reklama

Nová značka skládacích kol v ČR – Montague kola (nejen) amerických výsadkářů

Skládací kola si již dávno našla cestu k zákazníkům. Není divu. Jsou praktická a zásadně rozšiřují možnosti rekreační a městské cyklistiky. Díky lehkosti a skladnosti jsou používána při cestách vlakem, autobusem, letadlem, karavanem, osobním autem a dokonce i ultra-light letadlem či vrtulníkem.

Skládací kola Montague
Skládací kola Montague
Foto: Citybikes

Majitelé bytů s obtížným uskladněním kol si nemohou vynachválit své skládací kolo – vždy při ruce – složené např. v předsíni.

Aktivní lidé v důchodovém věku pak oceňují především možnost snadného naložení skládacího kola do auta bez nutnosti instalace speciálních nosičů a vzpírání kol na střechu vozu.

Zkrátka skládací kola jsou pro mnoho lidí velice užitečná, ale trochu míjí ten druh cyklistů, kteří by ocenili skladnost, ale zároveň potřebují plnohodnotné kolo pro „regulérní“ cyklistiku – tedy MTB nebo trekingové kolo. Pokud jsou vám tyto úvahy povědomé, mohla by vás zaujmout renomovaná značka skládacích horských a trekingových kol Montague.

Skládací kolo Montague
Foto: Citybikes

Skládací kola Montague – něco málo k historii

Původním určením těchto kol byla armáda, resp. oddíly amerických výsadkářů. Ano, zadáním nebylo nic menšího než navrhnout kolo, které lze během několika vteřin složit a rozložit, má vlastnosti standardního MTB a lze s ním vyskočit z letadla! Vznikl tak model Paratrooper, který je dodnes v nabídce i s kamuflážní khaki barvou. Firma Montague následně uvolnila produkt pro civilní trhy a doplnila Paratrooper o další horské i trekingové modely pro civilní využití.

Skládací kolo Montague
Foto: Citybikes

Mimořádná limitovaná nabídka

Chcete-li se stát ambasadorem skládacích kol Montague, není lepší příležitost. Modely skládacích horských a trekingových kol Montague Paratrooper, Paratrooper PRO a Navigator jsou nyní na cestě k nám do prodejen. Na základě dohody o výhradním zastoupení kol Montague na českém a slovenském trhu si vás dovolujeme oslovit s mimořádnou nabídkou.
Chceme o těchto unikátních skládacích kolech rozšířit povědomí, a proto nabízíme od každého objednaného modelu 5 kusů s mimořádnou zaváděcí cenou – 25%. 

NAKUPUJTE VÝHODNĚ ZDE

Celkem je cenově zvýhodněno pouze 30 kusů kol.

Kdo dříve objedná, ten výhodně nakoupí. Nabídka se nebude opakovat a je omezená.

Budeme moc rádi, když využijete speciální nabídku a stanete se majiteli těchto výjimečných a na našem trhu zatím méně známých kol.

Děkujeme.
Váš tým Citybikes s.r.o. 

Fotogalerie

Skládací kola Montague Skládací kolo Montague Skládací kolo Montague Skládací kolo Montague Skládací kolo Montague
- inzerce -, 06.03.2023
Blogy

Východní Balkán - 4. část - Bulharsko - Rodopy

 ()
Na pěkné noclehy si člověk rychle zvykne. Prostě jsme ty krásné přístřešky začali brát jako standard, až jsem větou, že tady noclehy nemusíme hledat, že naopak ony si najdou nás, naše štěstí zakřikla. Dosud jsme ještě neměli krizovku a ta přišla právě ten večer, kdy jsme za městečkem Chadžidimovo…
Peggy | 22.09.2023

Východní Balkán - 3. část - Rozžhavený nejjižnější bod

 ()
Na úvod jsem zapomněla na pár důležitých informací: - Dětem už je (rok 2021) 12 a 14 let (ano, nočník jsme už nechali doma :-) ) a oba jedou ještě docela ochotně.- Luděk má zbrusu nové kolo. Po loňských potížích (2x prasklá vidlice a jiné lahůdky) jsem mu dala nůž na krk, že pokud si nepořídí nový…
Peggy | 11.09.2023

Z Čech k moři – Alpe – Adria

 ()
PŘÍPRAVY KAM SE VYDAT? Nějaký čas ve mně zrála myšlenka nechat letos, až budou děti na táboře, doma obytňák a zkusit něco ujet vlastní silou. Kam bylo jasné - k moři! Otázka byla jen jestli na sever, nebo na jih. A protože mě lákala výzva přejet Alpy, měl jsem jasno celkem brzy a začal jsem hledat…
PetrVobo | 11.07.2023

Rytířská cyklotoulka

 ()
Podmínky pro zahraniční výjezdy nebyly to léto zrovna příznivé, a tak jsme pro další vícedenní cyklotoulku s mou drahou polovičkou Marťou vybrali opět cíl v naší České kotlině: jeden ze symbolů naší vlasti, místo opředené bájemi a pověstmi, na kterém jsme ani jeden ještě nebyl. Ve středu, 30.…
JohnyB | 02.07.2023

Východní Balkán - 2. část - Jak se hledá kamarád, aneb Pošta pro tebe po Srbsku

 ()
Kdo četl naši knihu Cyklotoulky 3 po Balkáně, tak si možná vzpomene, že jsem tam Miroslavovi věnovala celou jednu kapitolu. Teď mu věnuji celou jednu kapitolu blogu. Všechna setkání na cestách, která se protáhnou přes noc, bývají nezapomenutelná. Miroslav a Nevena z Niše jsou ale jedni z těch…
Peggy | 17.06.2023

O čem se mluví:

Ostatní – cyklo Co vás zaujalo 270. dnes v 18:13
Lehokola Mám tříkolku, a co dál? dnes v 17:02
NEcyklo Ukrajina 30 dnes v 16:20
Covid 22 dnes v 16:03
Vyjížďky, srazy, akce Jaké to bylo - 139 dnes v 12:56
NEcyklo ISLÁM V ČR?? dnes v 09:09
Fotohádanky Fotohádanky - 2023 dnes v 00:14
NEcyklo Co vás vytočilo 148 včera v 20:33
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

231 cyklistů (7 přihlášených)

Východní Balkán - 4. část - Bulharsko - Rodopy

Na pěkné noclehy si člověk rychle zvykne. Prostě jsme ty krásné přístřešky začali brát jako standard, až jsem…
Peggy | 22.09.2023

Východní Balkán - 3. část - Rozžhavený nejjižnější bod

Na úvod jsem zapomněla na pár důležitých informací: - Dětem už je (rok 2021) 12 a 14 let (ano, nočník jsme už…
Peggy | 11.09.2023

Z Čech k moři – Alpe – Adria

PŘÍPRAVY KAM SE VYDAT? Nějaký čas ve mně zrála myšlenka nechat letos, až budou děti na táboře, doma obytňák…
PetrVobo | 11.07.2023