reklama
Město: Praha

Kudy bezpečně přes Vltavu?

Paradoxně relativně bezpečný se mi jeví rušný Barrandovský most. Je tu oddělený pruh pro kola, takže ke kolizi s auty nedochází. Ovšem v pracovní dny je tu nedýchatelno. Povrch stezky by stál určitě za opravu, je tam spousta boulí.

[ Zpět ]
Datum: 04.01.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Václav)
  • Re: Kudy bezpečně přes Vltavu?

         

    Ja pouzivam pravidelne Trojskou lavku - proste proto, ze je po ceste. A dost me na ni stve, ze na to jak je dlouha, je ocedulovana na slezeni z kola - Ale jeste jsem tam nikoho takoveho nevidel :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vrata)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kudy bezpečně přes Vltavu?

           

      Z Podoli, Braniku a Modran na levy breh se da nejlepe jet pres Barrandovsky most - chodnik po proudu (vice do centra), druhy myslim nema rozumne vyusteni.
      Dalsi je pak az most ve Zbraslavi - "Zavodu miur".

      [ Zpět ]
      Datum: 08.03.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (ota.s ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kudy bezpečně přes Vltavu?

           

      já tam viděl číhat měšťáky ... ale nevšim jsem si, jestli opravdu někoho chytli, možná jen koukali na plynoucí vodu :))

      [ Zpět ]
      Datum: 26.06.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (rrr)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kudy bezpečně přes Vltavu?

             

        Jo tam chytaji dost casto. Ale jsou videt.

        [ Zpět ]
        Datum: 27.06.2008
        Autor: lester
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kudy bezpečně přes Vltavu?

               

          Blbost. Rok tamtudy jezdím každý den do práce a ještě jsem je nepotkal :)

          [ Zpět ]
          Datum: 27.06.2008
          Autor: Hrabosh
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kudy bezpečně přes Vltavu?

                 

            ale jsou tam dost ale většinou na koních a rozhodně nechytají cyklisty... poprvně jsem přemyšlela, že slezu a povedu, ale pak jsem jela a nic, tak to tak praktikuji pořád.. oni by tam na koni být také neměli...jedzdím tam také každý den z a do opráce ...Jo a o víkendu nebo zvýšeném provozu při nějakých akcích slezém, to mi přijde dost neohleduplná se mezi těmi všemi dětmi, pejsky a kočárky motat motat na kole.

            [ Zpět ]
            Datum: 15.07.2008
            Autor: Zdenča
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kudy bezpečně přes Vltavu?

           

      Slezavam podle situace, prece jenom, kdyz je na lavce plno lidi, slusnost nam veli z kola seskocit ... a cestu si rozrazet kolem pri chuzi pesky ;)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.07.2008
      Autor: Ludek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kudy bezpečně přes Vltavu?

         

    Loni jsem jezdil celý rok přes železniční most (Smíchov-Vyšehrad). Je to celkem bez problémů, na smíchovské straně je to bez schodů a na vyšehradský snáším a vynáším. Nechodí tam žádné davy...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.01.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lulla ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Železniční most

           

      Dá se, ale to slejzání a snášení a vynášení kola po schodech na Výtoni je fakt pruda.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.01.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (beetle)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kudy bezpečně přes Vltavu?

         

    Tuto otázku neřeším. Přejedu totiž ten most, který mám zrovna po cestě. A ty boule na Baranďáku: pokud člověk nemá silniční kolo tak se to dá vydržet. Na druhou stranu povrch silnice se tam opravuje každou chvíli, tak si myslím, že by jim trochu asfaltu pro cyklisty zbít mohlo...

    [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (durman ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Kdyby jen ty boule...

           

      ...ale občas cestou chybí poklop na kanál (takový ten napříč přes chodník). Tak doporučuju koukat se pečlivě pod kolo, jednou jsem si při kochání Vltavou málem rozbila kušnu.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.03.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kulda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Barrandovský most

           

      Včera mě mohli vzít všichni čerti, když jsem vjel na Barranďák, a viděl tam místo chodníku/cyklostezky jen smetiště. Spousta haraburdí ze silnice, pozůstatky všelijakých karambolů a navíc co 10 metrů hromádka "hnoje". Došlo mi, že uklízeli vozovku. Všechen ten sajrajt ale jen naházeli přes svodidlo. Doufal jsem, že je to jen "technologický postup", při kterém uklidí vozovku tak, aby moc nepřekáželi provozu, pak projdou chodník a nahází to na multikáru, ale dneska je situace stejná.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.03.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Barrandovský most - úklid

             

