reklama

Nová značka skládacích kol v ČR – Montague kola (nejen) amerických výsadkářů

Skládací kola si již dávno našla cestu k zákazníkům. Není divu. Jsou praktická a zásadně rozšiřují možnosti rekreační a městské cyklistiky. Díky lehkosti a skladnosti jsou používána při cestách vlakem, autobusem, letadlem, karavanem, osobním autem a dokonce i ultra-light letadlem či vrtulníkem.

Skládací kola Montague
Skládací kola Montague
Foto: Citybikes

Majitelé bytů s obtížným uskladněním kol si nemohou vynachválit své skládací kolo – vždy při ruce – složené např. v předsíni.

Aktivní lidé v důchodovém věku pak oceňují především možnost snadného naložení skládacího kola do auta bez nutnosti instalace speciálních nosičů a vzpírání kol na střechu vozu.

Zkrátka skládací kola jsou pro mnoho lidí velice užitečná, ale trochu míjí ten druh cyklistů, kteří by ocenili skladnost, ale zároveň potřebují plnohodnotné kolo pro „regulérní“ cyklistiku – tedy MTB nebo trekingové kolo. Pokud jsou vám tyto úvahy povědomé, mohla by vás zaujmout renomovaná značka skládacích horských a trekingových kol Montague.

Skládací kolo Montague
Foto: Citybikes

Skládací kola Montague – něco málo k historii

Původním určením těchto kol byla armáda, resp. oddíly amerických výsadkářů. Ano, zadáním nebylo nic menšího než navrhnout kolo, které lze během několika vteřin složit a rozložit, má vlastnosti standardního MTB a lze s ním vyskočit z letadla! Vznikl tak model Paratrooper, který je dodnes v nabídce i s kamuflážní khaki barvou. Firma Montague následně uvolnila produkt pro civilní trhy a doplnila Paratrooper o další horské i trekingové modely pro civilní využití.

Skládací kolo Montague
Foto: Citybikes

Mimořádná limitovaná nabídka

Chcete-li se stát ambasadorem skládacích kol Montague, není lepší příležitost. Modely skládacích horských a trekingových kol Montague Paratrooper, Paratrooper PRO a Navigator jsou nyní na cestě k nám do prodejen. Na základě dohody o výhradním zastoupení kol Montague na českém a slovenském trhu si vás dovolujeme oslovit s mimořádnou nabídkou.
Chceme o těchto unikátních skládacích kolech rozšířit povědomí, a proto nabízíme od každého objednaného modelu 5 kusů s mimořádnou zaváděcí cenou – 25%. 

NAKUPUJTE VÝHODNĚ ZDE

Celkem je cenově zvýhodněno pouze 30 kusů kol.

Kdo dříve objedná, ten výhodně nakoupí. Nabídka se nebude opakovat a je omezená.

Budeme moc rádi, když využijete speciální nabídku a stanete se majiteli těchto výjimečných a na našem trhu zatím méně známých kol.

Děkujeme.
Váš tým Citybikes s.r.o. 

Fotogalerie

Skládací kola Montague Skládací kolo Montague Skládací kolo Montague Skládací kolo Montague Skládací kolo Montague
- inzerce -, 06.03.2023
Blogy

Bikepacking španělsky 5.část: Andalusie – Přes Sierru Nevadu do Granady

 ()
Z pouště se přesouváme ke stoupákům Sierry Nevady. Čeká nás nejvýše položená cyklostezka Evropy bez cyklostezky. Část pátá. Probudíme se v jedné z více než 2000 obytných jeskyní, které dělají z Guadixu město s jejich největším počtem v Evropě. O Guadixu slyšelo málo lidí, přestože se nachází jen 60…
Kristina | 02.01.2023

Jak jsem jel okolo Čech

 ()
Závod Okolo republiky je další z cyklistických ultra-šíleností, do které jsem se po letošním Toulání pustil. Tento závod je ale jiný. Není pevně dána žádná trasa, jen průjezdné body, které pořadatelé vybírají dle různé tématiky (letos to byly rozhledny), a je jen na závodnících, jakou trasu si…
JohnyB | 23.10.2022

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

 ()
Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z motelu u cesty v městečku Baza. Stavíme se nakoupit potraviny spolu s kamionisty a kousek cesty jedeme po Vía Verde de Sierra de Baza (bývalá trať železnice) směrem na poušť Gorafe. Na tuto část…
Kristina | 07.09.2022

Po zaniklých tratích kolem Tirschenreuthu

 ()
V bavorském pohraničí je několik zrušených železničních tratí, na nichž se vybudovaly cyklostezky. Záruka mírného sklonu naláká spoustu cyklistů včetně mě a Rendy. My konkrétně vyrazíme na dvě cyklostezky v okrese Tirschenreuth ve vládním obvodu Horní Falc. Zvolili jsme si třetí červnovou sobotu,…
Guiseppe | 27.08.2022

Bikepacking španělsky 3.část: Andalusie – Sierras de Cazorla, Segura y Las Villa

 ()
Z Castilla-La Mancha přejíždíme do Andalusie a pokračujeme přes největší chráněné území ve Španělsku. Část třetí. V Siles do půlnoci doplňujeme tekutiny v místním pohostinství v parku a následující den nás čeká Sierra de Segura a asi 80 km po CM-412. Po snídani na dětském hřišti provedeme menší…
Kristina | 08.08.2022

O čem se mluví:

Cestování na kole Pončo na kolo před 2 minutami
Jaké to bylo 133 před 17 minutami
NEcyklo Ukrajina 15 před 19 minutami
Nejlepší vtip 52 včera v 21:39
Elektrokola Výběr el. Kola včera v 17:54
NEcyklo Co vás zaujalo 266 včera v 14:30
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

176 cyklistů (10 přihlášených)

Bikepacking španělsky 5.část: Andalusie – Přes Sierru Nevadu do Granady

Z pouště se přesouváme ke stoupákům Sierry Nevady. Čeká nás nejvýše položená cyklostezka Evropy bez…
Kristina | 02.01.2023

Jak jsem jel okolo Čech

Závod Okolo republiky je další z cyklistických ultra-šíleností, do které jsem se po letošním Toulání pustil.…
JohnyB | 23.10.2022

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z…
Kristina | 07.09.2022