reklama

Testování LOCUSu

Doputovala ke mě tahle žádost/nabídka. Jsou tu uživatelé s různými zkušenostmi s různými navigacemi, takže by se autorům Locusu mohly hodit jejich postřehy.

************************

Hledáme zájemce, kteří by se chtěli zapojit do zkoušení naší mobilní aplikace. Naším cílem je získat podklady pro další zlepšování jejího designu a funkčnosti. Přibližná délka bude 45 – 60 min a odměnou za vaši ochotu bude 400 Kč.

Místo: Praha, metro B Českomoravská
Datum: 13.10.2015
Časová náročnost: 60 minut
Odměna: 400 Kč

Jak probíhá zkoušení aplikace a jaké jsou cíle?
Vyzkoušení aplikace pomáhá odhalit problémy a úskalí, kterým musí uživatelé čelit při jejím používání. Na účastníky nejsou kladeny žádné speciální nároky ani schopnosti, též věk ani pohlaví nehraje roli. Nicméně preferujeme uživatele, kteří používají chytrý mobilní telefon. Během sezení si vyzkoušíme aplikaci, budou nás zajímat vaše komentáře a způsob řešení vzorových situací. Při zkoušení neexistuje špatná odpověď – pokud něco nefunguje, tak se jedná o chybu aplikace. Cílem je nalezení právě těchto chyb.

V případě vašeho zájmu, odpovězte prosím na email [email protected] a navrhněte čas, který vám bude nejvíce vyhovovat. Potěší nás, pokud tuto pozvánku rozešlete mezi vaše přátele, okruh rodiny nebo pracovní kolegy. Naší snahou je přizvat k testu co nejvíce různorodou skupinu uživatelů.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.10.2015
Autor: Hrabosh

Re: Testování LOCUSu

     

Testování softwaru zabere zhruba 2/3 času potřebného na vývoj a je celkem nákladnou záležitostí.

Právě hledám studenta/ku (1 až 2) nejlépe konstrukčního oboru stavební fakulty, na půl úvazek, na testování našeho softu. Minimálně pasivní znalost angličtiny nutná.

Ne jako u Locusu skoro grátis... :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.10.2015
Autor: Jindra8526
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Re: Testování LOCUSu

     

účetní by ti nestačil? :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.10.2015
Autor: Bruca
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Re: Testování LOCUSu

     

Ne, potřebuju někoho, kdo si bude umět kvalifikovaně hrát s programem a bude se ho snažit shodit.

Nepotřebuju, aby kontroloval správnost výpočtu, ale musí trochu málo vědět, jak konstrukce vypadá, a to účetní většinou neumí.
To mají společné s architekty...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.10.2015
Autor: Jindra8526
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Re: Testování LOCUSu

     

Zrovna jsem ti chtěl "nabídnout" studentku architektury ...... no tak nic :o)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.10.2015
Autor: PepikW
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačka na kolo

29.04.2025
Ahoj, hledám parťačku na jarní cyklovyjížďky Praha a okolí, na pohodu, nejde o kilometry, ale o to užít si jízdu.

Hledám: Věřím, že ještě potkám lásku.

25.04.2025
Život je náhoda a musí se mu jít naproti… a tak tu jsem a říkám si, že třeba zrovna tady bude moje druhá polovina…

Hledám: Jsem jaká jsem.

25.04.2025
Já bez závazků, hledám parťáka pro život, který už je na tom také podobně. Pouze vážně, ale s nadhledem a…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

141 cyklistů (2 přihlášení)

Pobaltí 2023 - 2. část

...s mírným zpožděním... Z Litvy do Lotyšska Tuto cestu jsem si poprvé ani nepsala žádný deníček, ani nic…
Peggy | 24.04.2025

Norsko 2024 aneb za tučňáky a pižmoni

Dovrefjell Dovrefjell je pohoří v jižním Norsku v krajích Møre a Romsdal, Trøndelag, Innlandet. Na severu je…
šíp | 23.04.2025

Slunce, smích a první letošní kilometry po Vltavské cyklostezce

Začátek dubna nám letos nadělil opravdu krásné počasí - modrá obloha, lehký vánek a příjemných 17 stupňů.…
Mirila | 21.04.2025