        Po stížnosti na Magistrát Prahy mi přišla odpověď z Technické správy komunikací: "Chodníky na Barrandovském mostě, včetně přístupových cest, jsou uklízeny
        vzhledem k malé frekvenci vždy jednorázově dle potřeby. Úklid chodníků byl
        naplánován po ukončení ZÚK t.j. po 31.3.04. Na základě Vašeho upozornění byl
        mimořádně dne 24.3.04 vyčištěn, přestože se nejednalo o nadměrné znečištění.
        V zimním období se nemotoristické komunikace uklízí pouze omezeně s ohledem
        na klimatické podmínky. Vozovka na mostě je uklízena pouze strojně z čehož
        vyplývá, že není možné, aby se tímto způsobem čištění znečišťoval i chodník
        za svodidly. Toto znečištění zřejmě způsobují neukáznění řidiči, kteří
        odhazují odpadky z aut, nebo nemají zabezpečený náklad. Pro Vaši informaci
        uvádím, že Oblastní správa JIH zajišťuje údržbu mostu od smíchovské dilatace
        směr Praha 4." Nedokážu si sice představit neukázněného řidiče, který každých pár metrů zastaví a nepozorovaně vyhodí 3-4 lopaty bláta za svodidlo, ale důležité je, že to uklidili. A dokonce v celé délce mostu! :o)

        [ Zpět ]
        Datum: 26.03.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Barrandovský most - úklid

               

          Docela by mě zajímalo, kdo se pod to podepsal. Proč to tam neni?

          [ Zpět ]
          Datum: 27.03.2004
          Autor: Neregistrovaný uživatel (beetle)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Barrandovský most - úklid

                 

            Tak tedy připojuji i podpis pracovníka TSK:
            Ing. Vladislav Rezek,
            ved. oblastní správy JIH

            [ Zpět ]
            Datum: 29.03.2004
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr ([email protected]))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Barrandovský most - úklid

               

          Na mostech existuji tzv. mostní odvodňovače a ty se musí čistit ručně(neco jako vyklopení lapacích košů od dešťových vpustí), takže TSK mlží a všecko ví samozřejmě nejlíp a vše je v nejlepším pořádku.
          S.

          [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2004
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Slafa)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Oprava Barranďáku

           

      Taky to nechápu, proč těch pár lopat asfaltu při opravě silnice na Barranďáku nehoďej i na stezku. Připadá mi, že se tak nestalo ani jednou od jeho zprovoznění.

      Blbá věc je taky s těma chybějícíma poklopama. Asi je to dílo bezdomovců, kteří pod mostem bydlí. Buď ty poklopy donekonečna měnit nebo nějak zamknout.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.06.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kammil)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Oprava Barranďáku

             

        Nebo tam dat ty novy umelohmotny...

        [ Zpět ]
        Datum: 14.06.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Barranďák

         

    V patek pojedu poprvy pres Barrandak (do Butovic), prosimvas kdyz pojedu po modransky stezce (smerem od centra), najdu dobre odbocku na Barrandak? Ten most se nejdriv podjizdi nebo ne? Z mapy mi to nak nejde vykoukat. Trochu me desi ty ohromny klikaty silnice tam. A na konci mostu je to znaceny smerem na Prokopak?

    [ Zpět ]
    Datum: 25.06.2008
    Autor: fijalka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Barranďák

           

      pres Barandak je to v pohodě. . Odbočka je lehce vidět. Napřed se podjíždí most, pak ta silnice hlavní s tramvajemi a pak doleva. Je to odbočka na Krč nebo Chodov. Tam za tím místem, kde se napřed jede dole u Vltavy a pak se zahýbá doleva jako do kopečka a pak už je ta díra doleva ...

      [ Zpět ]
      Datum: 25.06.2008
      Autor: Tom354
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Barranďák

             

        Diky moc! Tesim se na novou cestu.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.06.2008
        Autor: fijalka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Barranďák

             

        Tak s Barrandakem sem spokojena, docela fajn znaceny, podjede se nejdriv most, odbocka na Krc - pak podjezd silnice a pak se objede detsky hriste a uz je tam najezd. Nazpatek je to po stejny ceste (strane).

        [ Zpět ]
        Datum: 30.06.2008
        Autor: fijalka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Barranďák

               

          gratulace!

          [ Zpět ]
          Datum: 30.06.2008
          Autor: Tom354
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kudy bezpečně přes Vltavu?

         

    Mne prijdou bezpecne vsechny snad s vyjimkou Karlova mostu, kde se fakt jet neda ;-)

    kazdy most ma chodnik, nektere dokonce s trasou pro kola.

    Jo a jeste pomerne casto pouzivam privoz podbaba - troja

    [ Zpět ]
    Datum: 27.06.2008
    Autor: lester
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

347 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024