reklama
Země: Portugalsko Portugalsko

Kam na podzim?

Ahoj cyklotuuuuristi.
Mel bych dotaz. Vzhledem k tomu, ze letos bude dovolena (jestli vubec bude) az nekdy od polovicky listopadu (mozna), premyslim, kam by se v tomto obdobi dalo jet na kole na tezko. Nechci nekam daleko za exotikou. Napadlo me Portugalsko. Nema nekdo zkusenost, jake tam vladne v tomto obdobi pocasi?
Dik

[ Zpět ]
Datum: 05.06.2008

Nejlépe hodnocené

1 hlas
  • Re: Kam na podzim?

Deštivé.

[ Zpět ]
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To by az tak nevadilo (po roce a pul v destivem Skotsku si clovek zvykne). Spis zziimma. Ta mi teda taky nevadi, ale pritelkyne by rada trosku teplo.
      Blby je, ze opravdu bude volno az takhle na podzim:-(

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Někde jsem četl, že v zimě se jezdí na Kypr. Ale chce to prověřit s tím listopadem.

[ Zpět ]

Priplat si a vyraz do Australie , jizni Asie je taky OK .

[ Zpět ]
    Datum: 06.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Trek 520)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Portugalsko na kole

(CK Extrem Tour)
27.09.2018, 11 dní
23 990 Kč
cyklistický Letecky

Portugalsko na kole: Atlantické a římské cesty

(CK Bondo)
20.09.2019, 11 dní
27 490 Kč
Letecky
Seznamka

Hledám: parťáka/čku na kolo

včera
Hledám kamaráda/ku na víkendové výlety na kole. Je mi 53 let a jsem z Mladé Boleslavi. Jezdím na pohodu, žádné…

Hledám: Parťáka na kolo Pardubice a okolí

18.02.2018
Cyklistka hledá parťáka 45+ z Pardubic a okolí na společné výlety.

Hledám: Někdo pohodový na společné jízdy

17.02.2018
Ahoj bikeři, hledám touto cestou někoho pohodového na společné jízdy na horském kole,najde se někdo?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

89 cyklistů (2 přihlášení)

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (4.)

Do Ruska Dvacátý pátý den cesty jsme navečer přijeli na ruské hranice. Měli jsme za sebou přesně 2000 ujetých…
Peggy | 15.02.2018

Bilance roku 2017

Nikdy jsem nepatřil k polykačům kilometrů, spíše než cyklista se prezentuji jako cykloturista, …
Stanley58 | 11.02.2018

Dunajská cyklostezka s dětmi nejen ve vozíku (2/2)

Den šestý: kemp - Linz 27 km (M 7,5 km) Ranní obloha pod mrakem, hurá! Roman kontroluje kola a zjišťuje…
PetuVan | 23.01.2018