reklama

Zamek vidlice

Ahoj mam vidlici SR SUNTOUR XCP75 se zamkem pruženi a nejde odemknout.Dnes sem jel asfalt se zamklou vjel sem teren odemkl sem ji a zustala zamkla.Ovladaci kolecko je otočene do polohy odemknuto.Nevite někdo co stim?Dik

[ Zpět ]
Datum: 07.09.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (ervin)

Re: Zamek vidlice

     

Knoflík vydloubni, je natlačen přes O kroužek, opatrným vydloubnutím se dostaneš na černé kolečko, s tisícihranem. To taky vyndej, vydloubni ven a vidíš, že je uvnitř kolečka imbus. Zkontroluj zda se neprotáší a když, tak jiným imbusem zkus povolit zamčení.
Tímhle vyloučíš, že je problém v ovládání. Když není nemáš šanci dál pokračovat. Tohle je vyloučení jediné věci, která by šla zvládnout a odstranit doma.

[ Zpět ]
Datum: 07.09.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (tuning-test)
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Re: Zamek vidlice

     

Dik.Zitra zkusím.

[ Zpět ]
Datum: 07.09.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (ervin)
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Ženu z Trutnova a okolí na vážný vztah

Hledám: Ženu z Trutnova a okolí na vážný vztah
dnes
Dobrý den Měřím 170 cm, vážím 61 kg. Moje vzdělání je nevyužité vysokoškolské. volný čas: zahrada, sport (kolo,…

Hledám: Praha, aktivní parťačku na silniční nebo horské k

Hledám: Praha, aktivní parťačku na silniční nebo horské k
25.06.2026
Nějaká aktivní, do sportu nadšená parťačka na MTB nebo silniční kolo? Cyklistika (tedy nikoli elektromopedy), z…

Hledám: kolo ve dvou jede líp

19.06.2026
Hledám sympatickou dívku či ženu na společné cyklovýlety. Spíš rekreačně, v klidu, bez závodění a bez honění…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

203 cyklistů (11 přihlášených)

Polské kolečko 2026

Blog původně vznikl pro rodinu aby věděli kde zrovna jsme. I jsem si kvůli tomu pořídil klávesnici k mobilu,…
petrp | dnes

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 4. část

Z Bosny do Srbska a návrat domů 7. denNe že bych si na to zvykla, ale nejednou se stalo, že v průběhu naší…
Peggy | 10.04.2026

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 3. část

Černá Hora - Durmitor 5. denJadranka ráno smaží palačinky, mažeme si je nutelou a domácí marmeládou, padají…
Peggy | 06.04.2026