reklama
Město: Praha

Praha 5 - Zbraslavská ulice

Je to souběžná ulice se Strakonickou pod Barrandovem. Vede po ní značená cyklotrasa č.3 a navíc jsou tam značky zakazující vjezd motorovým vozidlům. Bohužel, auto tam občas potkám. Zkracujou si tudy cestu, když už jim Strakonická nestačí.

[ Zpět ]
Datum: 30.09.2003
Autor: Neregistrovaný uživatel (Václav)
  • Re: Praha 5 - Zbraslavská ulice

         

    Pokud tam jsou porušované dopr. značky a ono nerespektování se opakuje, nebojte se zvednout telefon a uporornit na tuto skutečnost POLICII, je to jediná možná cesta, jinak můžeme být nespokojení jenom sami se sebou, že jsme proti tomu nic neudělali. Chce to nebát se... Hezký den. godet

    [ Zpět ]
    Datum: 03.10.2003
    Autor: Neregistrovaný uživatel (godet ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Policie nepomůže

           

      Policie je v těhle případech dost laxní. Na to, aby tam stáli celý den kvůli pokárání (já nevim, jestli se za nerespektování značky Zákaz vjezdu) může dát pokuta), to by se jim asi moc nechtělo. Jediný, co v těhle případech platí stoprocentně je závora nebo betonový blok.
      Jednou jsem šla Zbraslavskou ulicí právě v úseku, kam motorový vozidla nesmějí a trénovali tam dva kluci na motorkách. Tak jsem se jich ptala, jestli vědí, že je tam zákaz vjezdu a oni na to s úsměvem že jo, že právě proto tam trénujou protože na to maj klid. Dobrý, ne?

      [ Zpět ]
      Datum: 04.10.2003
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Najáda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Praha 5 - Zbraslavská ulice

           

      Jednou jsem pěkně gumoval asfalt, když jsem najížděl od Prokopáku do uzlu cyklostezek pod Barrandovským mostem a právě od Barrandovské skály na mne vyjelo policejní auto. To mne přešla veškerá chuť s nimi "spolupracovat".
      Pěkný den a spoustu bezpečně najetých kilometrů.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2003
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praha 5 - Zbraslavská ulice

         

    Říkala jsem to panu radnímu Horákovi, který je zodpovědný za životní prostředí v Praze 5, ať tam dá pořádnou závoru. Je to už rok a nic. Myslím, že se fakt snaží, ale na tohle mu mandát nestačí.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.10.2003
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Najáda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praha 5 - Zbraslavská ulice

         

    Vsechnat na y cyklisty zdravim,
    jsem na kole v Praze totalni greenhorn. Promyslim cestu Dablice/Ladvi - Zbraslav, denne do prace. Nema nekdo zkusenost predevsim jak z Letne se dostat mimo smrad a provoz na nejakou cestu, ktera dovede na Zbraslav?
    Diky!
    Viktor

    [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Viktor)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Praha 5 - Zbraslavská ulice

           

      Těžkej úkol! Ale zkus: Letenské sady, sjezd za Úřad vlády, Klárov, Kampa, přes Most Legií k ND, u Mánesa na náplavku (momentálně v rekonstrukci, ale dá se projet, vynořím se u Vyšehradského tunelu a jedu po cyklostezce do Braníka, Modřan a Komořan (tam cyklostezka končí, ale pokračují ve výstavbě, dál pak lze jet off road cestičkou podle řeky až pod most Závodu míru a smyčkou vyjet na něj). Trasa je klidná a pohodová - až do Komořan po asfaltu, pak šotolina. Úsek v provozu je jen od Mostu legií k Mánesu.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Glum)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praha 5 - Zbraslavská ulice

         

    Ja tam asi před 14 dny potkal číhajícího městskýho policajta asi na půl cesty mezi Baradovskym mostem a Malou Chuchlí, tak snad to bude mít nějakej efekt. Jinak tahle steska je celkem fajn, až na to že ten smrad se Strakonický je tady dost znát, kor když je člověk udejchanej :-( . A ještě pro ty co to tam neznaj je pěkný svezení když jedete z Malý Chuchle směrem nahoru do chucelskýcho háje po žlutý značce docela pěknej kopec a dá se to projet přez barandov zpátky do Prokopáku.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Hajkis ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

309 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024