reklama

Aimtec Open Race - Cyklomaraton Plzeň s novými trasami

Závod

Termín: 18.05.2024, 08:00h - 18.05.2024, 16:00h
Místo: Plzeň, Ke sv. Jiří 13

Aimtec Open Race je sportovní událost, která je otevřená pro účast široké veřejnosti bez ohledu na věk. Navazujeme tak na čtrnáct úspěšných ročníků Aimtec Open Race. S podporou generálního partnera akce, společnosti Aimtec, tě srdečně zveme na tentokrát již patnáctý ročník, který se koná v sobotu 18. května 2024. Startovat se bude v těsné blízkosti kostela Sv. Jiří v Plzni-Doubravce v Přírodním parku Horní Berounka. Přidej se k nám a zažij skvělý sportovní zážitek!

NOVÉ TRASY O DÉLCE 30 A 55 KM!

Přidej se k nám na tuto úžasnou sportovní událost v Plzni! Uděláš něco pro své tělo i mysl, podpoříš své zdraví a užiješ si skvělý čas s kamarády. Pojď zažít atmosféru cyklomaratonu v krásné přírodě a podpoř zdravý životní styl. Objevíš skrytá místa v okolí Plzně, o kterých jsi možná dosud netušil/a. Nezmeškej tuhle skvělou příležitost!

Pokud nejsi zrovna fanoušek jízdy na kole, ale rád bys se přesto zapojil, máme pro tebe novinku! Představujeme zbrusu nový Rodinný Decathlon - desetiboj trochu jinak. Tento netradiční víceboj nabízí zábavu pro celou rodinu. Čeká na vás celkem deset stanovišť, kde se seznámíte s různými disciplínami Rodinného Decathlonu.

Pro nejmenší sportovce a mladé cyklisty připravujeme závody v areálu U sv. Jiří v Plzni Doubravce v délkách do 3 km. Startovat můžeš i na odrážedle!

Po výkonu je potřeba se odměnit, čekají na tebe zábavné atrakce, horolezecká stěna, skákací trampolína, dovednostní sportovní soutěže, malování a mnoho dalšího. Nebude chybět ani dobré občerstvení a dobrá muzika.


Cyklomaraton, určený pro nadšené milovníky horkých kol, tě zavede do srdce divoké přírody na NOVÝCH TRASÁCH o délkách 30 a 55 km. Během této epické jízdy na kole se ocitneš v širokém údolí řeky Berounky, očaruje tě výhled z vyhlídky Na oulehli na oblast Radnicka, obkroužíš mýtický menhirový kruh a budeš svištět malebným údolím Korečnického potoka a řeky Klabavy. A samozřejmě, nebude chybět ani adrenalinový zážitek na Berounka trails!

Tento nekompromisní okruh stojí za to, abys ho prozkoumal, vyzkoušel si své fyzické a duševní hranice. Tak vezmi kolo, pozvi kamarády a vydej se na nezapomenutelné dobrodružství!

Připrav se na vzrušující výzvu, která tě nikdy neopustí!

Pořadatel

archa sport
Kontakt: Jirka Novotný, 777762624, e-mail, web

Fotogalerie

Záznam vložil/a: JINO

1. závod Galaxy Stevens série TOUR DE BRDY Strašice

závod - Rokycany
18. ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic startuje v sobotu 8.června 2024 ve 12:00 hodin ve Strašicích . Závod je určen pro amatéry, U23…
08.06.2024

Netradiční scorelauf - WRC Brdy

závod - Mirošov
Závod dvojic (trojic), ve kterém se uplatní nejen rychlost a orientace, ale i strategie a fantazie. V časovém limitu 6 hod sbírají…
08.06.2024

Příměstský Cyklotábor 2024 - Plzeň

vyjížďka / sraz - Plzeň
V červenci 2024, od 22. do 26. července, se v Plzni a jejím okolí uskuteční náš oblíbený příměstský tábor pro mladé cyklisty ve věku 5 až…
22.07.2024
Kalendář akcí

Kalendář akcí

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

183 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 6. část

Naše první třítisícovka Slibovali jim ráj na zemi a místo toho je čekala jen pustá step. Tak zní úvod příběhu…
Peggy | 20.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 5. část

5. část - Jezero Yssyk-kul a okolí V sedle se cesta narovnala a pak zlomila. Bylo už jasné, že jsme bouřku…
Peggy | 10.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 4. část

4. část - Chtěla jsem Kyrgyzstán, mám Kyrgyzstán... Podepsaly se na nás únava, hlad a stres, jestli seženeme…
Peggy | 06.05.2024