reklama

jaké crossové kolo?

ahoj, chtěla bych si koupit nové crossové kolo a vůbec netuším kde bych se po něm měla ohlížet. cena tak kolem 10-12 tisíc. Měla jsem maxbike a na tom jsem bez problému ujela 100 km, tak bych chtěla taky nějaké takové..

[ Zpět ]
Datum: 02.06.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (noninka ([email protected]))

Re: jaké crossové kolo?

     

Nevíš kde se ohlížet po kole?? Já bych zkusil nějakého prodejce kol ve Tvém okolí, který Ti poradí, a který Ti bude kolo servisovat :-))

[ Zpět ]
Datum: 02.06.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Re: jaké crossové kolo?

     

Vynech obchoďáky a pak už je vcelku jedno, kterou značku v téhle cenové kategorii zvolíš. Výhodné je koupit výprodejová kola z minulého ročníku (pokud ještě někde mají). Za stejnou cenu jdeš o třídu výš.

[ Zpět ]
Datum: 02.06.2008
Autor: ronda
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Ženu z Trutnova a okolí na vážný vztah

Hledám: Ženu z Trutnova a okolí na vážný vztah
včera
Dobrý den Měřím 170 cm, vážím 61 kg. Moje vzdělání je nevyužité vysokoškolské. volný čas: zahrada, sport (kolo,…

Hledám: Praha, aktivní parťačku na silniční nebo horské k

Hledám: Praha, aktivní parťačku na silniční nebo horské k
25.06.2026
Nějaká aktivní, do sportu nadšená parťačka na MTB nebo silniční kolo? Cyklistika (tedy nikoli elektromopedy), z…

Hledám: kolo ve dvou jede líp

19.06.2026
Hledám sympatickou dívku či ženu na společné cyklovýlety. Spíš rekreačně, v klidu, bez závodění a bez honění…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

156 cyklistů (1 přihlášený)

Polské kolečko 2026

Blog původně vznikl pro rodinu aby věděli kde zrovna jsme. I jsem si kvůli tomu pořídil klávesnici k mobilu,…
petrp | včera

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 4. část

Z Bosny do Srbska a návrat domů 7. denNe že bych si na to zvykla, ale nejednou se stalo, že v průběhu naší…
Peggy | 10.04.2026

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 3. část

Černá Hora - Durmitor 5. denJadranka ráno smaží palačinky, mažeme si je nutelou a domácí marmeládou, padají…
Peggy | 06.04.2026