Zvažuji koupit tento oděv a tak se chci zeptat zkušenějších na zkušenosti. Přijde mi to hodně nepraktické,ale když má_m holka větší pozadí tak se to dobře skryje. Já nevím jakou si vybrat,musí mít dobrou vložku a ještě lépe šle. Děkuji za linky do shopů a rady.
Cyklosukně s vložkou? To musí bejt něco!
8-)
-3
Při předpovědi počasí na příští týden přemýšlím o cyklokožichu a ty tady se sukní.
Kdo si tady stěžoval na dlouhotrvající vedra? Dneska se teploměr ani nepřehoupl přes 15 st.
0
Pritule si poridila obycejnejsi http://www.kola-jakr.cz/detail/cyklo-kalhoty-a... ale je s ni hafo spokojena, potrebovala neco s vlozkou ale klasickym cyklokratasum se branila jak cert svecene vode (udajne kvuli nedokonale stavbe tela, zejmena okolo pozadi apod).. Je to hafo pohodlny, vubec to nijak nebrani pohybu nebo podobne a navic to jako bonus vypada fakt hafo elegantne. Ale je fakt, ze pritule na tu sukni nema moc velky naroky.
0
Jinak krom vyse zminene Cycloschein Flora jsem kdysi pri hledani narazil i na:
http://www.bike-forum.cz/forum/cyklo-sukne.html
http://www.bike-forum.cz/forum/205477/0/forum...
http://www.bike-forum.cz/forum/398/0/forum.html...
http://www.pearlizumi.cz/cz/textil/damske...
http://www.lomtrading.cz/?katalog/northwave...
http://www.lomtrading.cz/?katalog/northwave...
http://www.sportovni-obleceni.cz/cyklo-sukne...
0
Si myslim, že nabízené modely pozadí moc nevylepší...
Ale v případě nutnosti lze přece navlíknout přes cyklistický kraťasy jakoukoliv kratší sukýnku, v takových případech nebude hrát aérodynamický odpor žádnou roli :))
0
To abych si k přečtení vzala dovolenou...
Díky za odkazy,ale už jsem je také navštívila. Měla jsem namysli konkrétní zkušenosti s jednotlivými modely,neb každá ves jiný pes.
0
Tuhle sukni mám, spokojenost, akorát je hodně nízká v pase. Chce to k ní nějakej delší vršek.
0
Zrovna nedávno jsem viděl moc pěknou cyklosukýnku u jedné kamarádky. Myslím, že to byl Craft, což je samo o sobě záruka kvality, já něco takovýho viděl teda poprvé..
0
rozšířil jsem podnikání o další živnost - štrykování sítí na zadní kolo..
-3
Jo to je užitečný věc. Občas by se hodila i pro některé cyklobrašny, které mají snahu škrtat o dráty.
0
Dírky do bletníků vrtáš také?
8-)
0
Tož, to je úpadek. Už ani spodničky pořádně naškrobiť neumijů :))
0
Děkuji k příspěvkům,ale příště prosím k tématu.
0
ps. ty síťky štrykuju, kdybyste některá potřebovala...
-6
Já vím k čemu to slouží. To je tak pro staré báby se sukní ke kotníkům pro jízdu do sámošky. Jaksi si to nedokážu představit na horském kole bez blatníků. Nazdar.
0
K tématu,k tématu,k tématu..,prosím.
0
Na sukýnky a šatičky nedám dopustit, ale že by si v nich zakryla nějaké nedostatky, tak to zapomeň.
Mám dvě sukně Gonso a pak asi patery sportovní šatičky pořízené u vietnamců :o)))
-1
Eeee...a nosí se ty sukničky na vostro....??? :-)))
-1
Na vostro s vlozkou... Hmm... 8-)
0
Ale prdíííík. Já myslel bez vložky na vostro. Jen tu hadru kolem pasu....
0
To uz pak neni sukne, ale opasek. 8-)
0
Proč semka cpeš nějakou pipinu s vystrčeným zadkem? Co kdyby to udělal každej? Měla bys mít jako zástupkyně něžného pohlaví rozum,ale na této diskuzi se nedivím už ničemu.
-3
:-)))
Jo, nezklamalas; závist je ale moc nehezká vlastnost! ;-)
-1
Dovol abych se zasmála. :-))) Co je na tom k závidění?? Málem jsem si poprskala monitor. Vy jste vážně blázni.
-3
Michal se ptal, tak jsem odpověděla.
Někdy jsou prostě slova zbytečná :o)))
-6
Ostatně ptala jsi se na výhody a nevýhody sukní, tak aspoň vidíš, na co si máš dávat pozor :o)))
-4
No dobře to chápu,ale stačila radši ta slova. :-)
Než nějaké takové individum s vystrčenou prdelí. Když jsem se na tu fotku podívala tak jsem prostě hned nepochopila co tím chtěl básník říci.
-5
No, co se tebe týká, tak co mi můžeš políbit...
-5
Dohledávala jsem odkud bychom se mohly znát,ale ač si hodně pamatuji tak na tebe bych určitě nezapoměla. Po přečtení mnoha tvých příspěvků tady v diskuzi mi připomínáš jednu spolužačku,která okolo sebe nesnesla jiné kamarádky jen aby byla v kolektivu převážně mužském sama oblíbená a středem pozornosti. Taková sobecká šílená kráva která pomluví a pošpiní vše co jí přijde do cesty a sama je čistý stvořený andílek který potřebuje politovat a konejšit. Tvůj vystrčený zadek mne dostal. K záchvatu smíchu.. Hledej odbornou pomoc na psychiatrii neb je z tebe šílená kráva,ale ty chudinky porážej. :-((
-4
Jo kdyby tam bylo aspoň něco vidět,ale na té fotce je vidět prd než jen vystrčená něčí přitloustlá prdel.
-2
Aspoň vidíš, že pod sukní se větší pozadí teda rozhodně neskryje :o)))
-4
Asi bohužel,ale toto je prdel vystrkovaná a zřejmě i záměrně.
-1
Co tohle, tady se určitě nic nevhodného neodhalí.
-1
tam je ta síťk ana blatníku! TO bulva maže!
hele pojďte soutěžit, kdo bude mít víc smazanejch příspěvků :-D
0