reklama

Jaké kolo ?

Zdravím,

rád bych Vás požádal o radu. Který kolo z uvedených se asi nejvíc vyplatí ( je nejkavalitnější ) ?

http://www.author.cz/kola/katalog/&cid=4823...
http://www.trek-bikes.cz/cs/trek/vyrobky/horska...
http://www.trek-bikes.cz/cs/gary-fisher/vyrobky...
http://www.merida-bike.cz/prodej/Carbon-FLX-800-D

Vzhledově mi nejvic vyhovuje Merida, nejmíň Gary Fisher. Naopak sem někde slyšel, že práve GF mají dobrou geometrii.

A ještě bych se rád zeptal, jestli moje rozhodnutí přejít z krosovýho kola na horský je správný ? Jezdim silnice vs hnusný cesty a les tak 50:50. Na cestách a v lese sem byl do teď v celku vydrncanej, ovšem nebylo to nic nesnesitelnýho, naopak na silnici se jelo v celku slušne. Po přečtení ruzných komentářu sem došel k názoru, že i na horským kole by neměl bejt vyznajmnější problém jezdit po silnici. Je to tak ?
Do teď sem toho nenajezdil moc ( 1-2x týdně 30-40 km a to od jara do podzimu ), ale rád bych se ježdění začal věnovat víc.

Předem děkuji moc za jakýkoliv rady.

[ Zpět ]
Datum: 10.04.2010
Autor: xion

Re: Jaké kolo ?

     

Pokud budeš jezdit na lehko tak carbonovou meridu a pokud i občas na těžko, ber hliníkového treka, má navářky na nosič. Ale tak bych vybíral já, někdo ti určitě doporučí něco jiného. :-)

[ Zpět ]
Datum: 10.04.2010
Autor: Juras
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku na e-bike do terénu. (Jihlava)

Hledám: Parťačku na e-bike do terénu. (Jihlava)
14.05.2026
Ahoj! Jsme Peter (55) a Dáša (50) a hledáme fajn parťačku na e-bike do přírody. Rádi mezi sebou přivítáme i…

Hledám: Ebajker-ka Praha nebo jih - Tábor, Vlašim, Pacov..

Hledám: Ebajker-ka Praha nebo jih - Tábor, Vlašim, Pacov..
04.05.2026
Hledá se E-biker-ka ideálně z Prahy (nejlépe 4) nebo v Praze žijící, případně okolí Vlašimi, Pacova, Mladé Vožice,…

Hledám: Brno a okoli

Hledám: Brno a okoli
03.05.2026
Najde se partacka na cyklo vylety? Klidne i na vic dni. Pripadne pesky do hor, ferraty, na kajak... Ja VS, 187 cm…

Co se děje:

Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

282 cyklistů (2 přihlášení)

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 4. část

Z Bosny do Srbska a návrat domů 7. denNe že bych si na to zvykla, ale nejednou se stalo, že v průběhu naší…
Peggy | 10.04.2026

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 3. část

Černá Hora - Durmitor 5. denJadranka ráno smaží palačinky, mažeme si je nutelou a domácí marmeládou, padají…
Peggy | 06.04.2026

Srdce v lomu, tiché místo, které objevíš jen z výšky

Do Českého středohoří jsme tentokrát nejeli jen tak. Nebyl to vandr „kam nás nohy zanesou“. V batohu jsme si…
cenda155 | 02.04.2026