reklama

Máte někdo zkušenosti s půjčením kola v Řecku? Mají tam kola jen

Máte někdo zkušenosti s půjčením kola v Řecku? Mají tam kola jen pro ježdění kolem pláže, nebo si můžu dovolit výlet cca 50km? díky

[ Zpět ]
Datum: 17.03.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka.H ([email protected]))
  • Re: Máte někdo zkušenosti s půjčením kola v Řecku? Mají tam kola

         

    Vlastní zkušenost nemám, protože si tam vozím kolo svoje. Ale viděl jsem tam půjčovny kol a byly tam i nějaké horáky. V jakém stavu byly a jaké měly vybavení to nevím. Podle toho co jsem viděl, tak bych si na takový výlet troufnul.
    Zkus se podívat sem http://www.recko.name/diskuze.php a zeptat se v diskusi.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.03.2009
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Máte někdo zkušenosti s půjčením kola v Řecku? Mají tam kola

         

    V půjčovně chtěl vypůjčit moto, ale neměl s sebo ŘP

    [ Zpět ]
    Datum: 18.03.2009
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Máte někdo zkušenosti s půjčením kola v Řecku? Mají tam kola

         

    Chtěl půjčit moto, ale neměl ŘP, takže alespoň kolo. Nejprostší horák, na kterého by doma nesedl. Záloha a odjezd k vykopávkám. Brzdy brzdily jen minimálně, ale neměl vercajk (půjčovatel také ne ...). Navíc pršelo ... Zájezd O.K., ale z MTB vyléčen (doma jezdil a jezdím na krosu)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.03.2009
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Máte někdo zkušenosti s půjčením kola v Řecku? Mají tam kola

           

      Trpíš rozdvojením osobnosti, nebo píšeš o někom jiném? :-)
      Jinak to samozřejmě záleží na štěstí. Někde mají jen šunky a někde půjčíš dobré kolo. Tak jako se vším.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.03.2009
      Autor: Zden42
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Máte někdo zkušenosti s půjčením kola v Řecku? Mají tam kola

             

        Rozdvojení má kdekdo ...

        [ Zpět ]
        Datum: 18.03.2009
        Autor: pavka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Máte někdo zkušenosti s půjčením kola v Řecku? Mají tam kola

         

    Mám osobní zkušenost s půjčením kola na Lefkadě v loňském roce na jeden týden na cestování po ostrově. Kolo jsem měl půjčené trekové, horské jsem po projití asi tří půjčoven neviděl, úplná spokojenost. Jen doporučuji si vzít pumpičku a nějaké lepení, nedávají ke kolu, když jsem ji požadoval, dali mi jen telefonní číslo na zaměstnance půjčovny, že při defektu mi kolo přijedou opravit. Cena byla za půjčení 5 € za den.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.03.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ferda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Máte někdo zkušenosti s půjčením kola v Řecku? Mají tam kola

           

      Díky za informaci. Pumpičku a nějaké to nářadí si pro jistotu vezmu

      [ Zpět ]
      Datum: 21.03.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jirka.H ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

182 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024