reklama
Město: Olomouc

Krádež kola - odměna za nalezení

V pátek 25.6.2004 mi někdo ukradl kolo, stojící před MŠ Čapka Choda. Kdyby ho kdokoli z vás viděl, dejte mi vědět na níže uvedený kontakt.

Popis kola: Stříbrné trekkingové, značky ANLEN Colorado (nápis značky modrou barvou), zelený držák na láhev, na zadním nosiči byla před ukradením modrá sedačka na dítě. Na řídítkách byly připevněny rohy potažené černou pěnou a držák cyklocomputeru – čidlo bylo připevněno na předním kole. Páčkové řazení Shimano Acera (3převodník + 7 převodů na zadním kole). Na sedlové trubce byla nálepka evidence městské policie Olomouc a na zadním blatníku žlutá nálepka s logem „OKO – Olomoučtí kolaři“.

Za jakoukoli případnou pomoc vedoucí k vypátrání kola děkuji a nabízím odměnu 2.000,-Kč. Václav Dostál, mobil: 732 355 057,
email: [email protected] nebo [email protected]

[ Zpět ]
Datum: 28.06.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Václav Dostál ([email protected]))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…

Hledám: Seniorský pár,

07.02.2024
který by s námi chtěl podnikat výpravy po cyklostezskách doma i v okolních zemích.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

156 cyklistů (3 přihlášení)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023