reklama

Radotínský Pigi

Trošku mně vyprovokoval Medvěd s cukrárnou. Mám totiž pocit, že některé "lokály" se kazí. Naposled mám velmi nepříjemnou zkušenost u Pigiho. Dokonce tak špatnou, že ho, alespoň dočasně, bojkotuji (U Ondřeje v Radiotíně ja také dobře). Takže ani nevím, jestli už tam zase obsluhuje ta slečna bo ti nepříjemňáci, co mně doslova vynadali, že ta sražená šlehačka v kafi je normální. Máte také tento pocit nebo mám jen smůlu??

[ Zpět ]
Datum: 14.04.2008
Autor: Majan

Re: Radotínský Pigi

     

Jezdím kolem i několikrát týdně, ale ještě mě nenapadlo se tam zastavit. Nějak mě to nelákalo. Takže nemohou sloužit, jestli se to tam zlepšilo či zhoršilo.

[ Zpět ]
Datum: 14.04.2008
Autor: Medvěd
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Re: Radotínský Pigi

     

Loni v lete jsme tam dostali vylozene zkazene maso. To bylo citit i kdyz bylo ugrilovane, takze syrove to muselo byt citit jeste vic a tomu "kuchari" to zjevne nedelalo potize servirovat. Od te doby jsem se zarekl, ze jedine ve stavu nejvyssi nouze a jedine na pivo. Od te doby jsem tam byl asi jen jednou. Na to pivo. A to jezdim kolem denne z prace.

[ Zpět ]
Datum: 15.04.2008
Autor: mgt
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Re: Radotínský Pigi

     

Přesně tak - Pigi je dobrý tak akorát na kofolu nebo zlatavý jonťák.

[ Zpět ]
Datum: 15.04.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Šnek)
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáky na cyklovíkend 12.-14.9. Podkrkonoší

Hledám: Parťáky na cyklovíkend 12.-14.9. Podkrkonoší
03.09.2025
Život je pecka, tak si ho pojď parádně užít. 12.-14.9. s námi šlápni do pedálů za novými zažitky a přátelstvími …

Hledám: Parťačka na cyklistiku

22.07.2025
Ahoj, hledám tu parťačku na cyklovyjížďky kamkoli se domluvíme

Hledám: Parťáka na kolo

Hledám: Parťáka na kolo
22.07.2025
Ahoj, ráda jezdím na kole, spíše cykloturistika na pohodu. Nerada jezdím sama, hledám spolujezdce ze Svitav a…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

210 cyklistů (0 přihlášených)

WISLA - proti proudu

...Teplota na místě, kde byl, klesla zatím na -47 stupňů. Tu noc, v době, která uplynula mezi Junovým…
Monolema | 29.07.2025

Dámská 2025 VVO

pramen Vltavy - Vydra - Otava - Písek - Příbram - Praha 11. 7. až 14. 7. 2025 Druhá desítka Dámských opravdu…
HMS | 25.07.2025

Hellenic Mountain Race – nekonečná stoupání v řeckých horách

Řecko si většina lidí představí jako dovolenkovou destinaci. Teplo, pláže a pohodička. Já jsem tam vyrazil na…
Fabulator | 12.07.2025