reklama
Město: Berlín

Berlinem odkudkoli kamkoli

Po pul roce stravenem v Berline, a to vesmes v sedle bicyklu, davam Berlinu s prehledem 5 bodu. Stezky vedou uplne vsude. Navic si na vas davaji pozor automobiliste, coz je prijemna zmena oproti ceskym zvykum. Duvodem je styl jizdy okolenych Berlinanek a Berlinanu, kteri nedbaji prilis na predpisy a cekani na zelenou tedy prozrazuje cizince. Vrele doporucuju poznavani mesta na jednostopem bezmotorovem vozidle, vyplati se po vsech strankach.

[ Zpět ]
Datum: 13.10.2003
Autor: Neregistrovaný uživatel (-orange-)

Re: Berlinem odkudkoli kamkoli

     

Rozumím dobře tomu, že na těchto stránkách se propaguje anarchie typu: Podívej se, řidiči, my mále kola a Ty se nás boj, protože kašleme na veškeré předpisy a když Ti vlítneme pod auto, tak to pěkně odskáčeš? Každej chodec nám přece dosvědčí, že my jsme Ty slabší, zranitelnější a Ty v tý Tvý plechový krabici jsi všeho vinen?
Taky jezdím na kole, ale jezdit na kole po městě plném exhalavcí, riskovat kolize a s velikým křikem si na to stěžovat - to pardon, to by mě prostě NENAPADLO. Oč lepší je hodit kolo na auto, odjet někam do pěkné přírody a tam se vyjezdit po okreskách. Taky ale nejsem přítel těch "cyklistů", kteří uhánějí po turistických stezkách pro pěší tak, že pokud jde po této cestě náhodou skupinka pěších, riskují přinejmenším srážku s blbcem. Asi jsem zamířil na špatný server, ale nebaví mě pro zájem jedné skupinky ublížených cyklistů omezovat další početné skupiny, ať už pěšáků nebo Vámi tak nenáviděných autařů.

[ Zpět ]
Datum: 11.01.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Medvěd)
Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku na celoroční vyjížďky a kulturu.

Hledám: Kamarádku na celoroční vyjížďky a kulturu.
09.10.2025
Ahoj, jezdím celoročně silnice / gravel. Mám rád památky, kulturu, literaturu, rád zajdu do kina....

Hledám: Parťáka na kolo

17.09.2025
Cyklistka s e-kolem hledá prima parťáka -+ 60 let na pohodové společné vyjížďky do okolí Prahy.

Hledám: Kamarád /ka na kolo.

14.09.2025
Ahoj. Přidej se. Plán ....Stezka Českem (původně Cesta Českem[ ]) turistická trasa v Česku. Více na Email…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

203 cyklistů (4 přihlášení)

Slovinsko na kole - 3. část - moře

Celý zbytek dovolené se již nenesl v žádném dramatickém duchu. Žádné další defekty ani nic jiného. Až na…
Peggy | 21.10.2025

Slovinsko na kole - 2. část

Na cestu jsme se vydali 1. července 2024 autem. Já to tak mám nejradši, protože nejsem limitovaná žádným…
Peggy | 10.10.2025

Slovinsko na kole - 1. část - úvod

Slovinsko pro nás bylo vždycky opomíjenou zemí, sloužilo vlastně jen jako tranzit na (pro nás) mnohem…
Peggy | 08.10.2025