reklama

Author Versus 08

Ahoj, po delší době co jezdím na krosovém kole zjišťuju že se stále víc dostávám do terénu, kde už kolo téměř nosím a proto jsem se rozhodl koupit horáka, i když s manželkou ještě asfalt úplně opustit nemůžu. Dost mě zaujal Author Versus 08 http://www.author.cz/kola/katalog/&aid=0... a proto bych chtěl poprosit především ty, kteří tohle kolo mají o váš názor popřípadě zkušenosti, či radu čeho se vyvarovat. Nejsem žádný nadupaný biker, spíš hobík, ale sám se raději pohybuju v terénu mimo silnice. Díky.

[ Zpět ]
Datum: 11.09.2008
Autor: zskal

Re: Author Versus 08

     

za tu cenu bych sel do nektereho z levnejsich 29'' superioru, je to plnohodnotny horak a pritom se na nem jede lehceji, nez na 26" (i kdyz hur, nez na trekaci)

[ Zpět ]
Datum: 11.09.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (jirka 77)
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Re: Author Versus 08

     

Rozhodl ses pro authora, takže k tomu Versusu: teď nedávno jsem si pořídil kolo na cestování - tractiona, s véčkama. Je to jedno a to samý jako ten versus, vidlice u obou hodně tvrdá, traction je komplet na deote, ten versus má přehazovačku LX, což taky v porovnání s deore nepokládám za nějaký moc rozdíl. Já osobně bych volil toho tractiona disc, protože jsem vyzkoušel hydry jak Sh M 485 (versus), tak i tektry aurigy (traction disc) a ty tektry jsou podle mého názoru příjemnější (ve stisku páky, není to takové houbovité jako M 485). Teď jsou stále letní slevy na authory, traction stojí místo 18990,- jen 15 990,-. Takže já osobně bych bral tractiona disc - levnější, vpodstatě totožné osazení, vidlice u obou nic moc - navíc u obou vidlic má hodně zaříznutý sloupek, je tam 1,5 cm podložek a na tom představec - já mám 178 cm a bylo to nesmyslně krátký, musel jsem nastavit vidlici. Tolik můj názor.

[ Zpět ]
Datum: 11.09.2008
Autor: Airline
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Re: Author Versus 08

     

ta zmínka o Tractionu není od věci, rozdíl ve funkčnosti ani nepoznáš..... Jak Versus, tak Traction fajn... Osobně se vyhýbám kotoučovkám, sice brzdí líp za mokra ale véčka mně v pohodě ubrzděj taky a furt poslouchám od známých na cestě jak ty kotouče zvoní a drnkají a pískají, jsou choulostivý na prach a bláto no. Jinak Authory v téhle třídě mají poměrně krátkou stavbu rámu, pro mne jednak pohodlný (jsem tak zvyklej, mám Visiona) a druhak je to fajn pro dynamičtější jízdu, kolo dobře a rychle reaguje na ovládání.
Pokud máš nasušený peníze tak proti Versusu žádná námitka.....
Tolik můj názor.

[ Zpět ]
Datum: 12.09.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Mirr)
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Ženu z Trutnova a okolí na vážný vztah

Hledám: Ženu z Trutnova a okolí na vážný vztah
včera
Dobrý den Měřím 170 cm, vážím 61 kg. Moje vzdělání je nevyužité vysokoškolské. volný čas: zahrada, sport (kolo,…

Hledám: Praha, aktivní parťačku na silniční nebo horské k

Hledám: Praha, aktivní parťačku na silniční nebo horské k
25.06.2026
Nějaká aktivní, do sportu nadšená parťačka na MTB nebo silniční kolo? Cyklistika (tedy nikoli elektromopedy), z…

Hledám: kolo ve dvou jede líp

19.06.2026
Hledám sympatickou dívku či ženu na společné cyklovýlety. Spíš rekreačně, v klidu, bez závodění a bez honění…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

230 cyklistů (1 přihlášený)

Polské kolečko 2026

Blog původně vznikl pro rodinu aby věděli kde zrovna jsme. I jsem si kvůli tomu pořídil klávesnici k mobilu,…
petrp | včera

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 4. část

Z Bosny do Srbska a návrat domů 7. denNe že bych si na to zvykla, ale nejednou se stalo, že v průběhu naší…
Peggy | 10.04.2026

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 3. část

Černá Hora - Durmitor 5. denJadranka ráno smaží palačinky, mažeme si je nutelou a domácí marmeládou, padají…
Peggy | 06.04.2026