reklama

Všude dobře, v Čechách nejlíp

zámek Hluboká
zámek Hluboká
Foto: Autor

Naše cesta vedla na jedno z nejhezčích míst na Hlubokou.

Cestou nás bohužel přepadla jedna z nejhorších bouřek, co jsem kdy zažila. Krčili jsme se s dětmi pod mostem a koukali, jak se zaplavují silnice proudy vody. Když začali padat kroupy tak jsem již dostala i strach. Kupodivu děti to pojali za hroznou srandu a začali po sobě házet kroupami, které vletěli k nám pod most a měli z toho úžasnou legraci. Cca po hodině jsme se konečně mohli vydat na další cestu. Českobrodsko je krásná oblast. Jeli jsme příjemnou krajinou plnou zeleně až do Hluboké. Příjemně nás překvapilo před zoo hlídání kol. Sice to měl na starosti nějaký pán, který provozoval lukostřelbu, ale odpadla nám starost o kola a šli jsme si projít nádhernou zoologickou zahradu. Mají tam i klokana a pro děti mnoho prolézaček a houpaček. Zámek Hluboká jsme jeli navštívit až po výborném obědě v podzámčí. Na rozloučenou jsme dostali dětské nafouklé balónky, které si děti zastrčili za ledvinku a tak jsme jeli dál lehce jak pojízdný cirkus. Alespoň jsme byli nepřehlédnutelný již z dálky :). Zámek a jeho prohlídku mohu také doporučit. Mají různé okruhy a manžel si rychle vyběhl  na věž což jsme my rozumní neabsolvovali. Cyklostezek tam mají pramálo, ale i po silnici se nám hezky jelo.

 

Fotogalerie

11.07.2012 vložil/a: cimousek
Líbil se vám článek? Hodnotit mohou jen přihlášení uživatelé Hodnotit mohou jen přihlášení uživatelé  [+]
Texty uveřejněné v sekci Blogy obsahují osobní názory autorů a nevyjadřují stanovisko redakce. Zveřejňování příspěvků v této sekci se řídí následujícími pravidly.

PR

Cestování a důležitost cestovního pojištění

 ()
Proč je vlastně cestovní pojištění nezbytnou výbavou každého turisty či cestovatele? Jaké všechny situace dokáže pokrýt a na co je dobré se připojistit? Ve světě dnes také máme nového strašáka v podobě koronaviru, čemuž se rovněž mnohé pojišťovny přizpůsobily i ve svých pojistných smlouvách. Na tato a další témata se podíváme v rámci našeho článku, po jehož přečtení může být i vaše dovolená klidnější a bezpečnější.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

154 cyklistů (4 přihlášení)

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci.…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však…
Favorit1970 | 30.08.2021