reklama
Město: Plzeň

Na kole na Magistrát

Dělám na plzeňském magistrátu, který ze všech sil podporuje alternativní způsoby dopravy, teda alespoň o tom ze všech sil mluví. Do práce jezdím denně na kole, který musím nechávat na chodbě přivázaný k topení a ještě si vyslechnu od vrátných že mě s tím kolem zase jako nevidí, protože do baráku je vstup s kolem zakázaný.
Tak kde je ten zájem magistrátu o alternativní dopravu o kterým se furt mluví, když já, kterej každý ráno statečně překonám nástrahy automobilistů ze Skvrňan do centra (cyklo stezky jsem nikde cestou neviděl :-() musím ještě posluchat kecy vrátných a strachovat se o kolo na chodbě.
Podle mě je hodnocení 1 bod - velmi špatné velmi mírné.

[ Zpět ]
Datum: 08.10.2003
Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza)
  • Re: Na kole na Magistrát

         

    Nerikam, ze neni co zlepsovat...ale Plzen ma docela obstojnou sit cyklotras.. alespon tam , kde se pohybuju ja..tj. Bory - Doudlevce -Slovany - Letna -Doubravka je cesta pohodova (i kdyz trochu nechapu system jednosmerek na Slovanech)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.10.2003
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Gandalfek ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na kole na Magistrát

           

      Nevím které cyklostezky na Borech máte namysli, ale zkuste se dostat od Luny na náměstí TGM, k Práci apod. - celkem necelé 3 km (pokud nechcete jet objížďkou přes Doudlevce). Ulice Heyrovského na Borech byla asi před 2 lety celá rekonstruována, ale ani jediný náznak cyklostezky tam nenajdete.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.05.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (LL)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na kole na Magistrát

           

      V Plzni a síť cyklostezek ??? dovol abych se zplna plic zasmál , jezdím tu roky a nic max, vysázeli znyčky na méně frekventované silnice , a těch pár metrů co vede od nikud nikam jako kolem Boleváku a ještě po kostkách ?? to je výsměch....Dan

      [ Zpět ]
      Datum: 05.11.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (orca)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na kole na Magistrát

         

    Na zaparkování kola v zaměstnání máte nárok ze zákona (to se samozřejmě netýká jen magistrátu, ale všech zaměstnavatelů). Viz § 145 platného zákoníku práce:

    "§ 145

    Uložení svršků a dopravních prostředků

    Zaměstnavatel je povinen zajistit bezpečnou úschovu svršků
    a osobních předmětů, které zaměstnanci obvykle nosí do zaměstnání,
    jakož i obvyklých dopravních prostředků, pokud jich zaměstnanci
    používají k cestě do zaměstnání a zpět; za obvyklý dopravní
    prostředek k cestě do zaměstnání a zpět se pro tento účel
    nepovažuje osobní automobil. Tuto povinnost má i vůči všem
    ostatním osobám, pokud jsou pro něj činny na jeho pracovištích."

    Takže by nemělo být nic snazšího, než zajít za svým šéfem a požádat ho o zjednání nápravy. Pokud neuspějete, obraťte se na odbory, pokud Vám nepomohou ani ty, zkusete Děti Země :) ([email protected])

    [ Zpět ]
    Datum: 29.11.2003
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jan Rovenský ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na kole na Magistrát

           

      Po dvou měsících
      Aby to bylo fér, tak bych měl ještě doplnit jak to vypadá dva měsíce po mém prvním diskusním příspěvku:
      zaprvé jsem se hned asi druhý nebo třetí den poté dohodnul se správcem, že s kolem do baráku oficiálně smím, takže s tím už problém nemám a
      zadruhé jsem asi před měsícem viděl projektovou dokumentaci, která by měla můj problém s odkládáním kola definitivně vyřešit.
      Milé překvapení :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 04.12.2003
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na kole na Magistrát

             

        Do desek s projektem se ti kolo nevejde:-(

        [ Zpět ]
        Datum: 05.11.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

280 cyklistů (17 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024