reklama

výškovo nastaviteľný predstavec

začinam mať stým problém, nech to uťahujem tak to uťahujem stale sa to vyklá a dosť to znervózňuje. čo s tým?

[ Zpět ]
Datum: 09.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
  • Re: výškovo nastaviteľný predstavec

         

    Já si dal výškově nastavitelný představec na favorita, udělal jsem si z něho městské kolo. Ale na tom představci mám oboustranné "ozubení", vzájemně to do sebe zapadne a po utažení se to ani nehne. Ty tam žádné zuby nebo rýhy nemáš? Napadá mě - nešla by tam někam nacpat nějaká plochá guma (třeba kousek duše) a dotáhnout to přes ní?

    [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: výškovo nastaviteľný predstavec

           

      no vcera som to rozmontoval, a bolo to ozubenie.potom som to znova zlozil a pevne dotiahol, ale vyklalo to zase. asi to budem musiet nejako vytmelit.ved uvidim. kazdopadne neveril by si aky je problem zohnat klasicky zavitový pevný predstave z priemerom 25,4.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: výškovo nastaviteľný predstavec

             

        Tak to, že ten představec nemůžeš sehnat, Ti věřím. Já už 2,5 měsíce sháním střední tác XTčkový, 32 zubů, 9 rychlostí, čtyřpackový - nulový výsledek. I internetové obchody, které ho uvádějí v nabídce, mi odpovídají, že ho nemají.

        [ Zpět ]
        Datum: 09.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: výškovo nastaviteľný predstavec

               

          no a potom, ze ma s toho nejde slak trafit. ale ja ho najdem aj keby mali traktory z neba padat.

          [ Zpět ]
          Datum: 09.08.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: výškovo nastaviteľný predstavec

                 

            co tie pily od gebharda ? myslim, ze zo shimanom kompaktibilné.

            [ Zpět ]
            Datum: 09.08.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: výškovo nastaviteľný predstavec

                   

              No to jsou. Ale - někteří tyhle převodníky vynášejí do nebes, jiní je zatracují, tak nevím. Ale ten by sehnat šel.

              [ Zpět ]
              Datum: 09.08.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

339 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024