reklama

Rozdíl mezi 2 koly Apache?

Zdravím,

chystám se k nákupu nového kola a s největší pravděpodobností to vyhraje Apache Tanka Tate 06. Jen mě zajíma rozdíl mezi těmito 2 modely:

1/ http://www.kupkolo.cz/produkty/Cela-kola_21...!-Horske-kolo-Apache-Tanka-Tate-06_1349.html

2/ http://www.kupkolo.cz/produkty/Cela-kola_21...!-Horske-kolo-Apache-Tanka-Tate-X.5-06_1351.html

Jsem celkem laik, tak bych prosil o radu. Zatím se mi víc zamlouvá to první (asi ta barva :))) ) a vybaveni bude zřejmě o něco lepší?

Mám 195cm, 102kg, nebudu to muset pořád centrovat?

Díky za pomoc.
j.

[ Zpět ]
Datum: 31.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (jamalino ([email protected]))

Re: Rozdíl mezi 2 koly Apache?

     

Citis to dobre, ze nejvetsi rozdil bude skoro v te barve :o)
Stejny ram, stejna vidlice, jenom jedno kolo je na Shimanu Deore, druhy na SRAMu X.5, coz je kvalitativne stejna uroven, tj. jedna se uz o solidni komponenty.
102 kg uz je dost, skoro bych uz byt tebou uvazoval o navsteve cykloobchodu a vybiral radeji tam se zkusenym prodavacem a s prihlednutim ke komponentum pro vyssi vahu, ale pokud budes jezdit spis po silnici a nenarocnym terenem- polni cesty apod., vydrzi i tohle kolo, proc by ne.

[ Zpět ]
Datum: 31.03.2007
Autor: vasek
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Re: Rozdíl mezi 2 koly Apache?

     

Určitě se nechystam na nějaký hard terény, spíš lesní cyklostezky okolo HK.
Pro to kolo si tam zajedu osobně, mám to kousek, tak snad poradí. Když jsem vybíral na podzim, tak jsem ještě koukal po Meride matts sport 500, tu mi doporučil prodavač v local cykloshopu, právě kvůli dvojitým ráfkům. Nepodařilo se mi najít ty ráfky jako jednotlivou položku, kdy by byl popis... nemá někdo zkušenost?

A samozřejmě doufám, že nějaký kila vyjezdim :)))).

[ Zpět ]
Datum: 31.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (jamalino ([email protected]))
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Re: Rozdíl mezi 2 koly Apache?

     

Všechny kola nad 10000,- mají dneska dvojité ráfky. Spíš budeš mít problém s vidlicí, už tady zaznělo že tenhle typ je pro muší váhy.

[ Zpět ]
Datum: 31.03.2007
Autor: Petrun
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Ženu z Trutnova a okolí na vážný vztah

Hledám: Ženu z Trutnova a okolí na vážný vztah
včera
Dobrý den Měřím 170 cm, vážím 61 kg. Moje vzdělání je nevyužité vysokoškolské. volný čas: zahrada, sport (kolo,…

Hledám: Praha, aktivní parťačku na silniční nebo horské k

Hledám: Praha, aktivní parťačku na silniční nebo horské k
25.06.2026
Nějaká aktivní, do sportu nadšená parťačka na MTB nebo silniční kolo? Cyklistika (tedy nikoli elektromopedy), z…

Hledám: kolo ve dvou jede líp

19.06.2026
Hledám sympatickou dívku či ženu na společné cyklovýlety. Spíš rekreačně, v klidu, bez závodění a bez honění…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

161 cyklistů (2 přihlášení)

Polské kolečko 2026

Blog původně vznikl pro rodinu aby věděli kde zrovna jsme. I jsem si kvůli tomu pořídil klávesnici k mobilu,…
petrp | včera

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 4. část

Z Bosny do Srbska a návrat domů 7. denNe že bych si na to zvykla, ale nejednou se stalo, že v průběhu naší…
Peggy | 10.04.2026

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 3. část

Černá Hora - Durmitor 5. denJadranka ráno smaží palačinky, mažeme si je nutelou a domácí marmeládou, padají…
Peggy | 06.04.2026