lese je taky, nedávno se tam jely závody, ale nani to na BMX ale dual. Jedna byla ješte ve Svinově, tam jsem začínal, ale vím že zanikla. Nedavno jsem byl na Hlučíně u štěrkovny, kluci tam staví novou, ale na dirty, což jsou skoky na triky a do výšky. Každopadně v Porubě by se šikla.Je tam skatepark, kde bikeři nemají jezdit, lokalita, kterou mám na mysli s tímto skateparkem téměř sousedí. Ještě k tem amaterkym tratím, ve Stare Bele jo-amaterska na te trati se jel snad jeden zavod, co se pamatuju. Svinov taky, ale takový Uničov, Kostelec nad černymi lesy, Šumperk, to byly tratě, jako lusk.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (PusTEK ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Stará Bělá

             

        Trošku bych tě opravil, pokud můžu ;-) Ve Staré Bělé se jel více než jeden závod. Vím to, protože jsem tam začínal. Jelo se tam nespočet závodů. Nikdy se mi tam nepodařilo vyhrát, jen samá druhá a třetí místa.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Lukáš ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: BMX v Ostravě - Porubě

         

    dobry den rád bych se připojil k vašemu projektu jsem jezdcem bmx i mtb patřím mezi českou špičku ve freestylu ale nemam kde trenovat chýbí tady dirt park

    [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (filip kamidra ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BMX v Ostravě - Porubě

           

      zdravim ja taky nemam kde trénovat chce to v ostrave dirt park prosím prosí

      [ Zpět ]
      Datum: 26.06.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (žena)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: BMX v Ostravě - Porubě

         

    tak myslím že by se tu mohli nějaké ty dirty postavit..bylo by to fakt good kdyby tu něco podobnýho stálo..

    [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (keyti)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: BMX v Ostravě - Porubě

         

    Zdravím všechny bykery:-)Mohla bych se vás na něco zeptat?S přítelem hledáme nějaké dobré tratě a kromě Bělského lesa(už jste o něm psali)se nám nepodařilo žádnou dobrou najít...kdybyste nám poradili prosím?

    [ Zpět ]
    Datum: 05.10.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (zuzana)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BMX v Ostravě - Porubě

           

      Nejsem sice bajker ale myslim ze zajimave muze byt jezdeni npr. Halda Cervena Ema a mozna i ostatni.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.10.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (pmm)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

456 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024