reklama
Město: Plzeň

Na kole na Magistrát

Dělám na plzeňském magistrátu, který ze všech sil podporuje alternativní způsoby dopravy, teda alespoň o tom ze všech sil mluví. Do práce jezdím denně na kole, který musím nechávat na chodbě přivázaný k topení a ještě si vyslechnu od vrátných že mě s tím kolem zase jako nevidí, protože do baráku je vstup s kolem zakázaný.
Tak kde je ten zájem magistrátu o alternativní dopravu o kterým se furt mluví, když já, kterej každý ráno statečně překonám nástrahy automobilistů ze Skvrňan do centra (cyklo stezky jsem nikde cestou neviděl :-() musím ještě posluchat kecy vrátných a strachovat se o kolo na chodbě.
Podle mě je hodnocení 1 bod - velmi špatné velmi mírné.

[ Zpět ]
Datum: 08.10.2003
Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza)
  • Re: Na kole na Magistrát

Nerikam, ze neni co zlepsovat...ale Plzen ma docela obstojnou sit cyklotras.. alespon tam , kde se pohybuju ja..tj. Bory - Doudlevce -Slovany - Letna -Doubravka je cesta pohodova (i kdyz trochu nechapu system jednosmerek na Slovanech)

[ Zpět ]
    Datum: 25.10.2003
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Gandalfek (Gandalfek@yahoo.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nevím které cyklostezky na Borech máte namysli, ale zkuste se dostat od Luny na náměstí TGM, k Práci apod. - celkem necelé 3 km (pokud nechcete jet objížďkou přes Doudlevce). Ulice Heyrovského na Borech byla asi před 2 lety celá rekonstruována, ale ani jediný náznak cyklostezky tam nenajdete.

[ Zpět ]
      Datum: 13.05.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (LL)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

V Plzni a síť cyklostezek ??? dovol abych se zplna plic zasmál , jezdím tu roky a nic max, vysázeli znyčky na méně frekventované silnice , a těch pár metrů co vede od nikud nikam jako kolem Boleváku a ještě po kostkách ?? to je výsměch....Dan

[ Zpět ]
      Datum: 05.11.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (orca)

Na zaparkování kola v zaměstnání máte nárok ze zákona (to se samozřejmě netýká jen magistrátu, ale všech zaměstnavatelů). Viz § 145 platného zákoníku práce:

"§ 145

Uložení svršků a dopravních prostředků

Zaměstnavatel je povinen zajistit bezpečnou úschovu svršků
    a osobních předmětů, které zaměstnanci obvykle nosí do zaměstnání,
    jakož i obvyklých dopravních prostředků, pokud jich zaměstnanci
    používají k cestě do zaměstnání a zpět; za obvyklý dopravní
    prostředek k cestě do zaměstnání a zpět se pro tento účel
    nepovažuje osobní automobil. Tuto povinnost má i vůči všem
    ostatním osobám, pokud jsou pro něj činny na jeho pracovištích."

Takže by nemělo být nic snazšího, než zajít za svým šéfem a požádat ho o zjednání nápravy. Pokud neuspějete, obraťte se na odbory, pokud Vám nepomohou ani ty, zkusete Děti Země :) (deti.zeme@ecn.cz)

[ Zpět ]
    Datum: 29.11.2003
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jan Rovenský (jan.rovensky@quick.xx))

Po dvou měsících
      Aby to bylo fér, tak bych měl ještě doplnit jak to vypadá dva měsíce po mém prvním diskusním příspěvku:
      zaprvé jsem se hned asi druhý nebo třetí den poté dohodnul se správcem, že s kolem do baráku oficiálně smím, takže s tím už problém nemám a
      zadruhé jsem asi před měsícem viděl projektovou dokumentaci, která by měla můj problém s odkládáním kola definitivně vyřešit.
      Milé překvapení :-)

[ Zpět ]
      Datum: 04.12.2003
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza)

Do desek s projektem se ti kolo nevejde:-(

[ Zpět ]
        Datum: 05.11.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: KAMARÁDA/PŘÍTELE

dnes
KAMARÁDA 60 + EL.KOLO,PROCHÁZKY,VÝLETY,TURISTIKU,POBYTY,A JINÉ.... Z VINOŘE A BL.OKOLÍ POHODOVÉHO PÁNA BEZ…

Hledám: I need my own man

Hledám: I need my own man
včera
I am generally try to live a somewhere healthy lifestyle, exercising and some sort of jogging, 3-4 days a week and…

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí
17.10.2019
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 32 let a hledám lidičky na občasný společný cyklovýlety. Nehledám profíky, ale…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

300 cyklistů (20 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019