Přední kotoučovka nejdou ztratila brzdný výkon. Nic jsem s tím nedělal. Destičky, kotouč i lanko je ok. Dost se vyznám v autech a motorkách, ale tohle je mi záhadou?
Nemáte někdo podobnou zkušenost?
Mně napadl snad zamaštěný kotouč ...nemazal jsi řetěz?
0
Že by měl náhon na předek ? Nebože opatlávač ?
0
Mě z toho vychází jediné - vmyěnit obložení. Kolik máš na destičkách najeto?!?
0
Desky maji najeto 400 km = skoro novy. Kotouc je krasne leskly = desky brzdi celou plochou. Mastny byt nemuze, nema od ceho, to mne napadlo hned prvni.
0
400 km je fakt málo - nebude to rozbitý :o)))
0
Celý mechanismus funguje v pořádku. Napadlo mně přepálení destiček, nebo nevím. Tolik brzd už jsem opravil, nebo vyměnil, ale tohle je nějaká specialita.
0
Já osobně bych nad tím přestala koumat a šla bych s tím do servisu - tam by na to měli přijít poměrně rychle a ty ušetříš čas a pro příště už budeš vědět.
0
Když nebude zbytí tak jo, ale nechci se vzdát s takovou drobností.
0
Bylo to serizenim excentru. Jedna strana brzdila na max a druha nic - ohybalo to kotouc....Takova prkotina..
0
Po 400 km ? No toto ... A najednou ? To nebývá ...
0