reklama

Štafeta 2012 - Hladov - Studenec

Řeka Jihlava
Řeka Jihlava
Foto: Autor

Datum: 11.8.2012

Kdo vezl NaKolík: bara2

Trasa odkud kam: z Hladova do Studence

Délka etapy: 40 km

Počasí: proměnlivé, občas sprchlo, chvílemi sluníčko, typické počasí pro Vysočinu

Komentář: Původně bylo sjednáno místo předání v Třebíči. Wíí měla technický problém, na místo vzorně dorazila, ale NaKolík nebylo možné předat. Operativně jsme sjednaly nové místo a čas. Wíí se vrátila autem domů, odkud na vypůjčeném kole dojela s NaKolíkem do Hladova, já mezitím jela z Třebíče "vyhlídkovou trasou", času bylo dost a snímky krajinek jsou z této cesty.

Po předání štafety u rybníka v Hladově mě Wíí ještě doprovodila lesem k prvnímu rybníčku, kde jsme se rozloučily. Pokračovala jsem lesní cestou ke kempu u rybníku Vidlák, odkud jsem chtěla dojet lesem do Předína. Špatně jsem někde odbočila, trochu si pojezdila lesem a vynořila se místo v Předíně o nějaký kilometr zpátky k Telči. Protože se čas předání opozdil a po Vysočině jsem si pojezdila dostatečně cestou z Třebíče, navlíkla jsem reflexní vestu  a vyrazila po silnici směr Třebíč. V této oblasti a v sobotu odpoledne tam velký provoz nebyl (předjížděly mě jen asi čtyři náklaďáky a jeden kombajn, ometl mě akorát jeden náklaďák, tak jsem mu aspoň do zrcátka zamávala). Šlapalo se dobře a v Třebíči jsem měla dost sil pokračovat dál, ve Vladislavi jsem minula nádraží, tak jsem nakonec dojela až do Studence.

Tuto etapu považuji za přepravní do oblasti, kterou si chci s NaKolíkem užit.    

Fotogalerie

11.08.2012 vložil/a: bara2
karma článku: 3.62
Líbil se vám článek? Hodnotit mohou jen přihlášení uživatelé Hodnotit mohou jen přihlášení uživatelé  [+]
Texty uveřejněné v sekci Blogy obsahují osobní názory autorů a nevyjadřují stanovisko redakce. Zveřejňování příspěvků v této sekci se řídí následujícími pravidly.

Štafeta 2012 - Vysočina

Štafeta
Datum: 17.-18.8.2012 Kdo vezl NaKolík: bara2 Trasa odkud kam: z Kralic nad Oslavou do Nového Města na Moravě Délka etapy: 81 km (17.8.…
18.08.2012
bara2
(3.62)

Štafeta 2012 - Divoká Oslava

Štafeta
Datum: 15.8.2012 Kdo vezl NaKolík: bara2 Trasa odkud kam: z Náměšti nad Oslavou do Kralic Délka etapy: 31 km Počasí: skoro jasno, v…
15.08.2012
bara2
(3.93)

Štafeta 2012 - Atomovka s příslušenstvím

Štafeta
Datum: 13.8.2012 Kdo vezl NaKolík: bara2 Trasa odkud kam: ze Studence do Náměšti nad Oslavou Délka etapy: 55 km Počasí: tak akorát,…
13.08.2012
bara2
(3.62)
PR

Cyklistika – přínos pro zdraví a pohodu

 (S'portofino)
Před sebou máte jen sebe a trasu: můžete si vybrat divočinu, jednu z mnoha vyhlídkových tras nebo městský ruch, od kterého se můžete kdykoli odpojit.

Do Českého lesa za dobrodružstvím i historií

 ()
Hledáte pro svou dovolenou místo, které nabízí nádhernou přírodu, historii, poznání, ale také pravý lázeňský odpočinek, dechberoucí architekturu a to vše bez davů všudypřítomných turistů? Přesně to svým návštěvníkům nabízí pohoří Český les.

Nová značka skládacích kol v ČR – Montague kola (nejen) amerických výsadkářů

Skládací kola Montague (Citybikes)
Skládací kola si již dávno našla cestu k zákazníkům. Není divu. Jsou praktická a zásadně rozšiřují možnosti rekreační a městské cyklistiky. Díky lehkosti a skladnosti jsou používána při cestách vlakem, autobusem, letadlem, karavanem, osobním autem a dokonce i ultra-light letadlem či vrtulníkem.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

172 cyklistů (4 přihlášení)

Východní Balkán - 3. část - Rozžhavený nejjižnější bod

Na úvod jsem zapomněla na pár důležitých informací: - Dětem už je (rok 2021) 12 a 14 let (ano, nočník jsme už…
Peggy | 11.09.2023

Z Čech k moři – Alpe – Adria

PŘÍPRAVY KAM SE VYDAT? Nějaký čas ve mně zrála myšlenka nechat letos, až budou děti na táboře, doma obytňák…
PetrVobo | 11.07.2023

Rytířská cyklotoulka

Podmínky pro zahraniční výjezdy nebyly to léto zrovna příznivé, a tak jsme pro další vícedenní cyklotoulku s…
JohnyB | 02.07.2023